Svadba v Košiciach - jún 2008

7. mar 20081280
  • no v sobotu sme boli skusat saty ....a dnes rano kostol potom na nakup do Jysku - kupujeme uz veci do bytu, ktory este nemame 😃 😃 😃 a poobede som pratala a varila....aj ked pomahal priatel tak som sa nabehala....inak chceme kupit byt co najskor, kedze vsetko pojde hore a neverim, ze v blizkej buducnosti aj dole 😃 planujeme kupit co najskor aj s chybou proste vybrat na internete taky co sa nam najviac paci pozriet donho a kupit ak bude ok aj napohlad... 😉 dnes priatel na nete pozbieral byty, ktore sa nam pacili a zajtra ja z prace obvolam tie realitky a dohodnem nejake stretko 😉

• fijha vy ste sa na to nejako vrhli... 🙂 no aspon budete byvat vo vlastnom, to je paradicka!
    my tiez este nemame nas bytik ale imaginarne ho uz mam dokonale zariadeny a je kraaaasny 😃

• vsak to mna uz nebavi byvat v malej garsonke strasne.... 😐 tak aj by som bola rada, keby sme daco kupili co najskor... 😉 uvidime dufam, ze sa nam to podari.... 😉

• Sponzor fóra
  • Caute, sorry, ze vam tu tak skacem - ma byt vystava o byvani 31.1. v Prahe na Vystavisti, tak si myslim, ze by bolo dobre tam zajst

• ahoj emily, dik za tip ale ja to asi nezvladnem lebo par dni nato budem mat skusku...
    no chystam sa na svadobny veletrh 8.-10.2. v Diplomate, dufam ze vy tiez 😉

• Tak snad, viem o tom veltrhu a rada by som nan sla, budu tam aj zlavy na obrucky, lebo uz boli aj vo Vystavisti, ked bol minule veltrh

• emily, leni ja by som tam tiez sla - problem - priatel tam nece tak samej sa mi nece 😃

• Sak pod s nami

• emily ty ides s priatelom - vies priatel nema rad take hromadne akcie ma nato alergiu len raz bol somnou na veltrhu svadobnom v KE a sa mu zdalo vela ludi 😃

• Zatial este nie sme presne dohodnuti, ale na to byvanie by sme sli urcite

• yvett ja ten o byvani asi nezvladam ale ked chces ist na svadobny tak sa mozes pridat ku mne a mojej polovicke 😉

• tak ja na byvanie neidem vobec nemam cas tieto mesiace su strasne narocne 😒 ja by som sla na ten svadobny veltrh ak bude cas ....., ale Leni nechcem Vas s polovickou rusit mozno prehovorim aj moju polovicku, lebo by som si tam chcela pozriet prstene...myslite, ze v nedelu tam uz bude menej ludi, aby prisla aj polovicka???

• to neviem, my pojdeme asi hned v piatok lebo v sobotu a nedelu mame iny program
    a urcite by si nas nerusila, neboj 😉 tiez chceme pozriet obrucky a mozno chytit inspiraciu na vyzdobu atd... inak ja tiez nemam rada akcie kde je kopec ludi ale toto je vynimka 🙂

• no u nas je piatok problematicky a to bude mat priatel v piatok z prace volno ci tam chcete ist po praci????

• az po praci, ved v piatok je to az do 21

• Sponzor fóra
  • yvetta = wow, tak to je teda dosť náročný ale o to krajší rok! 😉
    Ako ste na tom s prípravami? Máš už všetko zabezpečené? Pretože ja mám pocit, že nebudem stíhať. 😐

• ahoj lulusy tak ja mam hlavne salu, kostol, saty, hudbu, kameru aj video zabezpecenie stihla som to do tyzdna a tiez nam vyzdobu bude robit jedna agentura - takze o to sa vobec nebudem starat ona nam spravi aj vyzdoba miestnosti, auta+kyticu a aj kostola asi + mozno zozenie pohare, lebo ja nato nemam cas....inak este mi treba akurat obrucky a priatelovi nejaku koselu a kravatu....momentalne davame robit oznamenia a pozvanky a vo februari to posleme, kedze vela hosti zije a pracuje mimo KE, aby sa vedeli pripravit 😉 mozno som este na nieco zabudla, ale uz nepamatam 😃 vlasy, make up a kolace pojdem vybavit az cca na konci aprila, ked prideme na tyzden do KE myslim, ze to ma cas...

• yvetta = hmmm, tak na tom si velmi dobre!!!! Aka agentura Ti robi tu vyzdob a teda aj za kolko, ak to smiem vediet😉 ...

• caute kosicanky, som tu dlhsie nebola tak vas len chcem pozdravit 🙂
    ach jo, tie skusky su des, uz aby to bolo za mnou...

• lulu - poslem ti to do IP aj cenu skusim najst aj rozpocet.... 😉

• Ivettka = Dakujem videla som ..... mas to perfekto !

• lulu - svet je ale malicky 😃 😃 😃 😃

• ano ... veeeelmi malicky 😃 ... Ako sa dari v Prahe? Tak ste sa rozhodli ze tam sa zabydlite?

• Ivetka = ja som si este raz pozrela tvoj album .... my budeme mat asi podobnu vyzobu .. Milujem kaly a zelenu farbu .. 😃 Tiez uz mam premyslene ako bude vyzdobena sala ... zeleno-smotanova s kalami. 🙂 ...aj kyticku by som mozno priala z kal ... taku mensiu jemnu 🙂

• Ahojte dlho som tu nebola a tak zdravim vsetky junove nevesty 😵
    ako pokracujete s pripravou?

• ahoj certik, jeej pozeram ze mas presne ten datum co ja 🙂
    kde budete mat sobas a svadbu?
    u nas pripravicky celkom ficia, aj ked teraz trosku menej kvoli skuskam 😐 no uz mame salu, fotografa, objednane moje saty, kupena bizu a topanky, objednane vyvazky, zaplatenu svadobnu cestu a zariadene kolaciky. a aj tak mam pocit ze este toho kopeec nemam 🙂
    a teraz sa chystame vrhnut na zenichovu vybavu 😃
    ako si na tom ty?

• ahoj Leni uz som sa ta to pytala, ale kde chcete ist na svadobnu cestu ??? do Chorvatska ci to si pletiem a idete z KE ? my totiz rozmyslame ist z Prahy...., kedze ja si v robote nemozem dovoli ist na svadobnu cestu hned po svadbe....kolega by asi dostal z tolkej prace infarkt 😃 totiz ja mam svadbu presne cez uzavierku a tak to bude musiet zvladnut sam....potom sa chcem vratit mu pomoct este s uzavierkou a potom na svadobnu cestu z Prahy...na druhej strane ak kupime dovtedy byt tak asi ziadna svadobna cesta v juni nebude - budeme svorc a tak to asi nechame na oktober.... 😃
    ja este Leni nemam kolaciky objednane a na zenicha nemozem ani mysliet - totiz dali sme mu usit oblek a on nam schudol.... 😐 tak verim, ze do svadby priberie 😃 zhananie obleku nechavam tak na koniec aprila a Leni kde kupujes kravatu a koselu tu v Prahe??? Druhy problem su moje popolnocne saty, kedze som v Prahe pribrala a tak neviem ci sa do nich vojdem to tiez vyriesime dufam v aprili - v najhorsom si popolnocne poziciam v nejakom salone...😉
    lulu - aj ja milujem kaly a preto som sa rozhodla pre tu agenturu, lebo ked som bola v inych kvetinarstvach tak odo mna chceli strasne vela prachov za kyticu z kal dokonca aj 3000 za kyticu a tolko neplanujem dat....a skadial chces mat kyticu a vyzdobu??? 😉

• no tak zaradom... dobre si pamatas, ideme do Chorvatska, a odchadzame hned po svadbe 1.7., ideme z KE. povedali sme si ze kasleme na vsetko a chceme si po tych stresoch oddychnut.
    a vsetko na zenicha asi kupime v Prahe. aj ked rozmyslam nad takou vysivanou vestickou s francuzskou kravatou, aj drahemu sa to paci, a to mozno kupim od niekoho v bazari, inak mi pridu strasne drahe... no najprv si to musi vyskusat ci mu to vobec sekne 😉
    a moje popolnocne asi budu moje stuzkove, kedze som ich odvtedy mala len raz na sebe a asi nebudeme mat dost peniazkov na kupovanie dalsich siat... aj ked kandidati by boli 😉 (posledna foto v mojom albume) nastastie mam stabilnu hmotnost uz od strednej 😃
    jo a inak take ze kytica este vobec netusim... no dufam ze to nebude tych 3tis. ako pises, ved to je strasne vela... ach jo 😒

• Ahojte junove. Pridavam sa aj ja. Svadbu chystame 7.6.08. v okrese Ke. Saty sa uz aj mne podarilo zohnat, vid album, len nam este zostava zohnat oblek a dalsie veci pre draheho. Akmate nejaky typ kde ist hladat pekny cierny oblek prosim napiste mi. Inak na vyzdobu odporucam navstivit velkosklad Ginka.Papa

• Ahojte
    napocka - no tak ja som na tom tak, ze uz mam skoro vsetko len nemam popolnocne, bizuteriu, pozvanky a kyticku pre mna 😛 tiez mam pocit ze nieco nemam, ale hadam si spomeniem co to je 😃
    jeej rovnaky datumik 😃 obrad bude v kostole na dedine a zabavka mam dve miesta a neviem sa rozhodnut ktore necham, do konca mesiaca mam dat odpoved.
    Mame uz aj svadobnu cestu a ideme hned 1.jula do Tuniska 😬
    Moj drahy uz ma vsetko a v sobotu uz aj topanky sme zohnali 😵
    Papiky papa

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Svadobné fotografie, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a ešte máličko viac...
    Lucia Bušfyová
    Liptovský Mikuláš
    Máte záujem o autentickú umelecko - dokumentárnu fotografiu vášho najkrajšieho dňa? Venujem sa nenásilnej prirodzenej umeleckej reportáži.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov