Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
tusim si nespominala, ale ked uz sme pritom, mne sa dnes snivlo o mojej svadbe, ale nieco tam neklapalo tak ako som si to predstavovala. jednoducho v na tej svadbe sa nieco pokazilo. uz si nepamatam co, ale rano som z toho mala dost onicom naladu. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ved ja viem,mne sa stale sniva ze nieco nedopadlo dobre. :-S Este nikdy to nebol dobry sen.Rano sa zobudzam cela dobita,a taktiez v zlej nalade
Odpovedať
mne sa zvykne aj pekne snivat o svadbe, vtedy mam neuveritelne dobru naladu rano :-)
Odpovedať
Profilova fotka
myslis ze to znamena nieco zle ked sa mi take sniva? :-. asi by som sa nad tym nemala zamyslat :-x
Odpovedať
to neznamena nic zle, sny sice maju symboliku, ale vypliva to vacsinou z psychickej pohody cloveka. takze ak sa ti sniva ze sa ti pokazila svadba moze to znamet aj to ze si pod tlakom. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak dufam ze sa mi podari uvolnit sa ;-) zajtra sa rozptylim,idem pozriet kamaratku,caka babetko,pozriem si svadobne fotecky a tak...straasne dlho som u nej nebola :-)
Odpovedať
:-) tak si to uzi.
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem :-) ja si uz idem lahnut,od pol 6 som hore.dobru noc |-|
Odpovedať
Profilova fotka
to ericca: Ake vysoke su tie sviecky, co stoja cca 79 Sk? Dik.
Odpovedať
ahojte tak to si nevsimaj co sa ti sniva mne sa skoro kazdu noc sniva, ze niekto zomrel t.j. asi xxx krat sa mi snivalo, ze zomrel moj snubenec a potom moja babka, moja svagrina - raz som to povedala jednej holke co sa rozumie do snov ci co a ta mi vravela, ze to znamena, ze som velmi starostliva osoba a preto sa mi take sniva,ze sa bojim o druhych - aj ked je to strasne, lebo niekedy sa zobudim a myslim si, ze je to skutocnost - minule som chcela zavolat mamke, ze babka zomrela a az neskor som si uvedomila, ze to bol len sen - este stastie, ze som sa z toho spamatala....no proste hruze :-S Ale keby som nato mala stale mysliet ci niekto skutocne zomrie a kedy tak to by som sa z tych snov zblaznila... ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
dnes tu nie je nikto?
Odpovedať
ahojte, junónky :-) ..tento víkend balíme oznamká do obálok a budúci týždeň budeme posielať aj osobne doručovať :-) ..celková cena:120,-Sk za všetko... robili sme si ich sami..ako vám idú prípravy?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Mirka asi tak 20cm. ja som si kupila pera, tiez idem pisat adresy na obalky. tuto stredu ideme kupit drahemu oblek. tesim sa. :-)
Odpovedať
tak ja som uz niektore pozvanky poslala a ostatne az tak o 2 tyzdne, ked sa vratime na SR :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte my sme sa dnes fotili na oznamko.bolo super, fotil nas nas kamarat super fotograf, najprv sme sa haluzili, ale potom sme to rozbalil...tento tyzden ideme tiez kuknut oblek pre draheho. a mame v kostole poslednu nauku. len tie kolace neviem odkial...:(
Odpovedať
ak vsetko dobre pojde tak aj menu dohodneme v stredu. tento tyzden tiez nebudem mat moc volno. v piatok mam zapocet a cely tyzden sa mi strieda nemcina a psychologia v obchode. na tu psychologiu sme vychytili teda pripad, divny to profak. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem ericca a drzim palce v skole pozeram, ze u vas vsetkych sa intenzivne pracuje :-) no ja mam teraz taku tvorivu fazu, tak uvidime, co bude. Buduci vikend ideme domov na poslednu nauku, drahusik vyskusa vesticku a ja idem zas na skusku ucesu. Ale tento tyzden ma nic take necaka, len pojdem asi pozriet nejake drobnosti.
Odpovedať
Ahojte, tak my sme tiez uz pokrocili, nasli sme zlatnika ktory nam vyrobi obrucky podla nasej predstavy A pocas mojho vikendoveho vyletu do Prahy som objavila aj topanky! su sice absolutne ine ako som si predstavovala, a o akych som svoju okoliu hovorila, ale ked som ich zbadala, tak to bolo laska na prvy pohlad. Takze nebolo co riesit. Myslim ze vela ludi z nich bude dost "hotovych", ale je to nas den a ti co ma poznaju si povedia "to je cela ona, vzdy musi byt ina" ;-) este mojmu snubencovi nieco najst a sme vybaveni....no a este tie oznamka... Seagull a ako vnimate stretnutia s fararom? ako to u vas prebieha? my mame farara, ktory tak krasne rozpraval, ze nam cas velmi rychlo utiekol...a tesime sa uz na dalsie stretnutie. vravel ze on robi 4 stretnutia ale ked budeme chciet, mozme sa stretnut aj viac krat. uvidime ako to bude casovo vychadzat ale obaja sme sa zhodli ze este 1-2 stretnutia naviac by sme dali...predsa len bude prijemnejsie ked nas bude poznat a jeho kazen bude sita priamo na nas.
Odpovedať
ahojte, baby. tak aby nebolo malo ideme so svokrovcami kupovat drahemu sako a dohodnut menu, :-S to bude horor, svokra so svokrom budu do vsetkeho kecat a svokor bude plus netrpezlivi ako vzdy, normalne nemam naladu ist nikam v stredu. :-( drahy sice povedal, ze bude podporovat moje nazory... ale nemam z toho dobry pocit. aj tak si o mne myslia ze som prieberciva a ja neviem este co. vidno to ked mam neaky navrh. :-S
Odpovedať
errica tak drzim palce ....my sme boli kupovat oblek s mojimi rodicmi, ale oni do toho moc nekecali :-N a preco neidete na menu len vy dvaja - ja tam urcite nikoho nebudem tahat okrem nas dvoch :-N
Odpovedať
lebo svokra vymyslela, že keď už ideme pozrieť ten oblek nech to vybavíme! jednou cestou... my len ja som si pod pojmom my predstavovala ja a drahý. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, no tak ja sa nastastie take veci neriesim, vacsinou nas svokrovci i nasi nechaju vybrat si, co chceme :-) ale ericca ak to zvladnes tak, aby si bola spokojna i ty i oni, tak to bude genialne :-) to barbike: uz sa tesim na foto tych topanok v albume, pises o nich uplne super a ja milujem nakupovanie a la "laska na prvy pohlad", verim, ze su vtedy najspravnejsie tie nakupy :-) a co sa tyka nauky, tak u nas je to velmi specificke, pretoze mo priatel je neveriaci a nepokrsteny, takze to nie je nauka v pravom zmysle slova, skor rozoberame pravne a obradove veci, aby vedel co ho caka, mame individualne stretnutia s kaplanom, ktoreho som ja vybrala, lebo sa mi zdal taky najludskejsi a najchapavejsi, teraz mame prejst, ako bude prebiehat obrad, napr. sme este nepreberali nic ohladom sexu a rodicovstva, tak som zvedava :-) Ja sa na nanaukach vzdy bavim, lebo kaplanik nevie, ako povedat niektore veci a milacik ich zas nechape tak, ako ja, takze je to mile :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby!Ericca drzim ti palce.Ja idem s mojim drahym vyberat oblek zajtra.A mala by som aj moje popolnocne saty.Ale neviem, ci tu nieco najdem,alebo az na Slovensku.Anglicania maju totiz hrozny vkus.
Odpovedať
erica tak ja by som sa asi s nikym nezhodla - nemam rada, ked mi niekto do niecoho keca a ked to chcem mat podla seba :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to sme asi viacere take, len je rozdiel v tom, ako to dame najavo, ja som len raz mala taky vystup, lebo obaja rodicia zmenili na spolocnom stretnuti rozlozenie stolov, kym sme prisli, lae to bolo skor take, ze som nechapala preco a ako, nie ze by som kricila alebo trucovala, ale asi bolo na mne vidiet, ze sa mi to nepaci a odvtedy najprv nechaju nas a ak je uz nieco velmi nerealizovatelne, tak sa dohodneme :-) viem si ale predstavit ako by to bolo, keby mi do vsetkeho niekto nieco hovoril ozaj baby, chcem sa spytat, ako mam poriesit to, ze niektorym nejak "nedochadza" ze sa nepatri prist v bileom alebo svetlom na svadbu? myslela som, ze je to zrejme, ale zacinam o tom pochybovat a u nas je zvyk, ze iba nevesta ma byt vo svetlom, len neviem, kolko ludi to vie
Odpovedať
ja strašne neznášam keď mám o niečom predstavu a začnú mi do toho rýpať. ako drahému som povedala, oblek nech si vybere tak aby sa cítil pohodlne, do toho mu ja kecať nebudem. teraz mi tak prišlo lúto, že veľa vecí som chcela vybaviť sama, a svokrovci pri tom boli (zákusky, kapela) a naši neboli pri ničom. juj, teší ma, že drahý prišiel s nápadom aby sme išli bývať samy po svadbe. to mi potom nikto do ničoho kecať nebude! :-D Mirka k pozvánkam im daj list v čom by mali prísť. veď sú príležitosti pre ktoré sa určuje farba a štýl oblečenia.
Odpovedať
Profilova fotka
aj som to tak myslela, no, len niektore pozvanky uz odisli :-( juuj, to je dobry napad byvat samy, je to prilis krasne obdobie, aby sme nebyvali samy, ze? kiez by sme aj my tak mohli :-) vasich mozes zas poprosit o pomoc pri niecom inom :-) co este nemas vybavene
Odpovedať
naši vybavujú víno a autobus pre hostí, ja len že pri tom nie som s nimy. ale nevadí, čo dávate ako dar rodičom? my si dáme po svadbe spraviť 2fotoknihy pre rodičov. ja rozmýšlam, že našim sa chcem ja osobne ešte neako odvďačiť. asi tým, že sa im budem snažiť viac pomáhať.
Odpovedať
Profilova fotka
my mame v plane albumy, su v cene fotografa a prave tento tyzden riesim nejake tie darceky, uz som zobierala par napadov na nete, ale neviem vymysliet jeden jednotny darcek, lebo priatelovi rodicia maju iny vkus :-)
Odpovedať
tak ja dufam a pevne verim, ze mi nikto na svadbu v bielom nepride inak ho poslem domov sa prezliect :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?