Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
ahoj rybka :-)...veru...uz sa to blizi...my to mame za 29 ;-)...
Odpovedať
Profilova fotka
joj, krasne fotecky zuzka :-) a este krajsi ich obsah. A Nastenka, boze, ten pohlad by roztopil aj kamen, kraaasa. Presne takych mam kocuriskov.
Odpovedať
hmmmm...začiatky....ale aspoň je na čo spomínať, nie? ;-) mala by som sa ísť učiť, lebo palino keď dojde domov a uvidí, že som pri nete...ma vycápe po riti :-D :-D :-D povedal, že chce vidieť ako sa učím... :-D :-D :-D ale veď o tri týždne budem deň pred svadbou....juchúúú :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj rybulienka :-) veru sa nam to blizi, vsak len nedavno sme sa o svadbe zacali bavit a uz je to pomaly tu...ale sa tesiiim, uz budem manzelicka mojho draheho
Odpovedať
ahoj julova no a my 43dni
Odpovedať
Joj ale ma to celkom unavilo... a drahy je uplne hotovy, uz mi tu spi :-D :-D Ale ja som uz takaaaa spokojna... Ozaj som aj zabudla, obrucky uz mame doma ... a su v poriadku!
Odpovedať
veru - spomienky nam nikto neukradne ;-) Zuzi a ono to bolo vlastne tak, ze ja uz som spala - bola noc a zrazu pocujem, ako mi vtedajsi priatel sepka "Zuzi, Zuzi...vstavaj...pozri, co som Ti priniesol..." a tam malinke uslzene klbocko - nasa Nastenka...ze cestou z prace ju nasiel pod stromom ako mnauci a srdcemu nedovolilo ju tam nechat...ja som bola hned prebrata a svieza a takmer do rana sme ju len pozorovali a nevedli sme sa vynadivat :-)..na dalsi den sme leteli na zvieraci trh a kupili sme jej vybavisko ako hrom...akoby prvemu miminku :-D...
Odpovedať
Jani - nechooood este :-D...kedy ma prist Pali? ;-)
Odpovedať
ahoj rybka... ;-) jani...tak gratulejem k obrúčkam...joj už ani písať neviem...naťahujem uši...či nejde domov :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
joj, ano nehovor o vybave...vsetci, co k nam pridu, tak pochopili, ze nie macky ziju u nas, ale my u nich :-D Ale tie Nastenkyne ocka, kraaasa, milujem tie pohlady, vsetkych by som ich hned popapala :-)
Odpovedať
uuplne nadherna vznesena dama to bola, ten pohlad bol uchvatny...a verim, ze stale niekde aj je a robi stastnymi dobrych ludi ;-)
Odpovedať
ja mačky nemusím, ale keď sa nejaká ku mne priblíži...hneď by som si ju nechala...skoro som tak minule prišla domov so psíkom...ale my zvieratká nechceme...máme rybyčky a chceme dieťatko :-D :-D :-D neviem key palino príde, lebo o siedmej hovoril, že ešte hodinu sa zdrží v robote :-N asi nemá pojem o čase :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
ved hodinky uz mate...tak mu daj prednasku...aha Pali, tak toto je sedem hodin p.m. a toto osem - to znamena, ze devat hodin rozhodne nie je hodina od siedmej ale dve :-D :-D a keby Ta "vymakol" tak mu povedz, ze si sa sama bala a ze my sme Ti robili spolocnost, kym on prisiel, aby si zabudla na strach :-D
Odpovedať
ty si podarená... :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D hodinky máme, ja už mám tri, ale dnes sme si také parádne kúpili ja esprity a palino festiny...no veď babka nám chcela dať svadobný dar, tak sme si šli kúpiť to, po čom nám pípali srdiečka...a čo sme ušetrili doložíme k svadobnej ceste... :-)
Odpovedať
Jang(k)a - peknucke su ;-)...ta draheho je trosku ostrejsia na fotke...a ty mas vpredu asi nejake kamienky, ze? peknucke su fakt ;-)
Odpovedať
Mile, my si asi kupime otvarak na konzervy a 1 hrniec :-D :-D :-D (zaciatky su tazke)
Odpovedať
akurat som volala s Petulom, ze nas chodi citat, ale ze sa boji pridat, lebo by sme ho vraj "prevalcovali"...asi sa boji davu zien :-D...co je len dobre...pre mna :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
prajem vam krasny vecer, majovecky :-) pustam mojho draheho k pc, nech si rychlo spravi robotku a potom aby sme mohli byt spolu.
Odpovedať
janga :-D :-D...veru zaciatky su tazke, ale uvidis, ked budete na to po nejakej dobe spominat a ako budete vsetko detom rozpravat ;-)
Odpovedať
Zuzi - dakujem a prajem krasny vecer aj Vam...a pohladkaj vseeetky zvieratka aj za mna - pohladeni nikdy nie je dost ;-)..pa pa...
Odpovedať
No śu vlastne ako na tom obrazku predtym, len ja mam 3 kamienky (ziaria - sa moc odrazal blesk) a zvnutra sme si dali vyryt: Odteraz až naveky
Odpovedať
Profilova fotka
pohladkam pohladkam, jaj, ale budu natesene vsetky cicusky, dakujem za ne ;-) papa
Odpovedať
No budem tym detom rozpravat, ako chcel dusan dnes kupit papierove taniere :-D (ze ved staci zatial). Ale vybral celkom pekne - slnecnickove
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky aj ja sa môžem pridať?
Odpovedať
tak to take skosene hrany su super...velmi sa mi to tak paci...aj my mame take hranatejsie, ale uzsie, tak to az tak nevidno...my tam mame datum sobasa a nase prezyvky a Petulo to doplietol tak, ze nakoniec ja mam na svojej moju prezyvku a aj on svoju :-D...no co uz ;-)...
Odpovedať
Vitaj Lubu.
Odpovedať
Lubu - vitaj...jasna vec - pridaj sa :-)...vitam Ta medzi nami super majovkami :-D
Odpovedať
Zuzi to mate ako podpisane, si ich budete poznat
Odpovedať
babule, veď ja normálne nestíham...umývam riad...ahoj zuzi s. a pekný večer s drahým 8-) jani...krásne obrúčky máte... :-) :-) zuzi...takže máme tajného sledovateľa? ahoj peťulo ;-)
Odpovedať
No dik. Ked sme ich boli 1-krat zobrat, moja bola zlta a dusanova biela. a navyse som ju skoro nenavliekla na prst. Som bola taka nastvana, ze sa mi ani rozpravat nechcelo...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?