Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

14. máj 201060650
  • prečo zložitejšie? s babatkom, alebo so svadbou? alebo neni spoločné bývanie... 🤔

• Jani - tolko "podob" medzi Vami a nami az mi je to divnuo 😃..pozdravuj bejka 😉

hej...spokojna som ajajaaaj 🙂...

inak sa neviem zbavit 6-zmysloveho pocitu, ze tentokrat nam TO uz vyslo 😶

• No sice sa mi s pripravami akosi zacalo vsetko kazit (zajtra ideme pre obrucky, tak drzte palce, aby uz boli ok), bude to asi najviac tym byvanim ... uz sme sa sice dohodli - zatial najom (zajtra si ideme vybrat z niekolkych bytov), je to predsa zmena... obaja menime bydlisko (ja o 30 km, drahy 80km) a navyse som doteraz byvala s nasimi, takze to bude dost zasadna zmena v mojom zivote 😐 No a potom sa rozhodujeme, ci stavat, kupit byt alebo starsi dom... takze babatko je ....

• Sponzor fóra
  • no ak je to ozaj tak, z zena pribera, ked nasla toho praveho, tak to ja mam toho najpravsieho 😃

• zuzi...budem sa dnes modlit este silnejsie ako vcera....my sme asi take zrkadlove dvojice vy na zapade, my na vychode 😃 😃
    janga...tak chapem..clovek sa musi osamostatnit a poviem ti je to milionkrat lepsie...hoci s nasimi mam uzasny vztah... 😉

• zuzi2, tak vitaj medzi majovkami 😉

• No len ti poviem, ze to beriem tazsie ako celu svadbu.

• čo to osamostatnenie? vieš ako vam bude fajnovo? cely život si naplanujete podľa seba ( a niekedy aj podľa iných) 😃 😃
    ale vždy je to tvoje hniezdo tvoj domov, teda váš 😉

• No to mas pravdu, na to sa tesim, ale to zvykanie si ... Na jednej strane sa neviem dockat, ako si to budeme pekne budovat, ale na druhej strane vsetko opustam 😬 No uz aby bolo aspon 2 mesiace po.

• Jani, dakujem 😴 😉 ...ja to neviem ani opisat, ale taka prazvlastna istota to je, aka doteraz nebola...ale nechcem vidiet to slzave udolie, ak sa nepotvrdi 😃

jj - vychod zapad..to je zlate 😃..Petulo sa mi tu rehli, tiez sa mu to pacio asi 😉

nuz aj my sme pred hypotekou, ale ja uz vlastny bytik mam...takze zaklad mame...a drahy ma svokru za obyvackovou stenou 😃...ale dobre nam je..

schnauzee - vitaj medzi nami 😃

• ale veď 6.zmysel nás ženy neklame, nie?
    páni to musí byť pocit...normálne si to ani neviem predstaviť...ma asi aj nakazíš tým šiestym zmyslom a mám pocit, že máš pravdu...kedy budeš potvrdzovať? nech si to dám do kalendára 😉 😃 😃
    palino si už umýva zuby...prestalo ho baviť volať ma odtiaľto 😃 😃

• jeeej , on sa oholil...a nie elektrickým, tak som to nerozoznala... 😉

• Baby, obom vam drzim palce... Idem ja uz spinkat, zajtra bude dlhy den, oznamka poslem v pondelok. dobru...

• už musím ísť, lebo ma vydedí... 😃 😃 😃 dobrú noc májovky 😵

• julova - tak drzim palceky, aby sa vydarilo a nebola ani slzicka 😉 ja by som uz tiez rada babo, no najprv by som mala asi dostudovat 😐

janga - neboj, rychlo si na nove byvanie zvyknes 🙂 vlastne je vlastne a je o super. Ja som od rodicov na opacnom konci Slovenska, ale som stastna, ze byvame vo svojom. Vsetky obavy sa dost rychlo stratili 😃

• Sponzor fóra
  • no az o 11-12 dni :-/....a to mam ist na kontrolnu cyto buduci piatok...asi presvedcim doktorku, nech sa vo mne pre istotu nehrabe, aby neposkodila fazulku, ktoru este nebude vidiet 😃...
    ja som si preniesla notebook k Petgulovi do postele, ale povedala som mu ze dnes nic nebude, nech si vychutna pokoj, lebo pozajtra mame 2x termin podla Mudr. Jonasa 😃....tak sa len tulit dnes budeme 😉

ved prave - zmysel neklame. proste nesmie 😃

• no majovky - tak podme hajat teda...krasne snicky prajem zo zapadu 😃

pa pa zajtra..a dakujem za palceky a modlitbicky 😉...moooc si to cenim 😴

• dobruuu nocku vsetkym, krasne snicky a nech babetka rastu 🙂

• Ahojky, Janga, Mirka20 a Egyptanka a ostatne majovky,
    akurat som prisla z kvetinarstva. Vcera som cely vecer rozmyslala ake kvety. Dakujem za vasu radu. Chcela som fialove tulipany alebo orchidee, ale v kvetinarstve mi povedali, ze v maji tulipany uz nie su a orchidee koncia. Tak som sa rozhodla pre fialove kalie, ruzovkaste ruze a fialove orchidee, ktore su pestovane do konca maja. Na stole budem mat dekoraciu fialovych kalii z bielymi a trochu zelene. Teraz sa idem pustit do tvorby karticiek na stol.A chysta sa niektora z Vas na svadobnu cestu?

• Fialova sa aj mne velmi paci, ale ja budem mat mini gerbery, biele so zltym stredom...(take ako margaretky, len trochu vacsie).
    To uz mate objednane kytice? Mne v kvetinarstve povedali, ze staci prist tak cca 3 tyzdne pred svadbou to objednat.
    No ja sa uz viac ako na svadbu tesim na svadobnu cestu, ideme v stredu po svadbe do Talianska, Rím a ostrov Capri 🙂

• Ahojte majovky 🙂

kralovna 🙂 - my sa chytame...17.5. odlietame do Egypta 😉

• Ahojte baby! My ideme na Krétu 20.7., len šéf ešte nevie, že chcem vtedy dovolenku 😬
    Julova- nevieš, čo je so sklamanou42?

• oprava - na Kréte sme boli minule.....teraz je to Rhodos 😉

• kris - veru neviem 😐 ...parkrat som klikla na tu temu, ale dlhsie som ju tu nezahliadla...

tak to sefoci skoro povedz a povedz, ze uz to mate aj zaplatene 😉...

• zatiaľ iba zálohu sme dali, no možno mu to poviem na našej svadbe....keď bude dobrá nálada istá 😃

• My by sme chceli ist na svadobnu cestu na lod do Karibiku ale zevraj su na lodi vedsinou sami dochodci. Ma niektora s Vas uz s tym skusenosti?

• majovky kde stee? Naaaastup! 😃
    alebo uz vsetky vikendujete?

• Ahojte majovky 🙂

My na svadobnu cestu nejdeme, ale ani mi to nevadi, lebo nasim svadobnym darom ma byt novy havinko a uz sa na neho straasne tesim 😃 A podovolenkujeme si na dalsi rok, plus v zime by som rada zadla niekam na lyzovacku...neviem, cim to je, ale akosi ma viac zacina bavit zima ako leto

• ahoj schnauzee 🙂

ty si psikofilna a ja zasa mačkofilna 😃...ja sa tesim, ked sa nam podari vyavit hypoteku a kupit vacsi bytik a hned bude aj cica domaca 😃...tak ale my si to otocime...teraz podovolenkujeme a o rocik hadam sa to dalsie poriesi a bude macicka 🙂

• nooo, nie tak celkom, ja som aj mackofilna 😃 mame 2 kocurikov a navyse robim domaci depozit pre mackysos, takze mam doma stale 1-2 macicky na adopciu, take zachranene. A mali sme aj havinka, ale ten nam nedavno umrel 😢 bol chorucky.
    A ty by si aku cicusu rada? Nieco slachtene, ci len taku obycku? No, pisem, ze len taku, ale to nie je LEN taka, to su uzasne macicky, tak ako vsetky na svete 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Senec
    Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.
    Svadba je v váš veľký deň D. Prežívate okamihy ktoré sú mnohokrát iba raz v živote dovolte nám aby sme vám ich zachytili ako nikto iný .
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov