Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
napodobne Jani ;-) Luc :-)...hlavne nech ste s fazulkou zdravi :-)
Odpovedať
zuzik dakujeme...dnes ma pekne picha brusko...dufam ze to nic nebude :-( =-)
Odpovedať
Ti fazulka asi kope znutra za tu dnesnu kavu ;-) neboj...to podla mna suvisi s tym, ze sa Ti vo vnutri vsetko prisposobuje na noveho obyvatela :-D...aj moju kolegynku pichalo tak na zaciatku...hlavne bud v klude ;-)
Odpovedať
sa snazim....som zvedava na to zajtra tocenie.....ti potom poviem zazitky :-D :-D ....ozaj uz tu mam draheho mojho :-D ;-)
Odpovedať
no super....tak dufam, ze hladka brusko a zajtra Ta moc nevysibe :-D
Odpovedať
,a zakazane...tvoj sibe??? :-D :-D
Odpovedať
no snazil...sa ale som mu povedala nech nie je trapny :-)...a ked ani nevie z coho ten zvyk vznikol, tak nech nesaskuje...otocila som sa a spala dalej...a on isiel do prace :-)...
Odpovedať
mna drahý s varechou ked som robila ranajky....aj po brusku jemne aby mu fazulka rástla :-D :-D
Odpovedať
haloo...maaajovky..to ste vysibane do bezvlaadna? :-D
Odpovedať
jeeeej zuszi ahoooooooooooooooj :-D
Odpovedať
=-) ups som ta premenovala
Odpovedať
tak juzansky :-D...žúúúži :-) tak ako sa mate? ;-) brusko uz nepicha?
Odpovedať
Článok sa načítava...
a ozaj...ake bolo rande? :-D :-D
Odpovedať
troska ale nesmelo sak bolo na natácani...tak muselo poslúchat..... :-)
Odpovedať
sranda.... :-D som mu hned povedala ze nechceme ziadnu love story.... ;-) ...tak sme to ponali ako vencenie násho milácika...teda toho stvornoheho :-D :-D
Odpovedať
no ja si to neviem predstavit :-D..pripadala by som si straasne komicky :-D...my ani havina a este ani fazulku nemame :-D
Odpovedať
no ja by som si bez Ronnyho pripadala...ale s nim to bolo take uvolnenejsie.... :-D :-D povedal ze ked to postrihá tak mi posle na meil....ak sa na to bude dat...teda na nás pozerat...tak ti potom poslem....nech sa trocha pobavis :-D :-D :-D
Odpovedať
jaaaj..jasne..budem rada :-)...aspon sa usmevne naladime pred nasim velkym dnom :-D by sme si potom majovky mohli aj svadobne DVD popoziciavat, nech sa navzajom pobavime :-D
Odpovedať
noooo to by bolo supis :-) ;-) aj nejake posvadobne stretko by sme mohli spáchat 8-)
Odpovedať
ze? uz pred sa nam v tom zhone asi nepodari...ale ako vydate panicky by sme mohli...niekedy v lete 8-)
Odpovedať
no mohli uz aj sbruskami...a najlepsie v nejakom nákupnom centre :-D :-D :-D
Odpovedať
:-D...tak snad bruskate momentalne chceme byt len my dve...ale ver, ze ja by som nevahala ani sekundu...ktovie...mozno tento mesiac prinesie ovocie x-)
Odpovedať
Vám hrozne drzim palceky...a potom vyrazíme na nákupy... :-D :-D ;-)
Odpovedať
beriem ;-)...ruku na to :-D...chlapov usadime niekde na pivo a my im budeme k noham znasat tasky :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D ja si to zajtra nacvicim.....jooooj uz asi ani nedospim :-p
Odpovedať
omrknes situaciu na trhu aspon :-D ... a ja budem v praci :-( ...ale sa tesim na foto z nakupov ;-)
Odpovedať
neboj ak nieco supis kupim :-D foto dodám....ja pojdem az na nocnu :-p :-p
Odpovedať
no teeeeda...a ako teraz vydrzis na nocnej nezaspat?? :-D
Odpovedať
no tak to nefiem...ale nastastie len tri.....a potom idem pondelok s rukou chirurgovi...tak sa dám az do dalsej navstevy gynekologa vypisat :-D ;-)
Odpovedať
jasne..treba oddychovat teraz ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?