Svadba v júni 2008

26. aug 200846100
  • Prajem Vam dobru chut, ak sa chystate obedovat🙂 ja sa lucim docasne ...

• hej, ja mám takú divnú pokožku...
    ja idem venčiť psa. 😃

• ericca:dík za privítanie, videla som, že je debata aj pre "náš" termín - 14.6., ale je to tam slabé, tak myslím, že tu bude veselšie 🙂 ...ty už máš aj popolnočné šaty vybraté?..ja ešte nie 😐

• Sponzor fóra
  • tú tému som pozerala, ale nikto tam nepíše 😐
    mne šaty bude šiť kamarátka takže zaplatím len za látku, ešte sa s ňou musím stretnúť a dohodnúť sa s ňou na strihu, farbe a druhu látky.

• Idete si davat sit popolnocne saty? Musia byt? u nás som sa stretla s tym, ze nevesta nema popolnocne saty a to nie raz. Ja neviem, ale ked uz budem mat take krasne saty- svadobne, je to skoda prezliekat ich nie?

• u nás sa to zvykne a kamoška musí šiť ročníkovú prácu takže mi ušije šaty. 🙂

• no to ste si pekne vykupcili, aj ona z toho profituje aj ty 😃 a to tú rocnikovu pracu jej musis aj odprezentovat?

• ja hlavne riešim farbu tých popolnočných...svadobné "šampaň", výzdoba zlatá,...popolnočné trebárs modré?...ako to máte farebne zladené vy?

• odprezentovať si to musí sama, je to jej práca to že je to pre mňa je vedlajšie. 🙂
    ja mám rada červenú asi zostanem pri nej, aj výzdoba bude červená, aj kytica tak aj šaty.

• fiha. JA by som chcela vyzdobu marhulovu, alebo zlatu, . Kupila som si na skusku zlate servitky a sviecku, ale posobi to velmi tmavo ked je tmavsia miestnost a marhulovu ma zase skoro kazdy 😐

• ale keď nájdeš neaký bledší odtieň zlatej mohlo by to byť fajn.

• ja som tiež chcela pôvodne výzdobu "maslovú", ale tie priestory v kaštieli sú hrozne tmavé a tá zlatá to pri umelom osvetlení vyslovene rozžiari 🙂

• no uvidim , ale zatial som bledsi odtien nenasla
    inak tie ozdobne servitky su poriadne drahe 😐

• ja mám šťastie, že výzdobu robí hotel, ja som si dokúpila len svietniky a sviečky.

• Myslis, ze to zlata rozziari? My mame tiez dost tmavu salu v ktorej nie su ani okna, takze sa musime spoliehat na umele svetlo a nie som si ista, ci to nebude ponure, ako som spominala kupila som si na skusku servitky a sviecku a v tmavsej miestnosti to vyzera dost tmavo. NA dennom svetle to ma celkom peknu farbu, pri umelom strasidelnu, chyta odtien do zelena. aa iny odtien na okoli nemaju

• Sponzor fóra
  • m03..íha, no to si ma nepotešila 😐 ...ja mám v pláne servítky nie celé zlaté, len s kombináciou, a návleky a obrusy budú žiarivo biele, ako som videla také výzdoby, práveže to bolo pekné, tak teraz neviem 😐

• no v takej miestnosti vyzerá všetko tmavo 😒 takže neviem neviem skús napísať neveste s nickom gaia on sa vyzná.

• ericca: ešte len budem jednať s paňou cez výzdoby, tak mi hádam aj poradí 🙂

• tak určite by ti mala poradiť. ináč popozeraj aj albumy velakrát som tam našla pekné výzdoby.

• som si hodila do albumu fotečku s tou zlatou výzdobou. Myslíš, že to bude tmavé? 😐

• to je pekné, ja som videla väčšinou svetlejšiu výzdobu zlatej. ale táto je pekná sýta.

• ahojte 🙂 vidim, ze pripravy pokracuju v plnom prude 🙂
    mne akurat dnes doniesla kamaratka kyticu, ktoru budem hadzat slobodnym dievcatam a zenam 😃 tak sa z nej vytesujem 🙂

• už teraz??? nie je to skoro?

• ale to nie je ziva - umela 😉 ale vyzera ako ziva 😃

• ja blbá to mi nenapadlo. 😃 😃 😃

• nevesta, nenevesta, musím ísť makať 😒 ..prajem vám krásny zvyšok dňa 🙂

• cafte holky,chcem sa vas opytat-pierko sa dava iba chlapom alebo vsetkym svadobcanom?V tychto tradiciach som trosku mimo,tak poradte prosim

• pierko sa dava vsetkym svadobcanom. svedkom a otcom sa dava vacsie ako ostatnym.

• tina008 chcela som si pozriet tu fotku s vyzdobou, ale ukazuje mi tu ze nemas album 😐

eculiki u nas sa dava iba muzom, ale viem, ze na zapadnom Slovensku davaju aj vsetkym. My budeme davat iba muzo. Najkrajsie a najväcsie bude mat mlady pan, potom dalsi najdolezitejsi muzi v mojom zivote budu mat trosku mensie, ale tiez zive(ocko,dedko..) a ostatni mladenci-druzbovia a ostatni svadobcania budu mat umele take mensie uz vsetci rovnake

• evuliki, schmolila som Ti meno- prepac. 😶

ericca pozerala som si nejake fotky zlatej vyzdoby, ta svetla vyzera pekne, len u nas sa nic v takom odtieni neda zohnat. My si vyzdobu budeme robit sami- no nie celkom, jedna teta sa vyzna a robieva to, ale ja jej tiez chodim z casu nacas pomahat, tak sa nieco nalepilo🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov