Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

14. máj 201060650
  • kde zase ste? ha?

• hodila som tam nase oznamko, ale zajtra asi pojde zase prec 🙂 takze sa tu pls. objavte este dnes 😎

• Ja som tuuuu...oznamko super....si ho ty vymyslela...a tie saticky tiez 😉 ....tak ako to ze budu ine 🤔

• Sponzor fóra
  • ahoj lucu 🙂 saty budu tie, co su na tej modelke. Budu ine, lebo je neprakticke trepat saty z Presova a este boli aj drahsie, ako tie, co som zarezervovala. Oznamko som sice vymyslela, ale kreslila ho jedna znama 😃 lebo ja by som to nezvladla

• jee aj tie su pekne...a ty v nich niesi ofotena...ja mam moje vyfotene mobilom...a nejde mi to sem vlozit 😠 😠

• a teraz som tu ja 😃...snad sa tu uz stretneme 😃..jaaa si pockaaam 😉

samponik - oznamko je uuuazsnee 😵 ...tak mi jedno usetri...prosiiiim 😉 😴

Luc - dakujem, odkazem mamine 😉

• julova jasne, odlozim ti 🙂 mame ich dost (aspon teraz sa mi to tak javi).. oco nas "zdrbal", ze kde su holuby? prstienky? 😃 ale srandu si robil.. no viem si predstavit pohorsenu babku, ze ake predstavenie? a este v kostole! hehe 😃
    ozaj, mamina je kocka, dobre ste vybrali. 😉

luculka ja mam tiez svoje vyfotene mobilom. Teda seba v nich, ale kvalita je dost mizerna... preto som ich tu ani nedala.

• no cafteeeeee....ja mam moje vo výklade....krááááása..... 😉 pekne ich tam nacancali.... 😵

• lucu a ake si nakoniec vybrala?

• caute 🙂...este ste tu? 😠 😃

dakujem samponik 🙂

• julova som tu 🙂 tak sporadicky sice, lebo som si povedala, ze doma trochu pozehlim 😃

• moj drahy akurat dozehlil....ja som ho podporovala z postele 😃...odkedy sme spolu, je to jeho parketa 🙂...bezne sa vooobec nebrani, ale teraz sa mu nazbieralo za mesiac, tak ku koncu uz penil...moooje zlaticko...ale zvladol to na jednotku s hviezdickou 😉

• aj u nas oco dost casto zehli 🙂 castejsie ako mama. Pozera pri tom telku a tak 🙂 ako ja teraz.. bavi ma to celkom, ale ked je toho privela, tiez ma to trochu znervoznuje

• ja mam taky zehliaci zachvat maximalne 4x do roka 😃...ale zasa rada varim a umyvam riad..to mi nevadi...ale neutieram...necham odkvapkat den a potom odlozim 🙂...

• umyvanie riadu ja neznasam 😞 a tiez utieranie prachu, to je neskutocne otravne.. ale zase ked sa chytim vysavaca, tak lozim po kolenach a odtahujem nabytok 😃

• Sponzor fóra
  • tak aj s vysavacom rada beham, ked dobre taha...donedavna sme mali taku staru rarohu a velka bola ako pol izby 😠 ...s tou som zasadne odmietala pracovat 😃...ale teraz mame take male zihadlo a to mam rada...dokial mi chrbat dovoli, tak sa ohybam, lozim a odtahujem tiez 😃...a prach utieram rada, a kupujeme tie nove prachovky Pronto - co sa na taku zelenu nasadku nasuvaju...su super...a nemame doma vela "pracholapacov" a moju zbierku mačiek milujem, tak tam mi to nevadi nadvihovat 😃

• ja dufam, ze nebudeme mat potom vela kusov nabytku, kde to bude vidiet 🙂 a obcas utriem policku 🙂 nech si svokra stale mysli, ze som poriadkumilovna (ako teraz) 😃 haha

• my mame bledunky nabytok 😃...tak obcas ked mi prst zavadi, tak zistim, ze treba 😃...a budete byvat u svokrovcov po svadbe?

• no kiez by aj moj zehlil....no a na umývanie mame mycku.....nastastie 😃

• no ahoj luc...tristorokov sme sa tu nestretli 😃...ako mrcha? nakoniec dorazila?? 😠

• dorazila.... 😐 😉

• no v podstate ano, v dolnom byte. Oni budu v hornom. Casto nam tam nechodia ani teraz, ale viem, ze ked tam nie sme, tak sa tam buduca svokra obcas prebehne 🙂 ma tam totiz este veci v skriniach, kym tam oficialne nebyvam. Ale povedala mi, ze si vsimla, ze ja nemam neporiadok, na rozdiel od jej druhej nevesty 😃

luc vy sa mate 🙂 my hadam tiez budeme mat umyvacku v tej novej kuchyni, ked uz konecne bude...

• no....zatial je nasich...ale az RAZ 😃 budeme mat vlastne hniezdocko tak mycka bude 😉

• lucu a kde budete byvat?

• zatial u nasich....a potom sa uvidi...riesime to.... 😠 🤔

• takze ciernu ovcu rodiny uz mate, samponik 😃....ja by som umyvacku nemala kam dat..ale raz mozno vo vacsom byte....uvidiiime 🙂

mrcha mrchata...takze asi budeme plodit az v Egypte, zda sa 😃 😃

• ani nie, ona tam aj tak nebyva... 🙂 a vies ako to je,ked ma svokra vlastnu dceru... 😃

• no mojho draheho svokra ma dceru...naopak to nepoznam 😃 😃

• obycajne je lepsie, ked ma synov 😃 ale mne je to v podstate jedno. Nemienim sa s nou porovnavat, tak dufam, ze to nikto robit ani nebude 😐

• no ked je kus normalna, tak to nebude robit...este by mohla dojst k zaveru, ze dcera sa jej v porovnani s Tebou nevydarila moc a to by asi nadsena nebola...treba ju "varovat" 😃 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Klasické aj moderné svadobné oznámenia | Humorné aj romantické svadobné oznámenia | potlač servítok, výroba menoviek na stôl, svadobné menu...
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov