Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

14. máj 201060650
  • samponik ahoooj 🙂 - a ja som Ti chcela napisat, ze som si ho uz okukala a je akoze dooobry mafiooozo 😉...super oblek...fakt...Vam-mu to sekne...uz sa tesim na svadobne foto 🙂...

• no my tiez dame len fotky... resp. mozno ani tie nie, lebo kdesi uviazli.. u draheho, isto ani sam nevie, kam ich dal 😶 ja som videla na jednom videu take "rande" a trosku som sa smiala 😉 ako to hrali....

• luc to verim 😃...a kto Vas bude fotit? my budeme mat super zienku fotografku 🙂

• Sponzor fóra
  • sampo to sa mi prave nepaci hrozne zalaskovane divadielko...preto berieme havina a bude to proste normál prechádzka v parku.... 😃 😃 bude nás fotit Gofa.....kuk album tusim Barborky....mali super fotky 😵

• album barbora 😉

• no u nas by to bola hotova katastrofa 🙂...este kym sme s drahym robili obaja v Kaaarfure a mali sme firemny vecierok, tak sme si povedali, ze sa budeme hrat, akoze sa zoznamime a ze ma bude balit...no to ste ho mali vidiet...cista antikoncepcia 😃...ze "slecna mozem Vas pozvat na poharik??" no mi skoro zabehlo 😃...tak som tu hru hned vzdala, lebo tak by ma nezbalil ani za 100 rokov a ja by som bola korcula odkazana naocot 😃

• jaaaj...tak tu barboru som obdivovala...tak super...budete mat krasne fotky 😉

• no pri nasej fotogenicnosti.....(boze ake dlhe slovo som zvladla 😃 😃 😃 ) asi tazko 😠

• aaaale luc...od toho je skvely fotograf...ani nevies ako a budu z Vas hviezdy 😉...to bude jeho sikovnost...ja ked vidim objektiv, tiez ma chyta "panika" ale ked sme mali stretko s fotografkou (3 hodiny!! chcela o nas vela vediet, aby si nas vedela "zaradit" a uz si v hlaerobila kompozicie nam site na mieru 😉 ), tak nas tak navnadila, ze sa nenormalne tesim na fotenie a to uz je co povedat 🙂...mozno prvych par minut bude takych strojenych, ale je v sikovnosti fotografa, aby ste zabudli na to, ze tam vobec je ...ani nebudete vediet kedy bude cvakat...urcite nebudete strojene a umelo pozovat..on si Vas dostae tam kam bude potrebovat 😉...ved uvidis po stretnuti 😉

• neviem sa rozhodnut ci tam dat...Pehu....den medzi nedelou a pondelkom...alebo SHREKA 😃 😃

• SHREKA, jednoznacne! 😃

• urcite shreka 🙂
    vy sa idete fotit do atelieru baby? ci len dakde vonku?

• my vonku - ak vyda pocasie...a ak nevyda, tak v priestoroch BA-hradu..

• my v zamockom parku...tam sa budeme aj pondelok natácat....mne sa tie atelierove skrobene pozy nepacia 😐

• pocasie bude krasne 🙂 este si vymodlim, aj pre vas 🙂 lebo ja som doslova odkazana na pocasie, chceli sme iba vonku... som zvedava, co z toho vznikne, kedze ja sa tak "rada" fotim.. skoro ako on 😛

• Sponzor fóra
  • akurat s maminou vyberame moje detske fotecky 😬 😬 aaaaach

• mne sa atelierove fotky zdaju naozaj priserne... to sa radsej budem fotit v dazdi 😎

• 😃 😃 moja rec

• lucu 😃
    pojdete sa fotit pred obradom ci az po nom?

• az po nom ....asi az po prvom tanceku 😐

• my pojdeme pred obradom.. tak na hodinku a pol si odbehneme, ale daleko nie,do parku alebo do mesta... uvidime len nech neprsi, lebo budeme mat blato aj za usami, kedze mame na dvore tak trochu stavenisko 😐

• my ideme pred...a mame na to tri hodiny 😛

• ja cem aby ma drahý pred nevydel.... 😉 😃

• mna uz videlna skuske a odchadzame spolu z domu...bude mi aj korzet zapinat, takze uz sa nejdem hrat na tajnosti...ked uz spolu byvame 🙂

• ja fiem....ale ja ho chjcem vydiet...ten jeho pohlad ked ma zbadá ako idem dolu schodmy..... 😃 😃

• mne stacil pohlad v salone ked som vysla z kabinky 😃...a mi boo jasne, ze vo svadobny den by ho ranila mrtvica 🙂...sa rozplakal tak tisko od dojatia ako tam sedel v kresle 😵

• julova to je mile 🙂 moj ma este nevidel, uvidi ma az na odobierke 😉 ... no asi sa nerozplace 😬 ale mohol by sa, to by bola taky kompliment ze az 😃

• staci ked uvidis tu MAXILASKU v ociach 🙂...to moj je taka "baba urevana" 😉..ale fakt ze to bolo mile 😉

• sa fakt tesim.... 😃 😃

• joj, aj ja sa na to tesim 🙂 aj ja budem mat maxilasku v ociach 😃 ale akosi mi to este stale nedochadza, ze o mesiac to uz budeme mat za sebou 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Celá SR..
    Svadobné foto - video
    Rodinné foto - video
    Letecké foto-video DRONOM
    Book,glamour
    Fotoatelier
    Štýlová reštaurácia a veľká spoločenská sála, priestranná terasa s altánom, starostlivo udržiavaný park s jazierkami, veľká ubytovacia kapacita.
    Svadobné fotografie, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a ešte máličko viac...
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov