Svadba v Košiciach - jún 2008

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte Kosicanky! myslim ze konecne prisiel cas zacat tuto temu :-) uz zacinate planovat? ako ste na tom? ja stale rozmyslam ci je skoro, ci nie, no kedze s mojim drahym zijeme v Prahe a budeme chystat svadbu v KE, tak nam to potrva dlhsie a pomaly zaciname. zatial je iste len to, ze svadba bude v evanjelickom kostole na Mlynskej a miesto na hostinu ideme obzerat za 2 tyzdne, ked budeme doma. bude rada ked sa ohlasite junovky... tesim sa :-)
Odpovedať
no v sobotu sme boli skusat saty ....a dnes rano kostol potom na nakup do Jysku - kupujeme uz veci do bytu, ktory este nemame :-D :-D :-D a poobede som pratala a varila....aj ked pomahal priatel tak som sa nabehala....inak chceme kupit byt co najskor, kedze vsetko pojde hore a neverim, ze v blizkej buducnosti aj dole :-D planujeme kupit co najskor aj s chybou proste vybrat na internete taky co sa nam najviac paci pozriet donho a kupit ak bude ok aj napohlad... ;-) dnes priatel na nete pozbieral byty, ktore sa nam pacili a zajtra ja z prace obvolam tie realitky a dohodnem nejake stretko ;-)
Odpovedať
fijha vy ste sa na to nejako vrhli... :-) no aspon budete byvat vo vlastnom, to je paradicka! my tiez este nemame nas bytik ale imaginarne ho uz mam dokonale zariadeny a je kraaaasny :-D
Odpovedať
vsak to mna uz nebavi byvat v malej garsonke strasne.... :-| tak aj by som bola rada, keby sme daco kupili co najskor... ;-) uvidime dufam, ze sa nam to podari.... ;-)
Odpovedať
Caute, sorry, ze vam tu tak skacem - ma byt vystava o byvani 31.1. v Prahe na Vystavisti, tak si myslim, ze by bolo dobre tam zajst
Odpovedať
ahoj emily, dik za tip ale ja to asi nezvladnem lebo par dni nato budem mat skusku... no chystam sa na svadobny veletrh 8.-10.2. v Diplomate, dufam ze vy tiez ;-)
Odpovedať
Tak snad, viem o tom veltrhu a rada by som nan sla, budu tam aj zlavy na obrucky, lebo uz boli aj vo Vystavisti, ked bol minule veltrh
Odpovedať
emily, leni ja by som tam tiez sla - problem - priatel tam nece tak samej sa mi nece :-D
Odpovedať
Sak pod s nami
Odpovedať
emily ty ides s priatelom - vies priatel nema rad take hromadne akcie ma nato alergiu len raz bol somnou na veltrhu svadobnom v KE a sa mu zdalo vela ludi :-D
Odpovedať
Zatial este nie sme presne dohodnuti, ale na to byvanie by sme sli urcite
Odpovedať
yvett ja ten o byvani asi nezvladam ale ked chces ist na svadobny tak sa mozes pridat ku mne a mojej polovicke ;-)
Odpovedať
tak ja na byvanie neidem vobec nemam cas tieto mesiace su strasne narocne :-S ja by som sla na ten svadobny veltrh ak bude cas ....., ale Leni nechcem Vas s polovickou rusit mozno prehovorim aj moju polovicku, lebo by som si tam chcela pozriet prstene...myslite, ze v nedelu tam uz bude menej ludi, aby prisla aj polovicka???
Odpovedať
Článok sa načítava...
to neviem, my pojdeme asi hned v piatok lebo v sobotu a nedelu mame iny program a urcite by si nas nerusila, neboj ;-) tiez chceme pozriet obrucky a mozno chytit inspiraciu na vyzdobu atd... inak ja tiez nemam rada akcie kde je kopec ludi ale toto je vynimka :-)
Odpovedať
no u nas je piatok problematicky a to bude mat priatel v piatok z prace volno ci tam chcete ist po praci????
Odpovedať
az po praci, ved v piatok je to az do 21
Odpovedať
Profilova fotka
yvetta = wow, tak to je teda dosť náročný ale o to krajší rok! ;) Ako ste na tom s prípravami? Máš už všetko zabezpečené? Pretože ja mám pocit, že nebudem stíhať. :-|
Odpovedať
ahoj lulusy tak ja mam hlavne salu, kostol, saty, hudbu, kameru aj video zabezpecenie stihla som to do tyzdna a tiez nam vyzdobu bude robit jedna agentura - takze o to sa vobec nebudem starat ona nam spravi aj vyzdoba miestnosti, auta+kyticu a aj kostola asi + mozno zozenie pohare, lebo ja nato nemam cas....inak este mi treba akurat obrucky a priatelovi nejaku koselu a kravatu....momentalne davame robit oznamenia a pozvanky a vo februari to posleme, kedze vela hosti zije a pracuje mimo KE, aby sa vedeli pripravit ;-) mozno som este na nieco zabudla, ale uz nepamatam :-D vlasy, make up a kolace pojdem vybavit az cca na konci aprila, ked prideme na tyzden do KE myslim, ze to ma cas...
Odpovedať
Profilova fotka
yvetta = hmmm, tak na tom si velmi dobre!!!! Aka agentura Ti robi tu vyzdob a teda aj za kolko, ak to smiem vediet;) ...
Odpovedať
caute kosicanky, som tu dlhsie nebola tak vas len chcem pozdravit :-) ach jo, tie skusky su des, uz aby to bolo za mnou...
Odpovedať
lulu - poslem ti to do IP aj cenu skusim najst aj rozpocet.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ivettka = Dakujem videla som ..... mas to perfekto !
Odpovedať
lulu - svet je ale malicky :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ano ... veeeelmi malicky :-D ... Ako sa dari v Prahe? Tak ste sa rozhodli ze tam sa zabydlite?
Odpovedať
Profilova fotka
Ivetka = ja som si este raz pozrela tvoj album .... my budeme mat asi podobnu vyzobu .. Milujem kaly a zelenu farbu .. :-D Tiez uz mam premyslene ako bude vyzdobena sala ... zeleno-smotanova s kalami. :-) ...aj kyticku by som mozno priala z kal ... taku mensiu jemnu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dlho som tu nebola a tak zdravim vsetky junove nevesty x-) ako pokracujete s pripravou?
Odpovedať
ahoj certik, jeej pozeram ze mas presne ten datum co ja :-) kde budete mat sobas a svadbu? u nas pripravicky celkom ficia, aj ked teraz trosku menej kvoli skuskam :-| no uz mame salu, fotografa, objednane moje saty, kupena bizu a topanky, objednane vyvazky, zaplatenu svadobnu cestu a zariadene kolaciky. a aj tak mam pocit ze este toho kopeec nemam :-) a teraz sa chystame vrhnut na zenichovu vybavu :-D ako si na tom ty?
Odpovedať
ahoj Leni uz som sa ta to pytala, ale kde chcete ist na svadobnu cestu ??? do Chorvatska ci to si pletiem a idete z KE ? my totiz rozmyslame ist z Prahy...., kedze ja si v robote nemozem dovoli ist na svadobnu cestu hned po svadbe....kolega by asi dostal z tolkej prace infarkt :-D totiz ja mam svadbu presne cez uzavierku a tak to bude musiet zvladnut sam....potom sa chcem vratit mu pomoct este s uzavierkou a potom na svadobnu cestu z Prahy...na druhej strane ak kupime dovtedy byt tak asi ziadna svadobna cesta v juni nebude - budeme svorc a tak to asi nechame na oktober.... :-D ja este Leni nemam kolaciky objednane a na zenicha nemozem ani mysliet - totiz dali sme mu usit oblek a on nam schudol.... :-| tak verim, ze do svadby priberie :-D zhananie obleku nechavam tak na koniec aprila a Leni kde kupujes kravatu a koselu tu v Prahe??? Druhy problem su moje popolnocne saty, kedze som v Prahe pribrala a tak neviem ci sa do nich vojdem to tiez vyriesime dufam v aprili - v najhorsom si popolnocne poziciam v nejakom salone...;-) lulu - aj ja milujem kaly a preto som sa rozhodla pre tu agenturu, lebo ked som bola v inych kvetinarstvach tak odo mna chceli strasne vela prachov za kyticu z kal dokonca aj 3000 za kyticu a tolko neplanujem dat....a skadial chces mat kyticu a vyzdobu??? ;-)
Odpovedať
no tak zaradom... dobre si pamatas, ideme do Chorvatska, a odchadzame hned po svadbe 1.7., ideme z KE. povedali sme si ze kasleme na vsetko a chceme si po tych stresoch oddychnut. a vsetko na zenicha asi kupime v Prahe. aj ked rozmyslam nad takou vysivanou vestickou s francuzskou kravatou, aj drahemu sa to paci, a to mozno kupim od niekoho v bazari, inak mi pridu strasne drahe... no najprv si to musi vyskusat ci mu to vobec sekne ;-) a moje popolnocne asi budu moje stuzkove, kedze som ich odvtedy mala len raz na sebe a asi nebudeme mat dost peniazkov na kupovanie dalsich siat... aj ked kandidati by boli ;-) (posledna foto v mojom albume) nastastie mam stabilnu hmotnost uz od strednej :-D jo a inak take ze kytica este vobec netusim... no dufam ze to nebude tych 3tis. ako pises, ved to je strasne vela... ach jo :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte junove. Pridavam sa aj ja. Svadbu chystame 7.6.08. v okrese Ke. Saty sa uz aj mne podarilo zohnat, vid album, len nam este zostava zohnat oblek a dalsie veci pre draheho. Akmate nejaky typ kde ist hladat pekny cierny oblek prosim napiste mi. Inak na vyzdobu odporucam navstivit velkosklad Ginka.Papa
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte napocka - no tak ja som na tom tak, ze uz mam skoro vsetko len nemam popolnocne, bizuteriu, pozvanky a kyticku pre mna :-p tiez mam pocit ze nieco nemam, ale hadam si spomeniem co to je :-D jeej rovnaky datumik :-D obrad bude v kostole na dedine a zabavka mam dve miesta a neviem sa rozhodnut ktore necham, do konca mesiaca mam dat odpoved. Mame uz aj svadobnu cestu a ideme hned 1.jula do Tuniska :-N Moj drahy uz ma vsetko a v sobotu uz aj topanky sme zohnali x-) Papiky papa
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?