Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
1
153
154
ok, a cez akú cestovku idete? ináč máme tam rodinu tak neaké odporúčanie už mám. :-)
Odpovedať
ahaaaaaaaa tak to je dobre ked tam mate rodinku sak to si mozete potom zaplatit len letenky a mate to klido pido... no my ideme cez thomascook :-D cez holandsku cestovku...takze v tomto ti moc nepomozem...
Odpovedať
ahojte, len jednu otazocku mam, planujem svadbu na 5.6., povodny termin mal byt 3.7.,ale vsetci ma odhovaraju,ze bude teploooo.. a v juni az take teplo nebolo??? poradte pls. :-)
Odpovedať
no ja som mala 30.6 svadbu minuly rok a mali sme krasne teplo...ale fukal nam jemny vetrik tak oto to bolo prijemnejsie...ale ved vonku stravis cas len pri foteni a potom si v podstate stale vnutri v restaruacii alebo v hoteli...neviem kde to mate...a ked je klimatizovany tak pohoda 8-)
Odpovedať
no to je strasne individualne mariynka my sme mali 14. juna a to ti poviem, ze prv to vyzeralo zle bol dazd a predstav si, ze na nase fotenie okolo 12tej brutal slnko dokonca aj neskor a cely cas a v restike nam bolo teplo inak kamoska mala svadbu v juli a mali take vseliake pocasie a aj dazd :-S
Odpovedať
hej teraz je to indy vindy... 8-) stale sa to meni....
Odpovedať
my sme mali 20. 6 a tiez bolo velmi teplo....a preco by to teplo malo vadit?
Odpovedať
Profilova fotka
aj my sme mali vtedy ked yvett ;-) a bolo tak akurat.predtym cely tyzden bolo chladnejsie pocasie ale v sobotu sa umudrilo.pocasie je fakt jedina vec,ktoru si neobjednas a nevies zariadit
Odpovedať
ja som mala svadbu tiež 14.6 a počasie bolo perfektné, svietilo slniečko nebolo príliž horúcu a fúkal vetrík sem tam zosilnel. jednoducho perfektné počasie. sestra mala svadbu v júli a bolo dosť horúce, ale to sa stále mení. ibáč baby konečne mám občiansky :-) a idem sa zapísať do autoškoly. :-D 8-)
Odpovedať
ja som mala svadbu 28.06. a pocasie bolo super.Boli neake mraciky, ale neprsalo a potom vyslo slniecko. Teplota bola 26 -27 stupnov, to je akurat, torty zostali cele a chlapy sa nevarili v sakach ;-) Lebo ked je 30 stupnov a byt v saku...fuha
Odpovedať
aj my sme mali svadbu 28.6.. okolo druhej,. ked sme sli na urad sa dost zamracilo a zacalo fukat, ale potonm sa vycasilo a neprsalo. Inak baby. kam teda na svadobnu cestu? my nakoniec ideme na Rhodos a zajtra odlietame :-D ....bola to last minute tak sa este len teraz spamatavam. Nemam nic zbalene a nachystane a navyse mam dnes zakaznicky audit, tak neviem, kedy sa dostanem domov. Ale tesim sa, 11 dni budeme u mora a kedze posledne dni mame dost hekticke, budeme mat konecne cas aj na seba :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) my tiez konecne ideme na svadobnu cestu :-) do grecka - v pondelok odlietame na kos, tak hadam sa vydari aj pocasie :-D tesim sa, ze konecne bude trocha veget ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
rybi: tam sme boli pred 2 rokmi, Kos je uzasny :-p isto si pozrite Hippokratov platan v meste a nezabudnite aj na ine pamiatky, divadla, Hippokratove kupele a krasne pieskove plaze :-p
Odpovedať
tak drzim palce rybicka na Kose aj my sa chystame do Grecka, ale az o 2 tyzden ale uz sa strasne tesim :-N
Odpovedať
Profilova fotka
baby, dakujem :-) potom napisem ako bolo ;-)
Odpovedať
ahojte baby rybičke je teraz dobre ona je už dávno v Grécku. yvettka vy idete kedy do Grécka a kam? ostatné júnovky kde ste?
Odpovedať
Ahojte...len sa chcem spytat, kde by som vedela zohnat svadobnu knihu hosti???uz som zufala..dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte zienky :-) tak uz som spat zo svadobnej cesty ... bolo uplne skvele ;-) hadam pridam dake foto aj do albumu, len ich musim najprv scenzurovat :-D co mate nove? ;-)
Odpovedať
aj my sme uz po svadobnej dovolenke bolo skvele, len to nejak rychle ubehlo. ja sa momentalne vytesujem zo svadobneho albumu od nasho fotografa a su to nadherne fotky, ma naozaj zlate rucicky :-D potom sem hodim nejake fotky, pre inspiraciu a tip pre buduce nevesty z okolia :-) tento tyzden mi ma dat CD a aj video. Na to sa tesim teraz. cez vikend akcoska: kolaudacia nasho bytu + teleklub svadba
Odpovedať
ahojte, Anka, Mon tak to ste po dovolenke čerstvé a oddýchnuté čo?! ;-) porozprávajte neaké zážitky. matuška pozri na internete. ináč neviem kde sa dá zohnať kniha hostí.
Odpovedať
1
153
154
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?