Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
este tieto tri dni nejako zvládne a potom budem lenosit nech nám fazulka pekne rastie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcence, co mate noveho? uz sa nam to blizi :-)
Odpovedať
egyptannka ahoj si sa dlho neukázala :-)
Odpovedať
Profilova fotka
luculka, vychutnavala som sviatky ... drahy mal konecne volno tak sme sa venovali sami sebe, chodili na prechadzky, oddychovali, konecne sme sa porozpravali ... tak som spokojna. Teraz opat zarezavam v praci :-(
Odpovedať
Profilova fotka
aojte babule.... no uz sa mi prestavalo snivat o svadbe...uz sa mi snivava o hadoch...nic prijemne...hlavne ked si kuknem snar :-|
Odpovedať
mne sa sniva o tehotenstve :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ty kokso mne sa snivalo, ze som bola policajtkou :-)
Odpovedať
Profilova fotka
luculka...ktovie preco :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ak sa podari tak pojdem v nedelu do sauny ...
Odpovedať
Profilova fotka
ja stale koketujem s myslienkou ci si mam zacat na seba placat samoopalovaci krem... co vy?
Odpovedať
Dani, ja som tiez povodne uvazovala a aj nad solarkom - v zivote som tam nebola, ale nakoniec som si povedala ze kaslem na to a udem prirodzene farebna, cize biela :-D....juuj..to je ulava :-)...som bola dnes u manikerky a mam dole gelove nechty :-)
Odpovedať
Jani-nko :-)...dakujem moc za oznamko :-)...a aj obalku...krasne x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
aaaahojte :-D
Odpovedať
Ajojte babule...konečne ti prišlo, už som sa obávala, že pošta zlyhala... :-) :-) už mám aj ozdobu na auto...dám ju do albumu....juchuuuu a dnes sme boli kúpiť vody a všetko možné.... :-D
Odpovedať
ahoj luc - nakupene? :-) jani - aaale...asi sa do toho zamontovali sviatky ;-) a ta ozdoba na auto je fakt super :-)...odkial ste zohnali?
Odpovedať
zuzi jasááán.....v H&M sme neodolali a kupili sme malinkate menzestrácky...a body :-D uz sa tam tesim znovu maju tam nádherne vecicky aj moj drahý ktorý nákupi nemu sa vyzival A v Ikei sme nakupili lupienky sviecky...misticky :-)
Odpovedať
Baule, mam oznamenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja viem, ze za vami trosku ;-) zaostavam, ale stiham! Uz ich mam...konecne! Sa tak tesim...
Odpovedať
Profilova fotka
babyyyyyyyyyyyyyy.......dneska sme konecne otvorili obchooooooood!!!!! aka som stastna? mesiace strasnej krvopotnej prace... kuuuk http://www.temnota.sk/
Odpovedať
dani - uuuchvatneeee x-) veru - ked budem mat hodne dlhsiu chvilku, tak presurfujem vseeetko...uz mi tam aj nieco padlo do oka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte.Dani,super. Nech sa ti dari s podnikanim...Ja sice nenosim take "temne" veci, ale uz som si aj vybrala zopar veciciek, co sa mi pacia. Hlavne korzet Fallen Angel Korzet je fakt super... :-) Aj uvazujem, ze si ho objednam... Luculka, gratulujem k Fazulke...Uz by som aj ja chcela take nieco v brusku... K tomu opalovaniu. Ja som sa zacala natierat mliekom Johnson s troskou samoopal.kremu a je to celkom v pohode. Ja som od prirody biela, ale trosku ma "chytilo". ;-) A na svadbu sa pojdem dat asi nastriekat tou farbou. Vraj je to fajn a neskodi to tak ako solarko (ja mam dost znamienok, tak sa tomu vyhybam)...
Odpovedať
Profilova fotka
julova, mirka....ste zlate :-) mno ja asi na to opalenie kaslem, som taky novodoby biely upir a tiez mam znamienka tak nebudem pokusat....hlavne co mam skusenosti so samoopalovacimi mliekami tak pri treni niecoho o kozu ako pevny korzet a podobne sa vysucha to "opalenie"
Odpovedať
Profilova fotka
Dani, chcem sa spytat na ten korzet Fallen Angel. Ako je rieseny zo zadu? Je tam snurovacka alebo co? A ako dlho trva, kym pride?
Odpovedať
Profilova fotka
miri je rieseny tak ze je na boku zips, taky skryty, ze sa ovara ako vetrovka aby sa do toho dalo dobre vliezt kedze je podsivany a vystuzeny.
Odpovedať
Profilova fotka
aha...vazne o nom uvazujem, lebo je fakt super, preto sa pytam. a ako dlho trva dodanie?
Odpovedať
Profilova fotka
no ono je to tak...ze vsetky modely navrhujem ja spolu s mojou krajcirkou a teda po objednavke ona to sije presne na miery cloveka....dodacia doba je tak tri tyzdne.... chces stihnut do svadby? :-)
Odpovedať
ahojte... dani tak držím palce, nech ste úspešný...v obchode...ak budem mať čas, zájdem a pokukám... 8-) julova...to som robila jaaaaaaaa, já sem malinkej, ale šikovneeeej :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
diky janino :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nie, na svadbu popolnocne saty mam, ale o dva tyzdne ideme na oslavu patdesiatky a este nemam vybrate, co si obleciem a ten korzet je fakt pekny... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
uz som sa rozhodla. ten korzet chcem a hotovo. segra bude mat v juni promocie, takze ho urcite vyuzijem. doma sa riadne pomeriam a zajtra si ho objednavam... :-)
Odpovedať
cafte babule :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?