Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

14. máj 201060650
  • helou, iba vas hneskaj pozdravim, lebo idem zase prec od PC.. ale ste mi chybali 🙂 tak teda pekny den 😃

• samponik 😃 aj tebe

• ahoj luculka "mamicka" ako ste sviatkovali?
    ozaj dani, fajna stranka, skoda, ze nemam teraz cas si ju lepsie prezriet 😐

• Sponzor fóra
  • joj, ozaj.. len tak na okraj, zajtra budeme asi chvilku v BA.. tak budem na vas mysliet blavacky... asi sa neuvidime 😒

• ahojte moje zlate... tak, po viac ako tyzdnovej odmlke som zasa tu...lapla ma crevna chripka az tak, ze som v jeden den bola viac nez ista ze sa vlastnej svadby nedozijem... no, ale ten hore to tak nenechal a asi ma este nejake plany so mnou! 🙂 uff ale mi trvalo kym som vas docitala - vsetko co ste popisali kym som tu nebola! 😬
    tak v prvom rade... luculka - blahozelam k tej vasej fazulke! nech ste zdravi a bez tych neprijemnych priznakov - alebo nech ich je co najmenej aby si si mohla vychutnavat...
    inak to centrum na plavanie s detickami mam skoro presne oproti mojej robote - chodi sem dost vela ludi a chvalia si to velmi co som zatial pocula....
    dani - ak mas naviac jedno oznamko veelmi rada by som ho dostala - ak teda by si poslala 🙂 uz mi zdobi kuchynu aj oznamko od julovej aj od sampo
    sampo - doslo oznamko, aj ked trosku neskor - ale pocuuvaj - je krasne a hlavne origos!
    inak dakujem za blahozelanie k meninam - ked som ich mala rano mi mamka volala a ja som netusila o com toci - tak mi bolo blbo 😃 ale teraz uz viem o com to bolo...
    co je este vacsia ironia - par dni pred svadbou budem mat narodky -tak ich asik oslavim svadobne - prasknem na jednu tortu cisla a bude! 😬
    nesnivaju sa vam blbe sny ohladne svadby? mne hrozne a este k tomu aj zaludocnu nervozitu uz mam... stale mam pocit ze nieco nestiham, alebo som zabudla! 😦
    OK koncim moj monolog, ale uznajte... po takom case sa mi ziadalo sa vykecat no! 😃
    krasny den vsetkym vam! 🙂

• mia dakujemeeeee....a dufam ze vsetko pojde hladko 😃 😉

• luculka - dufam aj ja a budem sa modlit nech ste zdravi a spokojni! 🙂
    inak ak mas navyse jedno vase oznamko veelmi rada by som ho mala... ja ti mozem poslat moje ak budes chciet - mame ich dost naviac... 😬 ak ano daj vediet a dam ti moju adresu do posty...

• OK napis mi do IP adresu zajtra idem konecne posielat...ze Zuzi???? 😬 🤔

• ano Luc! ze ze ze! 😠 😃
    ale je Ti odpustene, kedze ste dvaja 😉

samponik a kde budeeees zajtra v BA??? 😕 😵 skooooda ze som v praci asi 😞

dani - no ja uz som si cosi cervene vyhliadla 🙂...a aj nejake satky, pripadne black sukienku 🙂...ale este s drahym to pozorne presurfujeme...fakt je to zaujimave...budem Tvoja chodiaca reklama 🙂

mia - ahoooj 🙂...tak dufam, ze ta mrcha crevna uz je het 😠 ....a to s narodeninosvadobnou tortou je naaahodou origos napad 😉...ak by sa mne podarila fazulka do svadby, tak by som dala na hostine drahemu "darcek" - len neviem, ci by som dovtedy vydrzala mlcat 😃...ale to budem riesit, az to bude aktualne...ale tiez ma 10 dni po svadbe narodky...tak by to bolo fajn 😵

• ahojte ženy...aj ja chcem oznamkaaaaa: teda si pjosiiiim luculka, mia, dani, sampo...a este aj hocikto kazdy... 😬 😬 aj ja vam poposielam 😉 😉 napište mi adresy do IP
    velmi sa mi pači julovej zbierka...ja som začala na chladničke...
    mia s tou chričinou to neni sranda...
    a dnes mám krásny deň: môj najlepšejší kamarát mi volal, že sú v TOM huraaaaa, ja sa teším akoby som už ja mala fazulku...snáď sa aj na mňa nalepí... 😃 😃 😃

• ahoj Janik 🙂...to je chutne ze malinky som ale sikovny 😃...joooj...uz len 31 dni...a vy este o 7 menej 🙂...a uz si medzi ostatnymi v "zbierke" 🙂...ofotim neskor a refreshnem foto v albume 😉

tak nazbieraj T-virus a posli cez drotiky 😃

• my už len 24 dni...je to taký dobrý pocit...že budem ženou svojho muža 😉
    čo je T-vírus? ja som blondína 🤔

• jaaaaj, už mi došlooooo 😃 😃 😃

• blondinecka moooja 😃
    tak pekne nazbieraj plne kyble a svaacni to na mna kludne cez monitor...len nech to nie je take...ehm...slizke virusovite.. 😶 😃 ...ja som zvedava ako dopadne nase snazenie teto mesiac...je to priam ukazkovo dodrziavany plan 😃...a drahy uz na mna aj migrenu skusal, ale nepreslo cenzurou 😃 😃...dnes na mna hra teplotky a smrkance, ale nemaaa sancu..ovulka je ovulka 😉

• 😃 😃 😃 to musi byt vazna sranda...u na s by to asi nepreslo...my ked sme ustati, dame si vinko a len tak lezime a kecame...niekedy je to lepsie ako plodenie 😎
    ale vám dzim palce, nech sa vydari operacia T 😉

• Sponzor fóra
  • tak ale fyzicno zatial vravi, ze sa mu chce 😃...ale uuuplne nasilu eee..potom len take mojkanie a tak dobre v objati zaspat...sice ho potom v stave hladina alfabeta odtlacam, lebo mi treba zivotny priestor, ale aj my take lubime 🙂...uvidime, uvidime...len ci vydrzim od 25.4. aprila mlcat az o 12.5. 😶 ...ani srnka netusi 😃

• som tu 😃

• ja by som asi nevydržala... 😃
    luculka ty si to ako oznámila tatinovi, že je vlastne tatino?

• vitaj, luc 🙂

• ja niekedy dokazem...aj odolat darceku, ked este nie je ten spravny cas...aj keby sme mali stromcek do zaciatku decembra aj s darcekami, tak by som do 24. vydrzala 🙂...no ale toto je ine kafe 😃...tak aspon Vam sa vykricim a nejako by som to mozno aj ustala 🙂...si predstvte to romanticno - na svadobnej hostine -keby ani on netusil a doniesli by mu jedlo zakryte tym vrchankom a pod nim testik s // 😃

• som mu zavolala ze suuuuuu tam....//......ale najprv som ho oslovila ahoj tatino 😃

• luc...už je v pošte na odoslanie 😉
    jeeeeee // ja si neviem sice predstaviť ako, ale chcela by som niečo super origoš...do svadobnej hostiny to už nebude 😐
    ale budem myslieť na vás a večer, keď sa budem rozprávať s PB, tak mu aj vás spomeniem...okrem počasia 😃 😃 😃

• ja som vzdy mala na pláne ze kupim malinkate topánocky a tie mu dám....no ale akosi sa to zvrtlo 😃 😃

• ako? ako? ja som zvedava.... 🙂

• no ved tak ze vedel ze si idem robit testik... a ked tam boli tak som to proste nevydrzala....a hned mu to vyzvonila 🤔

• aj ja ak by vyslo, tak ak by som citila, ze nevydrzim do svadby mlcat, tak ho nejako pozvem niekam do mesta do restiky a pridem skor a dam mu dvoj // testik doniest od casnika 😃

no...idem sa k nemu pritulit, lebo nanho lezu nejake bacilky, tak nech vypoti 😃...majte krasny vecer babulky - jani - pozdravuj Palina a aj Petko dakuje za oznamko 🙂...taky bol rad z tej obalky 😉

• 😉 pozdrav ho...a vypotte spolu malu fazulku 😃 😃 😃
    luc...u mna to asi bude podobne 😬

• Baby, tak zajtra si dam zahrat pesnicku ... este 22 dni, prosim nezabudni cas sa blizi 🙂

• Ahojte majovky! Ja tiez patrim k Vam a svadbu mam o mesiac 12.maja. Este u mna prebiehaju mensie pripravy ale moja dilema boli vzdy kvety.Ma svadobne saty z fialovymi kvietkami a dlhy zavoj lemovany tiez z fialovymi kvietkami a nie a nie najst tie prave.Najskor som chcela orchidee ale v maji uz ich nedostanem. Vydavam sa vo Viedni, pretoze tu zijem uz dvanast rokom a usadila som sa tu. Moj nastavajuci je tiez Slovak. Pochadzame obidvaja z Puchova. Ak ma tiektora z Vas ideu napiste prosim.Gabika

• ahojky gueen. ja to mam tiez za 30... 🙂 ked som citala tvoj prispevok, tak ma hned napadli orchideie,lebo akurat som k meninam dostala taku fialkovu...skus popozerat nejake albumiky, ci tam nie su nejake fialkove kyticky. su tu aj albumy cisto s kvetmi, tak mozno tam... 😐

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobný a portrétny fotografi Zdenko a Lucka
    ...všetko čo na svadbu potrebujete vytlačiť
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.

Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov