Svadba v Košiciach - jún 2008

7. mar 20081280

Ahojte Kosicanky!
myslim ze konecne prisiel cas zacat tuto temu 🙂
uz zacinate planovat? ako ste na tom?
ja stale rozmyslam ci je skoro, ci nie, no kedze s mojim drahym zijeme v Prahe a budeme chystat svadbu v KE, tak nam to potrva dlhsie a pomaly zaciname.
zatial je iste len to, ze svadba bude v evanjelickom kostole na Mlynskej a miesto na hostinu ideme obzerat za 2 tyzdne, ked budeme doma.
bude rada ked sa ohlasite junovky... tesim sa 🙂

• nikto?? 😞

• ahoj, u nas to bude tiez zrejme jun 2008, hoci este nemame presny termin a tiez kosice. obrad budeme mat zrejme civilny a miesto na hostinu zatial nezname.. vy uz ste ako pokrocili?

• Napocka aj my to asi dame na jun, v lete je uz na nas moc horuco, ale definitivny datum zalezi kedy bude v nasej vyvolenej sale volno 🙂 A to ktora je ta nasa vyvolena sala este nevieme, sme v stadiu hladania...

• Sponzor fóra
  • ahoj,my mame v juni,ale nie sme z KE,ale len kosicky kraj. 😃

• ahojte, mozem sa pridat, aj ked som julova?? 😃

• my mame zatial rezervovanu fotografku z presova.. volala som jej este v auguste len tak informativne a to uz mala vybookovany cely august 2008, takze som si ju hned aj ja obsadila na svoj termin.. no a potom mame rezervovane aj GESko, mal tam svadbu moj brat a velmi sa nam tam pacilo.. svadba bude v rim-kat kostole, ktorych je v KE vela, definitivne sme si este nevybrali..

• Ahojte Kosice a Junove 2008 😉
    My mame svadbu v juni, uz sa velmi tesime a zaciname s pripravou. Obrad bude 😵 chceme aj civilny a v kostole. Salu nemame, fotografa uz ano a kameraman este nie je , lebo ten co sme ho chceli tak nam oznamil pred mesiacom ze je obsazen. Hudba tiez problem maju vtedy uz nieco ine, ale vraveli ze ta nevesta, ktora da viac u nej budu hrat 😞 . Som nestastna dufam ze splasim niekoho ineho, ale ked oni boli cool. Saty este vobec nemam vybrate ale moj drahy oblek uz prave dnes kupeny 🙂 .

• tak ozivujem tuto temu, snad sa nas tu najde viac
    Kosice a okolie piste piste 🙂

• ahoj Leni aj ja som chcela zalozit takuto temu, tak dufam, ze sa holky pridaju 😃

• Ahojte, pridavam sa k poctu kosickych cakateliek🙂...ja som sa bala, ze som posledna s pripravami,ale teraz citam,ze som na tom celkom fajn.Aj ked o niektorych veciach nemam este ani sajnu. Obrad budeme mat v rim-katol. kostole Svateho ducha (to asi nikto nepozna) a hostinu v Golden Royali. Kocky, fakt najprv sa sustredte na salu,lebo to je najdolezitejsie a je to dost ubohe,co sa tyka KE.

• ahoj kamcatka, vitaj v klube 🙂
    my sme sa na salu sustredili uz v auguste takze to uz mame. a nemyslim ze Kosice su na tom az tak zle...

• No,ked si rok dopredu rezervujes salu je to v pohode... 😉 A pre ktoru restiku ste sa rozhodli?Ja som hrozne chcela mat svadbu vonku a saty tiez ine,ale realita je niekdedy uplne ina...dofrasa, pocuvam tu depkajucu hudbu,vonku prsi a potom to vyzera takto 😦

• tak si pusti nieco vesele a mysli na to aka krasna bude vasa svadba 🙂
    my budeme v Riviere, to je taka mala restika na Terase, no pre nas vyhovujuca, uz sa tesim ako si to tam pekne vyzdobim 😵

• Rivieru poznam...do akej farby budes zdobit stoly?Mne sa velmi paci bud svetlo zelena vyzdoba alebo do zlata...Oblek pre zenicha uz mate?A saty si si kde vybrala?

• asi bude svetlooranzova, marhulova vyzdoba
    na oblek sa este len chystame a saty som si objednala na ebay, ale este neprisli

• Sponzor fóra
  • prave som si pozrela tvoj album...nevola sa tvoj nastavajuci nahodou Vlado?

• vola sa Marcel a je to tam napisane 🙂 preco?

• Jaj,to som si nevsimla...podoba sa na mojho spoluziaka zo zakladnej..vidno,ze som ho davno nevidela.Kosice su male,tak som si myslela,ze je to on 😵

• jaj, tak nieje 🙂
    inak ty budes mat ake satky?

• prave som ich pridala do mojho albumu...hned za fotkou detailu ich mozes vidiet v plnej krase..pacia sa ti?

• krasne, velmi, urcite ti sadli najlepsie zo vsetkych co si dala do albumu, aj ked ani tie posledne niesu zle

• praveze tie posledne mi sadli este lepsie,ale nebola som to v nich ja,,,velmi velka sukna,uz by som sa asi blbo citila.Ty nemas obrazok svojich siat?Nemas obavy, ze ti nesadnu,ked si ich neskusala?

• Ahojte kocky, prave som sa zaregistrovala ...
    je to fajn ze je takato moznost poklebetit o svadbicke s niekym koho to tiez caka a este k tomu v ten isty mesiac. Teraz mam dost naponahlo, ale neskor tu hodim aj foto a pokec 😉
    tak pa

• ahoj lulu,tak sa zastav nabuduce na pokec...

• cafte ja mam dnes moc prace tak som tu len na skok ja budem mat svadbu v Grekokat. kostole na Moyzeske a tiez hostinu v Tiptope 😉

• lulusy vitaj medzi nami 🙂

• Ahojte, dakujem krasne za privitanie 😉 Je tu dnes niekto?

• ja som tu ale len na skok, musim sa ucit 😞

• cafte ja tiez len na skok, lebo dnes som sa ani neposadilo tolko som robila a chodila to je hruza a este ma cakaju dalsie povinnosti....inak Leni planujeme kupit byt v Prahe tak to bude namahavy rok: byt, svadba, svadobna cesta a potom v septembri ma svadbu moj buduci svagor to je velmo narocny rok 😦 😶 😐

• yvett a co si tolko robila a kam si chodila?? 🤔
    inak to budete mat fakt narocny rok... a kde a aky chcete kupit bytik? ci ste zatial len v stadiu rozmyslania?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobnô
    Topoľčany
    Sme traja chalani, ktorí svoje skúsenosti so svadobnými fotografiami a videom netaja. Sme dokonale pripravení zvečniť príbehy Vašej lásky.
    Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    ...všetko čo na svadbu potrebujete vytlačiť
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov