Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

14. máj 201060650
  • helou, iba vas hneskaj pozdravim, lebo idem zase prec od PC.. ale ste mi chybali 🙂 tak teda pekny den 😃

• samponik 😃 aj tebe

• ahoj luculka "mamicka" ako ste sviatkovali?
    ozaj dani, fajna stranka, skoda, ze nemam teraz cas si ju lepsie prezriet 😐

• Sponzor fóra
  • joj, ozaj.. len tak na okraj, zajtra budeme asi chvilku v BA.. tak budem na vas mysliet blavacky... asi sa neuvidime 😒

• ahojte moje zlate... tak, po viac ako tyzdnovej odmlke som zasa tu...lapla ma crevna chripka az tak, ze som v jeden den bola viac nez ista ze sa vlastnej svadby nedozijem... no, ale ten hore to tak nenechal a asi ma este nejake plany so mnou! 🙂 uff ale mi trvalo kym som vas docitala - vsetko co ste popisali kym som tu nebola! 😬
    tak v prvom rade... luculka - blahozelam k tej vasej fazulke! nech ste zdravi a bez tych neprijemnych priznakov - alebo nech ich je co najmenej aby si si mohla vychutnavat...
    inak to centrum na plavanie s detickami mam skoro presne oproti mojej robote - chodi sem dost vela ludi a chvalia si to velmi co som zatial pocula....
    dani - ak mas naviac jedno oznamko veelmi rada by som ho dostala - ak teda by si poslala 🙂 uz mi zdobi kuchynu aj oznamko od julovej aj od sampo
    sampo - doslo oznamko, aj ked trosku neskor - ale pocuuvaj - je krasne a hlavne origos!
    inak dakujem za blahozelanie k meninam - ked som ich mala rano mi mamka volala a ja som netusila o com toci - tak mi bolo blbo 😃 ale teraz uz viem o com to bolo...
    co je este vacsia ironia - par dni pred svadbou budem mat narodky -tak ich asik oslavim svadobne - prasknem na jednu tortu cisla a bude! 😬
    nesnivaju sa vam blbe sny ohladne svadby? mne hrozne a este k tomu aj zaludocnu nervozitu uz mam... stale mam pocit ze nieco nestiham, alebo som zabudla! 😦
    OK koncim moj monolog, ale uznajte... po takom case sa mi ziadalo sa vykecat no! 😃
    krasny den vsetkym vam! 🙂

• mia dakujemeeeee....a dufam ze vsetko pojde hladko 😃 😉

• luculka - dufam aj ja a budem sa modlit nech ste zdravi a spokojni! 🙂
    inak ak mas navyse jedno vase oznamko veelmi rada by som ho mala... ja ti mozem poslat moje ak budes chciet - mame ich dost naviac... 😬 ak ano daj vediet a dam ti moju adresu do posty...

• OK napis mi do IP adresu zajtra idem konecne posielat...ze Zuzi???? 😬 🤔

• ano Luc! ze ze ze! 😠 😃
    ale je Ti odpustene, kedze ste dvaja 😉

samponik a kde budeeees zajtra v BA??? 😕 😵 skooooda ze som v praci asi 😞

dani - no ja uz som si cosi cervene vyhliadla 🙂...a aj nejake satky, pripadne black sukienku 🙂...ale este s drahym to pozorne presurfujeme...fakt je to zaujimave...budem Tvoja chodiaca reklama 🙂

mia - ahoooj 🙂...tak dufam, ze ta mrcha crevna uz je het 😠 ....a to s narodeninosvadobnou tortou je naaahodou origos napad 😉...ak by sa mne podarila fazulka do svadby, tak by som dala na hostine drahemu "darcek" - len neviem, ci by som dovtedy vydrzala mlcat 😃...ale to budem riesit, az to bude aktualne...ale tiez ma 10 dni po svadbe narodky...tak by to bolo fajn 😵

• ahojte ženy...aj ja chcem oznamkaaaaa: teda si pjosiiiim luculka, mia, dani, sampo...a este aj hocikto kazdy... 😬 😬 aj ja vam poposielam 😉 😉 napište mi adresy do IP
    velmi sa mi pači julovej zbierka...ja som začala na chladničke...
    mia s tou chričinou to neni sranda...
    a dnes mám krásny deň: môj najlepšejší kamarát mi volal, že sú v TOM huraaaaa, ja sa teším akoby som už ja mala fazulku...snáď sa aj na mňa nalepí... 😃 😃 😃

• ahoj Janik 🙂...to je chutne ze malinky som ale sikovny 😃...joooj...uz len 31 dni...a vy este o 7 menej 🙂...a uz si medzi ostatnymi v "zbierke" 🙂...ofotim neskor a refreshnem foto v albume 😉

tak nazbieraj T-virus a posli cez drotiky 😃

• my už len 24 dni...je to taký dobrý pocit...že budem ženou svojho muža 😉
    čo je T-vírus? ja som blondína 🤔

• jaaaaj, už mi došlooooo 😃 😃 😃

• blondinecka moooja 😃
    tak pekne nazbieraj plne kyble a svaacni to na mna kludne cez monitor...len nech to nie je take...ehm...slizke virusovite.. 😶 😃 ...ja som zvedava ako dopadne nase snazenie teto mesiac...je to priam ukazkovo dodrziavany plan 😃...a drahy uz na mna aj migrenu skusal, ale nepreslo cenzurou 😃 😃...dnes na mna hra teplotky a smrkance, ale nemaaa sancu..ovulka je ovulka 😉

• 😃 😃 😃 to musi byt vazna sranda...u na s by to asi nepreslo...my ked sme ustati, dame si vinko a len tak lezime a kecame...niekedy je to lepsie ako plodenie 😎
    ale vám dzim palce, nech sa vydari operacia T 😉

• Sponzor fóra
  • tak ale fyzicno zatial vravi, ze sa mu chce 😃...ale uuuplne nasilu eee..potom len take mojkanie a tak dobre v objati zaspat...sice ho potom v stave hladina alfabeta odtlacam, lebo mi treba zivotny priestor, ale aj my take lubime 🙂...uvidime, uvidime...len ci vydrzim od 25.4. aprila mlcat az o 12.5. 😶 ...ani srnka netusi 😃

• som tu 😃

• ja by som asi nevydržala... 😃
    luculka ty si to ako oznámila tatinovi, že je vlastne tatino?

• vitaj, luc 🙂

• ja niekedy dokazem...aj odolat darceku, ked este nie je ten spravny cas...aj keby sme mali stromcek do zaciatku decembra aj s darcekami, tak by som do 24. vydrzala 🙂...no ale toto je ine kafe 😃...tak aspon Vam sa vykricim a nejako by som to mozno aj ustala 🙂...si predstvte to romanticno - na svadobnej hostine -keby ani on netusil a doniesli by mu jedlo zakryte tym vrchankom a pod nim testik s // 😃

• som mu zavolala ze suuuuuu tam....//......ale najprv som ho oslovila ahoj tatino 😃

• luc...už je v pošte na odoslanie 😉
    jeeeeee // ja si neviem sice predstaviť ako, ale chcela by som niečo super origoš...do svadobnej hostiny to už nebude 😐
    ale budem myslieť na vás a večer, keď sa budem rozprávať s PB, tak mu aj vás spomeniem...okrem počasia 😃 😃 😃

• ja som vzdy mala na pláne ze kupim malinkate topánocky a tie mu dám....no ale akosi sa to zvrtlo 😃 😃

• ako? ako? ja som zvedava.... 🙂

• no ved tak ze vedel ze si idem robit testik... a ked tam boli tak som to proste nevydrzala....a hned mu to vyzvonila 🤔

• aj ja ak by vyslo, tak ak by som citila, ze nevydrzim do svadby mlcat, tak ho nejako pozvem niekam do mesta do restiky a pridem skor a dam mu dvoj // testik doniest od casnika 😃

no...idem sa k nemu pritulit, lebo nanho lezu nejake bacilky, tak nech vypoti 😃...majte krasny vecer babulky - jani - pozdravuj Palina a aj Petko dakuje za oznamko 🙂...taky bol rad z tej obalky 😉

• 😉 pozdrav ho...a vypotte spolu malu fazulku 😃 😃 😃
    luc...u mna to asi bude podobne 😬

• Baby, tak zajtra si dam zahrat pesnicku ... este 22 dni, prosim nezabudni cas sa blizi 🙂

• Ahojte majovky! Ja tiez patrim k Vam a svadbu mam o mesiac 12.maja. Este u mna prebiehaju mensie pripravy ale moja dilema boli vzdy kvety.Ma svadobne saty z fialovymi kvietkami a dlhy zavoj lemovany tiez z fialovymi kvietkami a nie a nie najst tie prave.Najskor som chcela orchidee ale v maji uz ich nedostanem. Vydavam sa vo Viedni, pretoze tu zijem uz dvanast rokom a usadila som sa tu. Moj nastavajuci je tiez Slovak. Pochadzame obidvaja z Puchova. Ak ma tiektora z Vas ideu napiste prosim.Gabika

• ahojky gueen. ja to mam tiez za 30... 🙂 ked som citala tvoj prispevok, tak ma hned napadli orchideie,lebo akurat som k meninam dostala taku fialkovu...skus popozerat nejake albumiky, ci tam nie su nejake fialkove kyticky. su tu aj albumy cisto s kvetmi, tak mozno tam... 😐

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    Ponúkame výrobu svadobných produktov a tlačovín - svadobné oznámenia, etikety na fľaše, svadobné pečiatky, menu karty, svadobné ŠPZ, magnetky.
    Svet Vanilkového kaktusu - oznamká jedinečné a kreatívne, tak ako Vy 🙂
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov