Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

14. máj 201060650
  • uz ste zacali ???teda tento mesiac????no som zvedavá.... 😎 😃

• hej...minuly sme sa museli liecit so zapalov obaja...ale tento mesiac hned po mrche pekne poctivo 🙂...tak aj ja som velmi zvedava 😎

• držime Vám aj s fazulkou palčeky... 😎 😃 😎 😃

• Sponzor fóra
  • dakujem 🙂...nuz tak dufam, ze ja som aj telom tak mlada ako vyzeram, cize rozhodne daleko od 30-ky, ktora je len na papieri 😃

• 😃 😉 .....teraz caka jedna známa at á ma 38.....maju 15 rocnu dceru a zatuzili po mimci 😉

• moja mamina mala 39 ked sa narodil najmladsi brat 😉...ale ine je ked je po tridsiatke prvorodicka...ale tak snad bude vsetko ok a budeme uspesni coskoro 😉

• v to verim...no vydis nám sa to podarilo na druhý sup..... 😃 😉

• ked neberiem tie chabe pokusy z minuleho mesiaca, ked bolo "pre chorobu zatvorene" 😃...tak toto je aj nas druhy sup 😃

• ok idem ja nieco porobit.... 😃 😃 budes tu neskor??

• lucy kde mas fotecku? aj ja xcem vidiet 😉

• budem tu do deviatej kym budem v praci...skapal tu pes a aj tak tu musim byt, kedze som "riaditel" 😠 😃

• jeej ery uz som ju vymazala...ale potom dodám tu dalsiu 😉 🙂

• a co vlastne robis 😬

• neva uz som Ta zbadala na MK drzim palceky a tesim sa s Tebou 😎 a co babka a dedko? uz sa tesia? 😵

• hrozneeeee......uz sa stihli vsetkým pochválit....a moj big brother...hned obvolal vsetkých kamosov 😃 😃

• Sponzor fóra
  • som financny kontrolor 😃...ale my seniori mame speci dochadzku - tzv. premanencie, kedy zodpovedame za chod obchodu..jeden je ranny a jeden poobedny...ranny tu je ked sa obchod otvara a poobedny ked sa zatvara...no a ja som dnes ten poobedny 😐 ...takze ak by mal nejaky zakaznik problem, tak mi zamestnanci zavolaju, ako to maju riesit...a ine rozhodnutia vydavam, kedze tu nie je riaditel obchodu, riesia to cezo mna...no a mam aj svoju pracu nejaku, tak sa aspon neunudim totalne 😃

• ale ved to je supeeeer aspon mas spolahliveho hovorcu 😉 🙂 a uz si bola aj u doktora?

• bola ved od neho mam aj foto 😉

Zuzi a v akom obchode, 🤔

• luc - vo francuzskom hypermarkete v BA 😉

• a uz mas aj tehul knizku? alebo ta sa dava az neskor? 😉

• luculka, gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• joj babenky, aj ja som tu mala medzi vami byt...ani neviem ako sa mam citit.... 😬
    az mi mraaaaaaaaaaaaaaaaz behaaaaaaaaaaaa 😬

• miri a sa to posunulo? 🤔

• heeeeeej, ved sa kuk na prve stranky..som tam vsade s ery.. 😃 😃 😃 ale v novembri cca sme sa rozhodli, ze musime posunut...teda okolnosti nas rozhodli... 😐
    ako sa citite?

• no ja viem, ze si bola nasa majovka 🙂...ale nejak mi vysumel z hlavy asi ten posun 😉

no ja osobne uz mam motyliky v brusku...dufam ze coskoro aj fazulku 😃...veeelmi sa tesim...uz len 36 dni a je to tu...uz je to take viac naozaj, ked je to tak blizko 😉

• ja som tu tiez uz dlho nebola 😉 zostala som verna "nasej" trencanskej temicke 😉 neboj miri dockas sa 😃 😎 😉

• miri...dakujeeem...a ako v Irsku???

Ery az cca v 6tt

Zuz to fiem ktorý je....som donho chodila ako mala vo Francuzku ked sa slovakom o nom este nesnivalo... 😃 😃

• luculka, uz tu nechodim tak ani neviem ako to tu bezi a ze cakas mimi....a si v tt...6? ci to bola odpoved na nieco ine? 😬

• to bolo ery ze vtedy davaju knizku....ja som asi tak na zaciatku 5tt 😃

• jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, ako ti zavidim...ako sa citis?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Reštaurácia Four 4in je ideálnym miestom pre Vašu svadbu. Pripravíme Vám nezabudnuteľný večer plný dobrého jedla a pitia v príjemnej atmosfére.
    OZNÁM TO!
    Bratislava
    Moderné svadobné tlačoviny pre Váš svadobný deň.

FOTODUHA7
    Púchov
    fotím svadobné umelecké fotografie, obľubujem štýl vintage
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov