Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som to urobila tak isto a slecna kvetinarka bola statna, ze som jej priniesla obrazky
Odpovedať
Profilova fotka
kedze som doma, fungujem len na modeme a ten mi sem-tam nechce poslat foto do albumu, takze len orchidejky presli, tie tulipany a ruze nie, ale kvetinarka s tym nemala problem, ukoncena bude tymi dlhymi zelenymi travami, ale to teraz este zvazujem, lebo neviem, ako to chcem ukoncit
Odpovedať
Profilova fotka
ale uz to preslo
Odpovedať
keďže chcem prevísajúcu tak moja by nemala mať také zelé trčiace zdola, nepasuje mi to tam. pri gulatých kyticiach to vyzerá skvele. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jej tak to vizera na super kombinaciu, to bude perfektne :-) to trciace sa mi paci a specialne ku kalama k takym predlzenym kytickam je to super, mna ale ocarili male gulate s obvziazanymi stonkami :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ked to tak povies kvetinarke, iste to zvladne, radsej nech ti previsaju tie frezie, tie su na to asi najvhodnejsie ake zakoncenie budes mat? ja sa neviem rozhodnut
Odpovedať
ja ten koniec nechám na kvetinárku, hlavne, že mám ujasnenú farbu a tvar.
Odpovedať
Profilova fotka
ked moja sa ma na to opytala, nejak som pred tym nad tym vobec neuvazovala, dohodli sme sa na tej zelenej trave, co visi dole, ale nie som o tom presvedcena
Odpovedať
ono je to pekné, mne sa to páči, len nie na prevísajúcej kytici. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
krasne ranko a slnecny dnik, nevesticky :-D droby ;-) ... dakujem za tip, twigy pozriem ... ako si to opisala, tak si to priblizne predstavujem :-D ... v tom vidim trosku i vyhodu, kedze hostina max do 20 ludi, taka obedo-vecera a potom after-party, tam vsak tych ludi bude o dost viac :-D :-N ericca, dakujem za privitanie, dufam, ze to stihnem, s pripravami zarezavame od pondelka :-D :-D :-D ... takze album a infosky este nemam, ale zato vy mate kraaasne, idem si oci vyocit ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ja zas v posteli, takze tu asi budem zas cely den :-) to ericca: moja bude previsat jemne, ale asi to aj tak bude vadit, musim jej asi zavolat to nattereri: dakujeme za pochvalu za albumy, snazime sa :-D, a kde budete mat tu after party?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte.teda vy ste toho ale popisali =-) Co mate noveho?my sme konecne boli cez vikend zajednat zakusky,mam uz kozmeticku,sa tesim lebo ma bude malovat kamaratka,velmi sikovna a dnes som bola pre etikety na vino. nattereri aj ja ta tu pekne vitam.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahoj trutka, ste sa cinili :-) ake vinko budete mat?
Odpovedať
Profilova fotka
myslis ako nejaku konkretnu znacku?nebudeme mat znackove.vy ano?to este ale nemame zajednane.na hostine budeme mat vino v dzbanoch,tie etikety budeme davat na flase,ktore budeme roznasat spolu so zakuskami.
Odpovedať
Profilova fotka
myslela som, ze ci uz mate vybrane, v akych flasiach to bude, ked uz mate vinety :-) my to budeme riesit podobne, ako vy, na svade v dzbanoch a potom mame znackove z nasej vinarskej oblasti, od znamych
Odpovedať
Profilova fotka
aha.tie etikety budeme davat na litrove sklenene flase,take klasicne vinove.myslim ze to staci.
Odpovedať
Profilova fotka
to hej, my mame 0,75, ale u nas je to ine, tie flase su dost uzke, typicke pre vino, ktore sme si vybrali, preto sme museli najprv zohnat vino a potom vinety :-) co vam este treba vybavit?
Odpovedať
Profilova fotka
musim si zohnat este kadernicku,to vino,potrebujem este sandalky a mojej polovicke oblek,koselu,kravatu a myslim ze budeme komplet.a vy?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) normalne nestiam citat,co vsetko ste uz popisali :-) vidim,ze s pripravami uspesne pokracujete ;-) my momentalne dako stagnujeme ... :-| no nastastie aspon oznamka uz mam doma - su skvele :-) trutka, aj by som ti odporucila kadernicku,ale kedze to mame naraz, vtedy je uz obsadena, lebo bude cesat mna :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj rybiicka :-D ma mi priniest kolegina od jednej kadernicky album s ucesmi ktore ona robila,tak uvidim.a inak ziadnu inu dobru nepoznas?das si oznamenie aj do albumu?
Odpovedať
Profilova fotka
sikovne ste dievcence :-) ved vas ta kadernicka moze cesat jednu po druhej, alebo aj naraz, aspon bude zabava :-D nam uz treba lendrobnosti, baloniky a tak, ja musim este raz na skusku ucesu, hladam bizu a cakame na obrucky
Odpovedať
Profilova fotka
seagull2404 a pojdes este na skusku aj ked budes mat doma zavoj?Mne vsade hovorili ked som sa bola popytat,tak ze skuska staci tyzden pred.Ale si myslim ze je lepsie skor,aby si vedela co mozes od kadernicky cakat.to mate fajn ze uz mate vsetko. baby vy ste kludne?no myslim to tak ze ja som ako tak kludna,ale minuly tyzden ma jeden den chytila taka panika a strach z celej svadby...a stale sa mi snivaju take hrozne veci spojene zo svadbou... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
no, ja mam kadernicku doma a tak tam chodim raz za mesiac, preto ta skuska skor. Na skusku si osim mamkin zavoj, len aby sme to preskusali :-) mna nervy nejak nechytaju, na svadbu sa tesim, ale niekedy ma deprimuje, ze neviem zohnat, co chcem, ale inak pohoda preco ta chyta panika?
Odpovedať
Profilova fotka
ja neviem,to bolo len ten jeden den.inak som kludna,aj ja sa tesim.len niekedy sa pred nas postavi nejaka prekazka...ale uz sa tym velmi nazatazujem ako volakedy.nase pripravy neprebiehali az tak lahko ako som si predstavovala.To co si vysnivas nikdy nedopadne presne tak isto
Odpovedať
Profilova fotka
to sa ale stava bezne, aj v normalnom zivote, prekazky by nas mali posuvat dalej :-) tiez som si par krat povedala, ze na co to tak komplikujeme, ze by sme sa mali vziat len tak a hotovo, ale potom to prejde a ja vymyslam dalej :-) tie naladky su asi normalne
Odpovedať
Profilova fotka
mas pravdu.aj nam kolkokrat napadlo ze sme mali urobit len veceru pre rodicov a tak,ale potom ma to prejde a som rada ze to bude väcsie
Odpovedať
Profilova fotka
trutka,bohuzial, ja ziadnu inu kadernicku (a hlavne dobru) nepoznam :-( oznamko si do albumu nedam, aby sa potom "nahodou" nedostalo do albumov, kam nepatri :-D ale mam ho take jednoduche, ze to by si kazdy dokazal spravit aj sam :-) (az na to, ze ja som si ho nerobila sama :-D )
Odpovedať
Profilova fotka
v jednoduchosti je krasa :-)
Odpovedať
ahojte, baby ja som dnes zas zarezávala v škole, budúci týždeň mám tiež hustý. s kamarátom sme dokončili tie etikety a menovky. mne chýba ešte vizážistka. víno máme tiež tak riešené ako vy. bude v džbánoch a k výslužkám bude 0,75L. tiež som na tom ako trutka, drahému treba oblek,koselu,kravatu. mne nohavičky a samodržky :-D . ešte som si spomenula, že sviečky musím kúpiť, čisto biele hrubé by som potrebovala.
Odpovedať
Profilova fotka
ake su normalne ceny takych sviecok, ja by som potrebovala len par, ale vobec neviem, kolko tak mozu stat
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?