Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
zatial fajn....mozno trochu unaveno...ale to si mozno namyslam :-D :-D
Odpovedať
tak to si teda nenamyslas, luc...vies ake je unavne ked v tebe prebieha boj chromozomov X proti Y ?? :-D :-D
Odpovedať
no a mozno nie..na kazdu to inak posobi..ale kamka je v osmom mesiaci a uz sa nevie dockat kedy to "pojde von" tak mi doslova napisala.. :-D :-D :-D skoda, ze prideme mesiac pred terminom, neuvidim maleho Kristianka... :-( :-( :-( az niekedy v zime.. :-( :-(
Odpovedať
zuz asi mas pravdu....a drahý sa o mna krááásne stará,,,,mi uz kupuje same dobrotky :-p :-D
Odpovedať
a budete chciet dopredu vediet pohlavie babatka? ;-)
Odpovedať
jasne...pretoze sa dohadujeme ja chcem dievcatko a drahý fotbalistu.... :-D :-D ...no ale podla toho cinskeho proroka ci co to bol...to vychádza drahemu :-) :-)
Odpovedať
ta kamka si dala zistit asi v siedmom, ze co budu mat...a ja by som si dala tiez... ;-)
Odpovedať
ja tiez :-)...tak nech je to maly fotbalista pekny po mamine, ktora bude neskor od dveri metlou odhanat zastupy dievcat :-D
Odpovedať
:-D :-D noa le ved vcelku je to jedno...hlavne ze bude zdravucke a budeme ho hroooozne lubkat.... ;-) :-)
Odpovedať
si bola u nejakeho cinana? :-N
Odpovedať
jasne, luc...zdravicko je najdolezitejsie ;-)...miri, to je taka tabulka - ze cinsky horoskop n aurcenie pohlavia babatka ;-)
Odpovedať
:-D :-D :-D nie podla toho cinskeho vedca z 13 storocia.... =-) :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
http://www.modrykonik.sk/album/view.p... miri - kuk sem ;-)
Odpovedať
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D a kde by som tu tabulku nasla?
Odpovedať
no miri, skusim Ti to vyhladat...moment ;-)
Odpovedať
si poklad, vdaka ;-)
Odpovedať
:-D zuz som pozerala ze Vám vychádzaju same princeznicky :-D :-D
Odpovedať
a mozem ta poprosit..nemohla by si mi to poslat na mail? lebo ja som v kniznici a neda sa mi tu nic stahovat ]-( :-|
Odpovedať
babule na chvilu sa lucim....ale ja sa VRATIM 8-) 8-)
Odpovedať
dobreeeeeeeeeee, ja idem nakupovat mimi vecicky do nextu :-)
Odpovedať
http://www.emimino.cz/pages/story/887 to je len obrazok - trosku musis ist na tej stranke nizsie...si to niekde skopci a uloz ;-)
Odpovedať
no luc...aspon bude Terezka :-)...baby u mna su akosi v prevahe :-D
Odpovedať
nejde to..su s tym strasne problemy..aj som to skopcila a chcela ulozit...no otras..tu malokedy nieco ide... :-(
Odpovedať
tak som ti to len do mailiku skopcila a vytlacim az doma...ach jaj, je to tu des... ale dakujem, ked bude treba, hned pocitam 8-) :-D alebo to urobim opacne, kedz ja chcem dievcatko...vyratam si dni kedy treba pocat... :-D :-D :-D
Odpovedať
vidis...aj tak sa da :-D :-D
Odpovedať
veru, treba sa vynajst :-D
Odpovedať
nuz...len este vymysliet nejaky figel - aby sa podarilo prave vtedy ked si vypocitame :-D
Odpovedať
no LEN v tie dni sa bude skusat... :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
v ine dni budem mat migrenu alebo budem unavena z prace... :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
no to hej...ale ked bude problem v bicikoch? aj oni by z tej migreny mohli byt zlenivene a zaspia na polceste :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?