Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
witchka to ako som ti na smiech? no pekne :) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nedajboze ty absolutne nie, len to co pises a tvoj humor, sak si rozumieme :-N
Odpovedať
rozumieme.... ;-) :-) x-)
Odpovedať
opat si tu budem asi chvilku pisat sama, ale nevadi..... :-| :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj kocky aj ja sa chystam povedat svoje ano v juni :-D
Odpovedať
miska.misiak tak to ta teda medzi nami nastavajucimi srdecne vitam. a kedyze v juni to ma byt? ci este nie ste rozhodnuti? hod aj do albumu par fotiek, nech vieme, co sa ti paci, a tak. ;-) som straaaaaaasne zvedava, nemozem za to ..... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
bebecko, hodim nejake foto, ale asi az vecer... je tam par fotiek ale zatial sme na nich iba my :-) no a este nie sme rozhodnuty ale bude to bud 21 alebo 27... bola som uz skusat aj saticky len ma mrzi, ze nedovolili fotit :-(
Odpovedať
Profilova fotka
boze akurat pozeram akuuuu hroznuuu chybu tam maaaam "rozhodnuti"
Odpovedať
Profilova fotka
Miska-ste velmi pekny parik..ja mam naplanovane na 21.6. a akurat idem zajtra 1.krat skusat saty.Asi nezaspim :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte x-) Pridavam sa aj ja k vam, termin scasti mame :-D ale nevieme sa rozhodnut ci v piatok 27 alebo v sobotu 28 :-N . Poradite nam kde na akom mieste :-( ci von alebo dnu? Romanticke to je vonku, aj dnu to nema chybu ked je dobre spravena miestnost, ale mame dilemu. Bo najvssi cas objednat miestnost....
Odpovedať
no pekne kocky, tak sa tu nakoniec aj pozbierame.... lulucertit videla som svadbua aj vonku aj vo vnutri, ono hlavne podla mna zalezi na tom, aky mate rozpocet, lebo barbecue, vas vide isto drahsie ako klasicky niekde vo vnutri a potom, tiez je sehr wichtig, aby sa vsetko dalo v pripade zleho pocasia presunut dnu. miska.misia "i" a "y", nevadi, tu nie si v skole. urcite ti to vsetky odpustime.... a ty rozmyslas nad svadbou v piatok? ja som tiez, ale 8.8.08, hold bude to o dva mesiace skor....
Odpovedať
Profilova fotka
miska.misiak a z oravy :-) , pozname tvojho priatela aj moj nastavajuci ho pozna, ak budes mat chut mozes zbehnut aj do temy hlada sa orava a pokeckame ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
kamcatka1 dakujem velmi pekne aj vy ste velmi pekny parik :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bebecko no vidis aka som... chceme svadbu v sobotu a tak sa tesim, ze uz ani neviem co pisem :-N pekny datum by bol este 20.07.2007, ale je to nedela a okrem toho ma vsetci odhovaraju od svadby v takom teple kôli kolacikom :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ninap1 no to mi je ale nahoda, musim povedat drahemu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ninap1 asi som tu temu prehliadla, tak idem este hladat x-) alebo ak budes mat cas tak len napis na ktorej strane je, vdaka :-D kamcatka1 no so satami ti teda verim...ja som bola v pondelok a tiez som sa velmi tesila :-D len bola to trosku chyba, ze som si vybrala akurat pondelok bo nemali tam tolko siat :-(
Odpovedať
Profilova fotka
AHOJTE budúce nevesty:-) Aj ja budem júnovou nevestou.. Mám už rezervovanú sálu, fotografou, kameramana a s pomocou adulienky aj kapelu:) Teraz zhaname obrucky, a ideme este rezervovat termin v kostole:) Drzte prsteky.. :o)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ninny, aj my sme sa boli vcera pozriet na nasu vysnivanu salu a majitel nam povedal, ze by to tam chcel trosku upravit, tak nam da vediet po novom roku ci to bude robit v mesiacoch jun, alebo jul... tak dufam, ze to bude v nas prospech :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zdravim nove nevesticky, miska.misiak tu je link na hlada sa orava http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p...
Odpovedať
Profilova fotka
idem tam kuki :-)
Odpovedať
caute kocky, tak ja vam zelam, aby ste si pekne zajtra oddychli, ak sa da aj si to uzili, mozno som troska morbidna, ale ja mam dusicky celkom rada, hlavne ak vecer je tak hnusne chladno, mrzne, to k tomu tak patri, ale tento rok budem musiet zapalit uplne cudzim, lebo v Nemecku nikoho nemam.....
Odpovedať
jasminet a kde budeš mať svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to nam uz chodia dusickove priserky dnes strasit, je tu helloween tak vonku je bu bu bu videli sme ich par cez okno, je to celkom sranda 8-) hned by som aj ja :-D
Odpovedať
Ahojte, pripájam sa, aj my plánujeme v júni, 7. alebo 14. Teda zskočili ste ma, my ešte nemáme naplánované nič, páči sa mi Pezinok (galéria Vinum Bozen alebo Vinársky Dom), ale farár ma znechutil, lebo nás nechce oddať. Tak som na zas na začiatku, chcem mať obrad blízko reštaurácie a ubytovania....
Odpovedať
Profilova fotka
No to som si aj ja myslela, že mám času dosť, až kým som sa nedostala na tento portál a nezačala čítať fórum :) ihneď som zavolala mamine, nech sa popýta v sále ktorú chceme, či je voľná práve na ten náš termín.. no a NEBOLA :D je mi to síce dosť ľuto, lebo je to super miestečko na svadu, super tam varia a obsluha je skvele. ALe čo už, nezmením to. Našli sme ale dobru náhradu, aj keď drahšiu.
Odpovedať
ninny nic si z toho nerob, ja uz som bola vcera aj zajednat kostol, nech mi to nahodou neskazi cele plany, vies....ale je kopec veci, ktore este chvilocku pockaju ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to sme na tom rovnako, mne mamina včera tiež zajednala kostol. Ja by som si šla aj sama, ale bývame s priatelom už inde. Tak takéto vecičky mi zariadila mamina, inak všetko som sa snažila vybavi´t a rezervovať cez telefon a nasledne cez e-maily. A osobne sa dostavime a povybavujeme ďalšie veci až ked si vybavime volno a ostaneme dlhsie na vychode :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj kocky.. aj ja som uz maminku poslala do kostola nech mi ide vypytat papier od prijmania a birmovky, kedze sa tiez uz nenachadzam blizko svojho domova... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
miska a na kedy planujete svadbu? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no este sme sa nerozhodli pre presny datum, ale asi az ku koncu juna :-D je to dost mozne, ze aj vtedy ked vy ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?