Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

14. máj 201060650
  • zatial fajn....mozno trochu unaveno...ale to si mozno namyslam 😃 😃

• tak to si teda nenamyslas, luc...vies ake je unavne ked v tebe prebieha boj chromozomov X proti Y ?? 😃 😃

• no a mozno nie..na kazdu to inak posobi..ale kamka je v osmom mesiaci a uz sa nevie dockat kedy to "pojde von" tak mi doslova napisala.. 😃 😃 😃 skoda, ze prideme mesiac pred terminom, neuvidim maleho Kristianka... 😞 😞 😞 az niekedy v zime.. 😞 😞

• Sponzor fóra
  • zuz asi mas pravdu....a drahý sa o mna krááásne stará,,,,mi uz kupuje same dobrotky 😛 😃

• a budete chciet dopredu vediet pohlavie babatka? 😉

• jasne...pretoze sa dohadujeme ja chcem dievcatko a drahý fotbalistu.... 😃 😃 ...no ale podla toho cinskeho proroka ci co to bol...to vychádza drahemu 🙂 🙂

• ta kamka si dala zistit asi v siedmom, ze co budu mat...a ja by som si dala tiez... 😉

• ja tiez 🙂...tak nech je to maly fotbalista pekny po mamine, ktora bude neskor od dveri metlou odhanat zastupy dievcat 😃

• 😃 😃 noa le ved vcelku je to jedno...hlavne ze bude zdravucke a budeme ho hroooozne lubkat.... 😉 🙂

• si bola u nejakeho cinana? 😬

• jasne, luc...zdravicko je najdolezitejsie 😉...miri, to je taka tabulka - ze cinsky horoskop n aurcenie pohlavia babatka 😉

• 😃 😃 😃 nie podla toho cinskeho vedca z 13 storocia.... 🤔 😬

• jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
    a kde by som tu tabulku nasla?

• no miri, skusim Ti to vyhladat...moment 😉

• Sponzor fóra
  • si poklad, vdaka 😉

• 😃 zuz som pozerala ze Vám vychádzaju same princeznicky 😃 😃

• a mozem ta poprosit..nemohla by si mi to poslat na mail? lebo ja som v kniznici a neda sa mi tu nic stahovat 😠 😐

• babule na chvilu sa lucim....ale ja sa VRATIM 😎 😎

• dobreeeeeeeeeee, ja idem nakupovat mimi vecicky do nextu 🙂

• http://www.emimino.cz/pages/story/887

to je len obrazok - trosku musis ist na tej stranke nizsie...si to niekde skopci a uloz 😉

• no luc...aspon bude Terezka 🙂...baby u mna su akosi v prevahe 😃

• nejde to..su s tym strasne problemy..aj som to skopcila a chcela ulozit...no otras..tu malokedy nieco ide... 😞

• tak som ti to len do mailiku skopcila a vytlacim az doma...ach jaj, je to tu des...
    ale dakujem, ked bude treba, hned pocitam 😎 😃 alebo to urobim opacne, kedz ja chcem dievcatko...vyratam si dni kedy treba pocat... 😃 😃 😃

• vidis...aj tak sa da 😃 😃

• veru, treba sa vynajst 😃

• nuz...len este vymysliet nejaky figel - aby sa podarilo prave vtedy ked si vypocitame 😃

• no LEN v tie dni sa bude skusat... 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• v ine dni budem mat migrenu alebo budem unavena z prace... 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• no to hej...ale ked bude problem v bicikoch? aj oni by z tej migreny mohli byt zlenivene a zaspia na polceste 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadba je v váš veľký deň D. Prežívate okamihy ktoré sú mnohokrát iba raz v živote dovolte nám aby sme vám ich zachytili ako nikto iný .
    Horvatovič
    Rožňava
    Nafotím vašu svadbu podľa vaších predstáv, svadobný dokument - žiadne zbytočné pózovanie pred objektívom.
    Fotografia je zachytenie prchavého momentu v čase, ktorý sa vďaka nej stáva nesmrteľným...
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov