Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

14. máj 201060650
  • no jo...uz budes dva dni pani 😃

• ani mne voooobec....ani ta fazulka...mne akosi nic nedochádza 😃 😃 😃 😃

• pockaj luc, ked si uz nebudes vidiet na spicky na nohach 😃..hadam ti to vtedy dojde 😃

• Sponzor fóra
  • 😃 😃 no drahý ma bude obuvat..... 😃

• predavaju aj take maxiobuvaky 😃

• ha ha ha sak pockaj aj ty tak dopadnes 😃

• potom Ti udelujem vysostne pravo sa mi vyskierat 😃

• aj dnes si v práci ...ci doma?

• dnes som doma...az do utorka....o chvilu ideme za nasou znamou na Kramare..je po operacii, tak ju ideme potesit 🙂...a asi sa trosku poprechadzame po meste, ked je tak pekne 😉

• my ideme s fazulkou umývat okná....teda len jedno....nastastie 😉

• Cez nase este vidno, tak to nam staci 😃

• lucu ja nahodou celkom chapem, ze ti to este nedochadza.. mne by tiez nedochadzalo... az keby mi brucho narastlo 😉
    cez moje okno tiez este vidno 🙂 sice je na nom trochu toho azijskeho piesku, ale nech 😬

• 😃 no aj moje ale musim vykázat trochu pracovneho nasadenia 😃

• ja vykazujem... som sa rozhodla pozehlit, aj tak ine teraz nemozem.. zase sa mi vyhadzali ruky, je to otrasne a este ma to aj boli 😞 a mohlo by sa mi to uz prestat robit, lebo to bude vyzerat dost zle na tej svadbe 😢

• nu majovky moe - na chvilu Vas opustim, ale I´ll be back 😃...si Vas najdem 😉

pa

• Sponzor fóra
  • nevalnujsja samponik...vsjo budet chorosho 😉

• no aj ja idem umývat.... tak neskor 🙂

• ja znaju 🙂

• som tuuu 😎

• ja tiez 😵

• a co porabas???

• teraz uz nic... dozehlene 🙂 pozeram film o papezovi 😉 vecer pride drahy... a rozmyslam,ze ked su uz tie sviatky, tak pojdem teda aj do kostola, ale iba na chvilu, lebo dnes je ta nekonecna omsa... 😶 😦 a ked som dlho v kostole, tak ma premahaju take divne anticirkevne nazory... 🤔
    a ty? okno umyte?

• umyte.....aj chodbu som umyla... 😃 ....normalne sa zadycham.... 😐 ked nieco robim

• aj predtym si sa? ked si este nevedela o semienku (fazulke)?

• ano....aj ked uz som mal tusaka 😉 😃 😃

• ale vies co, niektore maminy naberu praveze novu silu, ked cakaju babo 😉 tak to mozno pride neskor ... ale nie az tak velmi neskoro, ked uz budes mat brusisko 😃

• a nebyva ti zle?

• este nie len som zistila vcera aj dnes ze kava má nejaku divnu chut 😛 😛 som ocinovi vynadala co mi to spravil za kávu 😃 😃

• helou...uz sme doma 🙂

• no pre mna ma kava vzdy divnu chut, preto ju vobec nepijem 🙂 a kava sa smie? 😕

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobná fotografia v profesionálnej kvalite
    Ponúkame prenájom selfiekutikku-fotoboxu na svadby,oslavy,večierky.
    neco Modra
    Bratislava
    Nádherný priestor na svadby, svadobné hostiny a obrady v krásnej záhrade. Vhodný aj na firemné eventy a na ochutnávku našich vín vo vínnej pivnici.