Svadba v Košiciach - jún 2008

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte Kosicanky! myslim ze konecne prisiel cas zacat tuto temu :-) uz zacinate planovat? ako ste na tom? ja stale rozmyslam ci je skoro, ci nie, no kedze s mojim drahym zijeme v Prahe a budeme chystat svadbu v KE, tak nam to potrva dlhsie a pomaly zaciname. zatial je iste len to, ze svadba bude v evanjelickom kostole na Mlynskej a miesto na hostinu ideme obzerat za 2 tyzdne, ked budeme doma. bude rada ked sa ohlasite junovky... tesim sa :-)
Odpovedať
moja problem je v tom, ze ja zijem v Prahe a preto som to chcela nechat na agenturu, ale mne je to jedno najblizsie budem v KE az ku koncu aprila a to mas svadbu v kostole kde si este nebola??? ;-)
Odpovedať
no my tiez nie sme na Slovensku, takze to budeme riesit tyzden pred svadbou.. a pravda je ze je to tak, budem mat svadbu v kostole kde som este nebola :-) co uz.. drahy je greko, ja som cosi medzi greko/rimo.. takze tak.. x-)
Odpovedať
aha tak to je zaujimave :-D tak ako zorganizujeme tu vyzdobu :-D ja by som to dala aj na agenturu, ale mne je to jedno ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
yvetta, kackacc - kedze nie ste z KE ja by som to nechala na agenturu x-) , uz to ze si to vybavujete na dialku je podla mna dost, tak drzim palce aby ste vsetko vybavili x-)
Odpovedať
no lulucertik je to tazke, ale myslim, ze sa to zvladne....inak kackacc - ja idem domov este na konci aprila, tak ak chceme agenturu mozem dohodnut s tou pani co nam bude robit celu vyzdobu miestnosti..., ale nato potrebujem vediet aj co ty chces v tom kostole.... ;-) skusim ti najst nejake fotky z toho kostola... ;-)
Odpovedať
ahojte holky ako sa mate najako nam zapadla tato tema prachom :-D
Odpovedať
cauko babky, pravdupovediac my neplanujeme pouzit ziadnu agenturu na nic :) ale Yvett, ak vy planujete, tak len povedz a mozeme vam nieco prispiet.. kolko by vysla ta vyzdoba cez agenturu? skus zistit, daj mi vediet a mozeme sa dohodnut... inak mate tam len sobas, alebo aj bohosluzbu? ked my sme o tej stvrtej, tak ktovie ci vas tam niekde nestretneme este .. :)
Odpovedať
caute kosicanky, ja som tu teraz tak pomenej lebo sa stale ucim, este som bola aj chora takze som kvoli tomu musela prelozit skusku atd... no uz sa tesim kedy to vsetko skonci a budem zase frcat svadobne naplno :-D
Odpovedať
ahoj Kackacc tak my tam mame len sobas bez bohosluzby...., pretoze si myslim, ze s bohosluzbou by sme tam boli dlhsie a mozno aj po stvrtej :-D inak neviem co ty chces aj navleky na stolicky v kostole, alebo nie??? Ja asi nie neviem totiz rozmyslam len nad nejakymi kvietkami vo vazach + ozdobit lavice tak na konci nejakym kvietkom a stuzkou - nieco take... a ty napis mi ako si to predstavujes a sa dohodneme - idem ti najst foto toho chramu inak ahoj Leni a kedy si si prelozila skusku na akeho??? Drzim palce potom uz budes mat pohodu ;-)
Odpovedať
ahoj yvett, skusku budem mat az 20., skorsi termin nebol :-| a dik :-)
Odpovedať
kackacc skus sa pozriet na album uzivatelky ruza11 mala svadbu 7.07.2007 a ma tam aj vyzdobu tohto kostola ma tam tie stuzky okolo lavice + navleky a dve vazy s kvetmi v predu ako stal farar tak tak nejko ....napis co z toho si predstavujes .... ;-)
Odpovedať
Cauko Yvettka, skusim pozriet cez obed, musim pracovat :) ale co si ja myslim, nam staci len nieco jednoduche - ako si vravela kvietky vo vazach a stuzky na laviciach zneju ok.. x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
vies Kackacc, aby som to nespravila jednoduche a ty budes mat nejake ine naroky :-D :-D mne hlavne zalezi na sobasnom obrade a nie az tak na vyzdobe ;-) ak mi napises ci si to tak predstavujes ja napisem tej agenture co mame u nich vyzdobu saly a spytam sa na rozpocet na ten kostol a ti potom napisem do IP, alebo na mail ak mi ho posles do IP ;-)
Odpovedať
vies co, tak sa mi zda ze na to mame rovnaky nazor. ani mne na tej vyzdobe az tak nezalezi. pozrela som si to foto, tie stolicky nevyzeraju zle, ale pre mna byt nemusi.. stuzky sa mi pacili, som si vsimla, ze oni si to zvladli vyzdobit sami.. si myslim, ze kytice vpredu a stuzky, alebo nieco na bokoch lavic a je to fajn.. opytaj sa na ten rozpocet a potom mi daj vediet ;-)
Odpovedať
uz som jej napisala do agentury tak ti dam vediet, ked odpise ;-)
Odpovedať
super!! x-)
Odpovedať
yvett ako sa vola vlastne ta tvoja agentura? lebo ja tiez potrebujem nejaku vyzdobu do kostola a taku aku chcem som nasla len v agenturach na zapade a je dost draha :-|
Odpovedať
inak ak chcete vidiet moje satky tak kuk do albumu ;-)
Odpovedať
ahoj Leni dam ti adresu na web do IP....a aj cislo vlastne cislo je na webke ;-) videli sme satky su pekne.... kackacc este sa mi neozvala z agentury tak ked sa ozve tak napisem ;-)
Odpovedať
ouki, som zvedava :)
Odpovedať
ahoj kackacc zatial sa mi neozvala inak a kde si ty v zahranici??? ;-)
Odpovedať
v dubline.. ved uvidime ako sa podari, ale si myslim, ze aj ked nic, nie je to velka veda taka vyzdoba kostola.. ;-)
Odpovedať
ahoj kackacc tak dublin ja som tam nebola este, ale bola som v Londyne aj v Skotsku v Edinburghu a sa mi pacilo ;-) nakoniec som vsak skoncila v Prahe inak uz mi pisala ta pani z agentury, ze je teraz busy, lebo sa stahuju do novych priestorov, ale ze mi co najskor urobi kalkulaciu ;-) a ti potom napisem ;-)
Odpovedať
Edinburgh je krasny. Dublin je o nicom :) ale Irsko je nadherne na cestovanie! o dva tyzdne maju prist na navstevu nasi, tak im urobime vyletik nejaky.. uz sa tesim :) si studovala v Prahe? Alebo ako si sa tam ocitla? :)
Odpovedať
ahoj no nestudovala, ale chcela som, ale rodicia ma nakoniec prehovorili, aby som studovala v KE ale aj tak som sa tam dostala - proste som vzdy vedela, ze tu chcem zit ...povodne som chcela zit v Londyne, ale priatelovi sa tam nepaci tak kompromis Praha :-D , ale chystam sa mozno buduci rok na navstevu LND mam tam totiz vela kamosov ;-)
Odpovedať
tak to je super, ze sa vam tam paci. Praha je krasna, sice pre mna trosku preplnena turistami.. rada tam chodim na vylety, preto by som tam nikdy nechcela zit :) my sa uz chystame tohto roku domov, sice zatial nie do KE, ale aspon na Slovensko.. uz nas to tu prestava bavit :) cez den som dost busy a doma nemame internet, tak len stale jednym ockom mrknem, kto co pisal a nieco pridam, tak ak nahodou sa neozvem dlhsie, to je vysvetlenie.. :) inak uz ma celkom chyta ta svadobna nalada, najlepsie je, ze sme to este ziadnym kamaratom nepovedali - chystame prekvapko na velku noc :)
Odpovedať
ani u nas to dlho nikto nevedel a este niektori o svadbe nevedia doteraz a povieme im to asi v marci... inak kackacc posielam ti rozpocet do IP ;-) tak napis co si o tom myslis??? ;-)
Odpovedať
cauko Yvettka, doma to preberiem s drahym, napisala som ti naspat..
Odpovedať
ahojte junovky, tak co mate nove? nam dnes dosla vesticka s kravatou pre draheho, ale zatial je len na poste :-(
Odpovedať
ahoj Lenka ja nic nove... ;-) kravatu budeme aj s koselou este len kupovat dufam, ze raz sa k tomu dostaneme :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?