Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
samponik ahoooj :-) - a ja som Ti chcela napisat, ze som si ho uz okukala a je akoze dooobry mafiooozo ;-)...super oblek...fakt...Vam-mu to sekne...uz sa tesim na svadobne foto :-)...
Odpovedať
Profilova fotka
no my tiez dame len fotky... resp. mozno ani tie nie, lebo kdesi uviazli.. u draheho, isto ani sam nevie, kam ich dal :-x ja som videla na jednom videu take "rande" a trosku som sa smiala ;-) ako to hrali....
Odpovedať
luc to verim :-D...a kto Vas bude fotit? my budeme mat super zienku fotografku :-)
Odpovedať
sampo to sa mi prave nepaci hrozne zalaskovane divadielko...preto berieme havina a bude to proste normál prechádzka v parku.... :-D :-D bude nás fotit Gofa.....kuk album tusim Barborky....mali super fotky x-)
Odpovedať
album barbora ;-)
Odpovedať
no u nas by to bola hotova katastrofa :-)...este kym sme s drahym robili obaja v Kaaarfure a mali sme firemny vecierok, tak sme si povedali, ze sa budeme hrat, akoze sa zoznamime a ze ma bude balit...no to ste ho mali vidiet...cista antikoncepcia :-D...ze "slecna mozem Vas pozvat na poharik??" no mi skoro zabehlo :-D...tak som tu hru hned vzdala, lebo tak by ma nezbalil ani za 100 rokov a ja by som bola korcula odkazana naocot :-D
Odpovedať
jaaaj...tak tu barboru som obdivovala...tak super...budete mat krasne fotky ;-)
Odpovedať
no pri nasej fotogenicnosti.....(boze ake dlhe slovo som zvladla :-D :-D :-D ) asi tazko ]-(
Odpovedať
aaaale luc...od toho je skvely fotograf...ani nevies ako a budu z Vas hviezdy ;-)...to bude jeho sikovnost...ja ked vidim objektiv, tiez ma chyta "panika" ale ked sme mali stretko s fotografkou (3 hodiny!! chcela o nas vela vediet, aby si nas vedela "zaradit" a uz si v hlaerobila kompozicie nam site na mieru ;-) ), tak nas tak navnadila, ze sa nenormalne tesim na fotenie a to uz je co povedat :-)...mozno prvych par minut bude takych strojenych, ale je v sikovnosti fotografa, aby ste zabudli na to, ze tam vobec je ...ani nebudete vediet kedy bude cvakat...urcite nebudete strojene a umelo pozovat..on si Vas dostae tam kam bude potrebovat ;-)...ved uvidis po stretnuti ;-)
Odpovedať
neviem sa rozhodnut ci tam dat...Pehu....den medzi nedelou a pondelkom...alebo SHREKA :-D :-D
Odpovedať
SHREKA, jednoznacne! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
urcite shreka :-) vy sa idete fotit do atelieru baby? ci len dakde vonku?
Odpovedať
Článok sa načítava...
my vonku - ak vyda pocasie...a ak nevyda, tak v priestoroch BA-hradu..
Odpovedať
my v zamockom parku...tam sa budeme aj pondelok natácat....mne sa tie atelierove skrobene pozy nepacia :-|
Odpovedať
Profilova fotka
pocasie bude krasne :-) este si vymodlim, aj pre vas :-) lebo ja som doslova odkazana na pocasie, chceli sme iba vonku... som zvedava, co z toho vznikne, kedze ja sa tak "rada" fotim.. skoro ako on :-p
Odpovedať
akurat s maminou vyberame moje detske fotecky :-N :-N aaaaach
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa atelierove fotky zdaju naozaj priserne... to sa radsej budem fotit v dazdi 8-)
Odpovedať
:-D :-D moja rec
Odpovedať
Profilova fotka
lucu :-D pojdete sa fotit pred obradom ci az po nom?
Odpovedať
az po nom ....asi az po prvom tanceku :-|
Odpovedať
Profilova fotka
my pojdeme pred obradom.. tak na hodinku a pol si odbehneme, ale daleko nie,do parku alebo do mesta... uvidime len nech neprsi, lebo budeme mat blato aj za usami, kedze mame na dvore tak trochu stavenisko :-|
Odpovedať
my ideme pred...a mame na to tri hodiny :-p
Odpovedať
ja cem aby ma drahý pred nevydel.... ;-) :-D
Odpovedať
mna uz videlna skuske a odchadzame spolu z domu...bude mi aj korzet zapinat, takze uz sa nejdem hrat na tajnosti...ked uz spolu byvame :-)
Odpovedať
ja fiem....ale ja ho chjcem vydiet...ten jeho pohlad ked ma zbadá ako idem dolu schodmy..... :-D :-D
Odpovedať
mne stacil pohlad v salone ked som vysla z kabinky :-D...a mi boo jasne, ze vo svadobny den by ho ranila mrtvica :-)...sa rozplakal tak tisko od dojatia ako tam sedel v kresle x-)
Odpovedať
Profilova fotka
julova to je mile :-) moj ma este nevidel, uvidi ma az na odobierke ;-) ... no asi sa nerozplace :-N ale mohol by sa, to by bola taky kompliment ze az :-D
Odpovedať
staci ked uvidis tu MAXILASKU v ociach :-)...to moj je taka "baba urevana" ;-)..ale fakt ze to bolo mile ;-)
Odpovedať
sa fakt tesim.... :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
joj, aj ja sa na to tesim :-) aj ja budem mat maxilasku v ociach :-D ale akosi mi to este stale nedochadza, ze o mesiac to uz budeme mat za sebou ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?