Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale vsak nemaju prenosne studio? moj kamarat ktory foti aj nas ma normalne stojany na nich tu bielu plachtu co je pozadie a vlastne aj podlaha ked sa to vyroluje....a svetlo, vsetko to zmesti do fabie combi, ale to je zase otazka toho ci by sa to tomu fotografovi chcelo prenasat...
Odpovedať
Profilova fotka
no, ved to asi bude mat :-S a vy tak kolko date za fotografa?? lebo u nas (trencin, dubnica) je to tak 5-6 tis. no tu v blave som mala aj ze 20tis. :-N a ten "nas" z banoviec je okolo 10.tis =-) tak neviem, platime si to sami, kazda tisicka je fajn pri tom co vsetko sa da kupit x-)
Odpovedať
Profilova fotka
neviem, kolko dame za fotografa, lebo je to kamarat draheho.. len dufam,ze na to nepozabudol :-) ale asi tak okolo dvoch tis, lebo bude aj medzi pozvanymi. Potvorka mne sa zda 10tis dost vela. Aj tak ta svadba vyjde dost vela penazi :-S a ja sa v atelieri aj tak fotit nechcem
Odpovedať
Profilova fotka
no tento nas to urobi asi zadara..ale tak jasne ze mu cosi dame nejake dve tisicky symbolicky...lebo je to moj dlhorocny kamarat a foti mi aj pre moj obchod veci zadara...ale nedat mu nic za svadbu iba vysluzku...to by bolo blbe asi....
Odpovedať
Profilova fotka
no ,tak asi idem zavolat tomu chlapovi ze detaily :-| lebo som uz obvolala aj vsetkych znamych, ci nemaju znamych, no nic nove :-S
Odpovedať
Profilova fotka
drzim pace potvorka, uvidis dopadne to k vasej spokojnosti ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ty kokso :-( tak manik ze 14 aj s kamerou :-( ktoru sme my nechceli ]-( ááááááách ;-( ideme do kina s drahym, tak to preberieme, snad neodpadne, ked mu dam nove info :-D
Odpovedať
Profilova fotka
potvorka mas veselo. Dufam, ze niekoho najdes, za normalnu cenu aj kvalitu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak za neviem o kolko menej ako 14 by ti dosiel moj fotograf z BA nafotit svadbu.....
Odpovedať
Profilova fotka
hmm, ved to :-S len su to brutal prachy :-( no tak po vikende mu dam vediet... a asi dame teda aj to video, ved je to raz za zivot.... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj my mame video napriek tomu ze vsetci ujovia budu tocit na kameru...ale to uz poznam,,,to bude pozeratelne len po istu hranicu :-D ...no majovky ktore sa svadbia ten den co ja...prehupli sme sa na pocet dni zacinajuci patkou :-)
Odpovedať
Profilova fotka
?? ja som sa dnes pozerala a mame "este" 65 dni :-N ale mam pocit, ze by som nestihla vsetko na 100% zariadit ani keby som mala este pol roka ]-( no nic, ved dako bude - satocky mam, hudbu tiez, kostol aj salu :-) takze ludia sa budu mat kde a zcoho opit a zabavit :-D a to je zaklad. a uz sa aj tesim kedy bude moj drahy hovorit "dobre rano zena moja" opravnene x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
dani nestras :-) moje pripravy tomu velmi nenasvedcuju :-S ale uz budem mat oznamenie hura hura! dam potom do albumu ;-) potvorka mne uz teraz hovori drahy zena moja :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ved aj moj mily mi tak vravim, ale ja mu vzdy ze este niesom jeho zena - nema na to papier :-D aj ked o tom to nieje ;-) ale najviac sa tesim na saty :-) :-) ááááááá, to bude :-N
Odpovedať
ahojte majovky :-) :-) doma mame pokazeny modeeem...vcera som mala volno a bola som ako bez ruuuk :-D a kam sa nam stratila fomarik??? :-( ;-( potvorka mame to rovnako za 65 :-) x-) x-) mne moj Petulo vravi mamina :-D
Odpovedať
Profilova fotka
=-) ste v tuzobnom ocakavani??? ;-) ]-( asi by som uz aj brala, aj ked tie saty... :-p
Odpovedať
potvorka este nie :-)...len tuzobne ocakavame, ze coskoro budeme v tuzobnom ocakavani :-)...ale on rad "predbieha" a uz mi tak dlho vravi, aj ked sme sa este nesnazili ;-)...aj minule mi vravi, ze sa mu snivalo, ze vydaval nasu dceru a ze bola krasna :-)...a to sme este ani vlastnu svadbu nemali a uz nam dceru vydal :-D...asi to uz nejako vydrzime do svadby a potom pracujeme o 106 na mimi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
áno, suhlasim aj ja :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no a kedze sme rovnaky termin, tak mi prezrad,ako na tom stojite s oznamkami :-S teraz rozmyslam, ci si mala v albume, ale zda sami ze ee =-) a v sobotu ideme objednat drahemu oblek, tak som zvedava ako v tom bude vyzerat :-o take totizto nenosi, maximalne nohavice, koselu a kravatu, tak uvidime :-D
Odpovedať
Profilova fotka
veru, aj ja som si vsimla, ze fomarik zmizla. inak ste tu vobec? som espéšl kvôli vám chcela dať oznamko do albumu.. no ale vy nikde :-(
Odpovedať
Profilova fotka
babulky moje lucim sa s vami na 5 dni, zajtra odchadzame na lyzovacku. ...majte sa tu krasne a spomente si na mna...sampo...minuly rok sme u vas v mikulasi presadali...tento rok v poprade...:-) budete mi chybat :-) :-.
Odpovedať
Profilova fotka
tak si dobre zalyzujte, hlavne sa nedolamte :-) a mozes mi zamavat :-) nebyvam daleko od trate ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
KAM STE VŠETKY ZMIZLI???? :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, tiez som pozerala cely den, ze nikde nihoho.. A teraz sme na vikend u rodicov, tak obiehame rodinu a dohadujeme veci k svadbe :-D no a zajtra este taka dolezita vec - oblek drahemu, tak som nervozna =-) no a na oznamenie nemame stale stuzku, tak aj to by sme chceli pozriet :-|
Odpovedať
Profilova fotka
sampo neuveris, ale jak sme stali v liptovskom mikulasi....naozaj som ti zamavala....moj drahy sa smial na mne :-) a vlastne cafte majovky, sme na lyzovacke a neni tu sneh a prsi...ale vobec ma to nemrzi....pretoze boty uz na svadbu mam a nepotrebujem sadrove snehule...v nich by som asi nesla k oltaru ako dama [aspon raz v zivote :-)] ....mno a vlastne pisem z notebooku kamaratovho, lebo som nevydrzala...ale ako vidim nic tu moc nepribudlo....tak teda my pijeme aj na vase zdravie a stastie a teda tento prispevok mi dava zabrat :-)))))....na zdravie!!! :-D
Odpovedať
cafte majovky..... ;-) :-D
Odpovedať
ako upravim fotku z mobilu aby mi sem isla vlozit??? :-( ]-(
Odpovedať
:-D :-D...Dani na zdravie aj dnes ;-).. ahojte majovky...nuz nejako sa truusime :-| ..ale ja mam stale pripravene oznamka pre Vas nase...tak ktora si najde jedno aj pre mna? ;-)..samponik...ukaz Vase...som zvedavaa |-|
Odpovedať
zuzi caf....akosi nemam cas...ale dnes som tuuuuuu ;-)
Odpovedať
jeeej mamine to sekne,,,,pochvál ju aj za mna ;-) :-D :-D ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?