Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

14. máj 201060650
  • no vraj ze chodi...ze stale ma nutkanie sa pridat, ale strach z tolkych zien mu asi nedovoli 😃...je v praci este, tak smiruje na dialku...ale uz asi dorobil trzbua ponahla za mnou...ale ved on si ten pozdrav najde pripadne zajtra...dokonca je tu aj zaregistrovany 😃

Jan(gk)a - hej hej...aspon budem vediet ako sa volam 😃 😃...a tie taniere su super 😃

ale sme sa tu zisli - Janka-janino a Janka-janga, Zuzka-julova a Zuzka-schnauzee, Lucka-luculka a Lucka-lubu...no fajn...ze? 🙂

• sme tu vsetky dvojmo

• veď vravím východ západ 😃 😃
    babenky skutočne zdrhám, aby som si potom nevyčítala zajtra...a aby som si s vami zas zajtra písala a nemusela sa zas učiť...páááááááčkooooo 😉 😉
    teším sa, že je tu vždy fajn debata...
    zuzi...aj dnes večer hovorím s PB a nezabudnem spomenúť aj naše dvojčatá z BA (zuska a peťko), ktoré čakajú na 6. zmysel 😃 😃 😃
    papa a krásnu nôcku žienky májové 😵

• Sponzor fóra
  • Dobru nocku Jani

• papa Jani...pozdravuj Paliho a dobru nocku a zajtra...budes mi dodavat chut na zehlenie v extra davkach 😃

joj...dakujem za PB 😴 😵

• lubu - a Ty si nam kam zmizla? 🤔 😕

• tak prcham aj ja...coskoro je tu moj drahy 🙂...tak sa majte pekne majovky...dobru nocku a krasne sny...dufam, ze tie moje budu o rybkach 😉...

• Dobru...

• Ahojte moje majovky ja som v praci, a mala som velmi ťažký príjem na JIS tak som to musela vypnúť, ale určite sa ozvem.papa

• majovky?
    robi sa prezencka! 😃

lubu - fiiiiha, takze narocne zamestnanie 😕 ...ale uz aspon vies, kde nas najdes takmer kazdy den 😃...tak sa k nam vrat 😉

• ja som pritomna 😃

Ahojte 😉

• ahoj Zuzi, pisem čiarku 😃

nooo...dnes ma boli takmer cely den glooobus 😠 ...ale mozno aj z toho ako si v nom konstruujem osnovu pribehu😃...

ako sa maju zvieratka? 😉

• dnes bude nejaky nedobry den, ja som sa zas zakazdym porezala, ked som chytila noz do ruky 😠 , jaj, volajaka som asi mimo.

zvieratka sa maju fajne, kocurikovia lezia na postielke a krasne sa k sebe tulkaju, moje zlatucke maciatka.

a co tvoj pribeh? Kedy zacnes pisat? 😃

• no tento vikend urcite 😉 ...musim sa nejak pozviechat, som uplne mimo-akoby ma presiel parny valec 😃...skusim, ci mi kava neporobi nieco s tlakom v hlave...potom nebudem moct v noci spat a tak je jasne, ze budem pisat 😃...ale aspon nejaky hruby nacrt urobim dnes-zajtra 🙂

• aj mne čiarkuuuuu....ajojteeee.... 😃
    urobila som obideve skúšočky dnes, hurááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
    jednu za B a druhú za D, ale mne to stačíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí
    *zuzi1* aký príbeh? zas som niečo nepostrehla?blonďavá 😃 😃
    ahoj aj zuzi2...len sa nerež, nech máš na svadbe krásne ruky... 😉

• Sponzor fóra
  • jaaaaj...ahoj Jani 🙂...zapisana bez meškania 😉 😃

no sikulka si - vidis - ine som od Teba ani neocakavala 😃...tak blahozelam 😉

no Zuzka2 mi dala mackofilnu stranku www.mackysos.sk a tam sa pisu aj pribehy so zvieratkami, tak chem vzdat hold mojej Nastenke a chcem napisat, ako sa nase zivoty preplietli 😉

• nejde o zivot, mas cas 🙂 , to len ja sa na to taaak tesim.
    a mi teraz napadlo, ze presne v den tvojej svadby bude v Poluse druhy macaci den (prvy bol minuly rok) a budu tam dievcata zo zdruzenia, ide hlavne o vyvracanie mytov, prezentaciu zdruzenia, predaj darcekovych predmetov a tak.. Ja by som tiez rada vtedy dosla, ale asi budem v domacej pooperacnej liecbe, takze neviem, ci to bude realne.

• Zuzi - tak to je osud - macicky budu slavit so mnou 😃...ale skoda, ze nemozem byt tam aj tam 😞 ...si odskocim 😃...byvam v podstate blizko Polusu a hostina bude kusok od Rač. mýta 😃...ale to sa asi nebude stihat v ten den D 🙂...

• no tak to si ani neviem predstavit, ako by si to mohla stihat... ja ani netusim, ako ja budem stihat veci vo svoj svadobny den 🙂 Ale o rok to bude zas, tak sa prid kuknut 😃

no, dlho som sa tu nezdrzala, musim letiet, tak niekedy nabuduce 😉 papa

• tak to pridem aj rodinkou uz 😉

pekny dnik - pa pa 🙂

• a ušiak - Ty to mas pisat sem a nie mne natajnasa do IP 😃 😉

• Ahojteee. Som tu chvilu.

• ahoj Jani 🙂...tak co nove? ako vikendujes?

• Sme boli pozriet este 1 byt, ale bola to len garsonka, takze nic 😞 A o 15 min. mame 1. poučenie, takze som tu len na skok (ale vratim sa - dufam, ze skoro!)

• tak nech je to viac zaujimave ako nezazivne 😉...nech Vam to ubehne...a jednoizbovy bytik je fajn...aspon netreba vela upratovat 😃

• No uz som tu!!! To bola hroza! Som tam skoro zaspala, proste pol-hodinovy monolog a nic.. 😛
    Zuzi ano 1-izbovy byt je fajn, ale nie garzonka - to by som sa zblaznila. V tom, co sme vcera zajednali je teda kuchyna + izba + balkon. A toto - v kuchyni gauc 😒 a to je vsetko.

• Ahojte kočky tak som tu, včerajšia služba bola hrozná, ale teraz mám 5 dní volno tak má čas na nejaké vybavovačky... 🙂

• Asi som tu sama? 😞

• -tak papa idem búvať 🙂

• ahojte 😉 drahý ma vysáčkoval od pc, tak som šla sadiť kvetinky 🙂
    je tu niekto? 😎
    dnes som sa vytešovala aspoň cez cdčko na mojom malom alexovi...tak by som ho schmatla a nepustila...po svadbe musím poriešiť návštevu nitry, inak to nevidím 😃 😃 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Horvatovič
    Rožňava
    Nafotím vašu svadbu podľa vaších predstáv, svadobný dokument - žiadne zbytočné pózovanie pred objektívom.
    Celá SR..
    Svadobné foto - video
    Rodinné foto - video
    Letecké foto-video DRONOM
    Book,glamour
    Fotoatelier
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov