Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
prečo zložitejšie? s babatkom, alebo so svadbou? alebo neni spoločné bývanie... =-)
Odpovedať
Jani - tolko "podob" medzi Vami a nami az mi je to divnuo :-D..pozdravuj bejka ;-) hej...spokojna som ajajaaaj :-)... inak sa neviem zbavit 6-zmysloveho pocitu, ze tentokrat nam TO uz vyslo :-x
Odpovedať
No sice sa mi s pripravami akosi zacalo vsetko kazit (zajtra ideme pre obrucky, tak drzte palce, aby uz boli ok), bude to asi najviac tym byvanim ... uz sme sa sice dohodli - zatial najom (zajtra si ideme vybrat z niekolkych bytov), je to predsa zmena... obaja menime bydlisko (ja o 30 km, drahy 80km) a navyse som doteraz byvala s nasimi, takze to bude dost zasadna zmena v mojom zivote :-| No a potom sa rozhodujeme, ci stavat, kupit byt alebo starsi dom... takze babatko je ....
Odpovedať
Profilova fotka
no ak je to ozaj tak, z zena pribera, ked nasla toho praveho, tak to ja mam toho najpravsieho :-D
Odpovedať
zuzi...budem sa dnes modlit este silnejsie ako vcera....my sme asi take zrkadlove dvojice vy na zapade, my na vychode :-D :-D janga...tak chapem..clovek sa musi osamostatnit a poviem ti je to milionkrat lepsie...hoci s nasimi mam uzasny vztah... ;-)
Odpovedať
zuzi2, tak vitaj medzi majovkami ;-)
Odpovedať
No len ti poviem, ze to beriem tazsie ako celu svadbu.
Odpovedať
čo to osamostatnenie? vieš ako vam bude fajnovo? cely život si naplanujete podľa seba ( a niekedy aj podľa iných) :-D :-D ale vždy je to tvoje hniezdo tvoj domov, teda váš ;-)
Odpovedať
No to mas pravdu, na to sa tesim, ale to zvykanie si ... Na jednej strane sa neviem dockat, ako si to budeme pekne budovat, ale na druhej strane vsetko opustam :-N No uz aby bolo aspon 2 mesiace po.
Odpovedať
Jani, dakujem |-| ;-) ...ja to neviem ani opisat, ale taka prazvlastna istota to je, aka doteraz nebola...ale nechcem vidiet to slzave udolie, ak sa nepotvrdi :-D jj - vychod zapad..to je zlate :-D..Petulo sa mi tu rehli, tiez sa mu to pacio asi ;-) nuz aj my sme pred hypotekou, ale ja uz vlastny bytik mam...takze zaklad mame...a drahy ma svokru za obyvackovou stenou :-D...ale dobre nam je.. schnauzee - vitaj medzi nami :-D
Odpovedať
ale veď 6.zmysel nás ženy neklame, nie? páni to musí byť pocit...normálne si to ani neviem predstaviť...ma asi aj nakazíš tým šiestym zmyslom a mám pocit, že máš pravdu...kedy budeš potvrdzovať? nech si to dám do kalendára ;-) :-D :-D palino si už umýva zuby...prestalo ho baviť volať ma odtiaľto :-D :-D
Odpovedať
jeeej , on sa oholil...a nie elektrickým, tak som to nerozoznala... ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Baby, obom vam drzim palce... Idem ja uz spinkat, zajtra bude dlhy den, oznamka poslem v pondelok. dobru...
Odpovedať
už musím ísť, lebo ma vydedí... :-D :-D :-D dobrú noc májovky x-)
Odpovedať
Profilova fotka
julova - tak drzim palceky, aby sa vydarilo a nebola ani slzicka ;-) ja by som uz tiez rada babo, no najprv by som mala asi dostudovat :-| janga - neboj, rychlo si na nove byvanie zvyknes :-) vlastne je vlastne a je o super. Ja som od rodicov na opacnom konci Slovenska, ale som stastna, ze byvame vo svojom. Vsetky obavy sa dost rychlo stratili :-D
Odpovedať
no az o 11-12 dni :-/....a to mam ist na kontrolnu cyto buduci piatok...asi presvedcim doktorku, nech sa vo mne pre istotu nehrabe, aby neposkodila fazulku, ktoru este nebude vidiet :-D... ja som si preniesla notebook k Petgulovi do postele, ale povedala som mu ze dnes nic nebude, nech si vychutna pokoj, lebo pozajtra mame 2x termin podla Mudr. Jonasa :-D....tak sa len tulit dnes budeme ;-) ved prave - zmysel neklame. proste nesmie :-D
Odpovedať
no majovky - tak podme hajat teda...krasne snicky prajem zo zapadu :-D pa pa zajtra..a dakujem za palceky a modlitbicky ;-)...moooc si to cenim |-|
Odpovedať
Profilova fotka
dobruuu nocku vsetkym, krasne snicky a nech babetka rastu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky, Janga, Mirka20 a Egyptanka a ostatne majovky, akurat som prisla z kvetinarstva. Vcera som cely vecer rozmyslala ake kvety. Dakujem za vasu radu. Chcela som fialove tulipany alebo orchidee, ale v kvetinarstve mi povedali, ze v maji tulipany uz nie su a orchidee koncia. Tak som sa rozhodla pre fialove kalie, ruzovkaste ruze a fialove orchidee, ktore su pestovane do konca maja. Na stole budem mat dekoraciu fialovych kalii z bielymi a trochu zelene. Teraz sa idem pustit do tvorby karticiek na stol.A chysta sa niektora z Vas na svadobnu cestu?
Odpovedať
Profilova fotka
Fialova sa aj mne velmi paci, ale ja budem mat mini gerbery, biele so zltym stredom...(take ako margaretky, len trochu vacsie). To uz mate objednane kytice? Mne v kvetinarstve povedali, ze staci prist tak cca 3 tyzdne pred svadbou to objednat. No ja sa uz viac ako na svadbu tesim na svadobnu cestu, ideme v stredu po svadbe do Talianska, Rím a ostrov Capri :-)
Odpovedať
Ahojte majovky :-) kralovna :-) - my sa chytame...17.5. odlietame do Egypta ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby! My ideme na Krétu 20.7., len šéf ešte nevie, že chcem vtedy dovolenku :-N Julova- nevieš, čo je so sklamanou42?
Odpovedať
Profilova fotka
oprava - na Kréte sme boli minule.....teraz je to Rhodos ;-)
Odpovedať
kris - veru neviem :-| ...parkrat som klikla na tu temu, ale dlhsie som ju tu nezahliadla... tak to sefoci skoro povedz a povedz, ze uz to mate aj zaplatene ;-)...
Odpovedať
Profilova fotka
zatiaľ iba zálohu sme dali, no možno mu to poviem na našej svadbe....keď bude dobrá nálada istá :-D
Odpovedať
Profilova fotka
My by sme chceli ist na svadobnu cestu na lod do Karibiku ale zevraj su na lodi vedsinou sami dochodci. Ma niektora s Vas uz s tym skusenosti?
Odpovedať
majovky kde stee? Naaaastup! :-D alebo uz vsetky vikendujete?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte majovky :-) My na svadobnu cestu nejdeme, ale ani mi to nevadi, lebo nasim svadobnym darom ma byt novy havinko a uz sa na neho straasne tesim :-D A podovolenkujeme si na dalsi rok, plus v zime by som rada zadla niekam na lyzovacku...neviem, cim to je, ale akosi ma viac zacina bavit zima ako leto
Odpovedať
ahoj schnauzee :-) ty si psikofilna a ja zasa mačkofilna :-D...ja sa tesim, ked sa nam podari vyavit hypoteku a kupit vacsi bytik a hned bude aj cica domaca :-D...tak ale my si to otocime...teraz podovolenkujeme a o rocik hadam sa to dalsie poriesi a bude macicka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nooo, nie tak celkom, ja som aj mackofilna :-D mame 2 kocurikov a navyse robim domaci depozit pre mackysos, takze mam doma stale 1-2 macicky na adopciu, take zachranene. A mali sme aj havinka, ale ten nam nedavno umrel ;-( bol chorucky. A ty by si aku cicusu rada? Nieco slachtene, ci len taku obycku? No, pisem, ze len taku, ale to nie je LEN taka, to su uzasne macicky, tak ako vsetky na svete :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?