Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

14. máj 201060650
  • ale vsak nemaju prenosne studio? moj kamarat ktory foti aj nas ma normalne stojany na nich tu bielu plachtu co je pozadie a vlastne aj podlaha ked sa to vyroluje....a svetlo, vsetko to zmesti do fabie combi, ale to je zase otazka toho ci by sa to tomu fotografovi chcelo prenasat...

• no, ved to asi bude mat 😒 a vy tak kolko date za fotografa?? lebo u nas (trencin, dubnica) je to tak 5-6 tis. no tu v blave som mala aj ze 20tis. 😬 a ten "nas" z banoviec je okolo 10.tis 🤔 tak neviem, platime si to sami, kazda tisicka je fajn pri tom co vsetko sa da kupit 😵

• neviem, kolko dame za fotografa, lebo je to kamarat draheho.. len dufam,ze na to nepozabudol 🙂 ale asi tak okolo dvoch tis, lebo bude aj medzi pozvanymi. Potvorka mne sa zda 10tis dost vela. Aj tak ta svadba vyjde dost vela penazi 😒 a ja sa v atelieri aj tak fotit nechcem

• Sponzor fóra
  • no tento nas to urobi asi zadara..ale tak jasne ze mu cosi dame nejake dve tisicky symbolicky...lebo je to moj dlhorocny kamarat a foti mi aj pre moj obchod veci zadara...ale nedat mu nic za svadbu iba vysluzku...to by bolo blbe asi....

• no ,tak asi idem zavolat tomu chlapovi ze detaily 😐 lebo som uz obvolala aj vsetkych znamych, ci nemaju znamych, no nic nove 😒

• drzim pace potvorka, uvidis dopadne to k vasej spokojnosti 😉

• ty kokso 😞 tak manik ze 14 aj s kamerou 😞 ktoru sme my nechceli 😠 ááááááách 😢 ideme do kina s drahym, tak to preberieme, snad neodpadne, ked mu dam nove info 😃

• potvorka mas veselo. Dufam, ze niekoho najdes, za normalnu cenu aj kvalitu 🙂

• tak za neviem o kolko menej ako 14 by ti dosiel moj fotograf z BA nafotit svadbu.....

• hmm, ved to 😒 len su to brutal prachy 😞 no tak po vikende mu dam vediet... a asi dame teda aj to video, ved je to raz za zivot.... 😎

• aj my mame video napriek tomu ze vsetci ujovia budu tocit na kameru...ale to uz poznam,,,to bude pozeratelne len po istu hranicu 😃
    ...no majovky ktore sa svadbia ten den co ja...prehupli sme sa na pocet dni zacinajuci patkou 🙂

• ?? ja som sa dnes pozerala a mame "este" 65 dni 😬
    ale mam pocit, ze by som nestihla vsetko na 100% zariadit ani keby som mala este pol roka 😠 no nic, ved dako bude - satocky mam, hudbu tiez, kostol aj salu 🙂 takze ludia sa budu mat kde a zcoho opit a zabavit 😃 a to je zaklad. a uz sa aj tesim kedy bude moj drahy hovorit "dobre rano zena moja" opravnene 😵

• dani nestras 🙂 moje pripravy tomu velmi nenasvedcuju 😒
    ale uz budem mat oznamenie hura hura! dam potom do albumu 😉
    potvorka mne uz teraz hovori drahy zena moja 🙂

• no ved aj moj mily mi tak vravim, ale ja mu vzdy ze este niesom jeho zena - nema na to papier 😃 aj ked o tom to nieje 😉 ale najviac sa tesim na saty 🙂 🙂 ááááááá, to bude 😬

• ahojte majovky 🙂 🙂
    doma mame pokazeny modeeem...vcera som mala volno a bola som ako bez ruuuk 😃

a kam sa nam stratila fomarik??? 😞 😢

potvorka mame to rovnako za 65 🙂 😵 😵

mne moj Petulo vravi mamina 😃

• Sponzor fóra
  • 🤔 ste v tuzobnom ocakavani??? 😉 😠 asi by som uz aj brala, aj ked tie saty... 😛

• potvorka este nie 🙂...len tuzobne ocakavame, ze coskoro budeme v tuzobnom ocakavani 🙂...ale on rad "predbieha" a uz mi tak dlho vravi, aj ked sme sa este nesnazili 😉...aj minule mi vravi, ze sa mu snivalo, ze vydaval nasu dceru a ze bola krasna 🙂...a to sme este ani vlastnu svadbu nemali a uz nam dceru vydal 😃...asi to uz nejako vydrzime do svadby a potom pracujeme o 106 na mimi 😉

• áno, suhlasim aj ja 🙂 🙂

• no a kedze sme rovnaky termin, tak mi prezrad,ako na tom stojite s oznamkami 😒 teraz rozmyslam, ci si mala v albume, ale zda sami ze ee 🤔 a v sobotu ideme objednat drahemu oblek, tak som zvedava ako v tom bude vyzerat 😮 take totizto nenosi, maximalne nohavice, koselu a kravatu, tak uvidime 😃

• veru, aj ja som si vsimla, ze fomarik zmizla.

inak ste tu vobec? som espéšl kvôli vám chcela dať oznamko do albumu.. no ale vy nikde 😞

• babulky moje lucim sa s vami na 5 dni, zajtra odchadzame na lyzovacku. ...majte sa tu krasne a spomente si na mna...sampo...minuly rok sme u vas v mikulasi presadali...tento rok v poprade...🙂
    budete mi chybat 🙂 😕

• tak si dobre zalyzujte, hlavne sa nedolamte 🙂 a mozes mi zamavat 🙂 nebyvam daleko od trate 😉

• KAM STE VŠETKY ZMIZLI???? 😞

• Ahoj, tiez som pozerala cely den, ze nikde nihoho..
    A teraz sme na vikend u rodicov, tak obiehame rodinu a dohadujeme veci k svadbe 😃 no a zajtra este taka dolezita vec - oblek drahemu, tak som nervozna 🤔 no a na oznamenie nemame stale stuzku, tak aj to by sme chceli pozriet 😐

• sampo neuveris, ale jak sme stali v liptovskom mikulasi....naozaj som ti zamavala....moj drahy sa smial na mne 🙂
    a vlastne cafte majovky, sme na lyzovacke a neni tu sneh a prsi...ale vobec ma to nemrzi....pretoze boty uz na svadbu mam a nepotrebujem sadrove snehule...v nich by som asi nesla k oltaru ako dama [aspon raz v zivote 🙂] ....mno a vlastne pisem z notebooku kamaratovho, lebo som nevydrzala...ale ako vidim nic tu moc nepribudlo....tak teda my pijeme aj na vase zdravie a stastie a teda tento prispevok mi dava zabrat 🙂))))....na zdravie!!! 😃

• cafte majovky..... 😉 😃

• ako upravim fotku z mobilu aby mi sem isla vlozit??? 😞 😠

• 😃 😃...Dani na zdravie aj dnes 😉..

ahojte majovky...nuz nejako sa truusime 😐 ..ale ja mam stale pripravene oznamka pre Vas nase...tak ktora si najde jedno aj pre mna? 😉..samponik...ukaz Vase...som zvedavaa 😴

• zuzi caf....akosi nemam cas...ale dnes som tuuuuuu 😉

• jeeej mamine to sekne,,,,pochvál ju aj za mna 😉 😃 😃 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.
    Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
    Firma Pamas s.r.o. je významným výrobcom svadobných oznámení. V ponuke nájdete jednoduché ale aj luxusné svadobné oznámenia.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov