Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

14. máj 201060650
  • sak luc zisti, ze nesmie, ked jej drobec nebude chciet spat a bude na nu vyvalovat kukadla 😃

• ja nie som sice velmi v obraze, co sa smie a co radsej nie, ale sa mi zda, ze som dakde citala, ze kava velmi nie... 😬 to potom raz nastudujem, ked to bude aktualne 🙂

• no ono je vacsinou vsetko individualne..napr. nasa znama je fajciarka a ani doktor jej neodporucil uplne prestat ani pocas tehu, lebo by to bolo horsie, kedze uz roky bolo telo navyknute na nikotin...a ma dvoch krasnych vysmiatych chlapcekov 😉

• Sponzor fóra
  • hm.. moje buduce dieta 🙂 ma 50% predpoklad na kadejake alergie... v tomto by radsej mohlo byt po otcovi 😶 😵

• zevraj sa jedna smie.... 😉 som niekde citala ze arabky vypiju 8 denne a pohoda 😃 😃

• no kym nepijes taku s likerom ... 😉 😃

• aj mamina povedala ze pila 😉

• alebo ruskú 😃...tak je dobre 😉

• a som celkom normálna 😃 🤔

• ale ja asi nie...prave som nafarbila prve vajco a som si uvedomila, ze som vajicka neuvarila natvrdo 😃...no neva...to jedno dam nejakemu zakernemu sibacovi 😃

• my davame take tie návleky.... 🙂

• aj ja mam take...ale este ich farbim...ako inak..na cerveno 🙂...ta vajcova sa mi nepaci farba 😃

• vajcova farba 😃 😃 😃 my len take peknucke biele 😃 😃 som kuk vasu sálu....krásna 😉

• dufam, ze tam tak pekne upracu ako je na fotke 😠 ...ale ked sme boli podpisovat zmluvu na prenajom, tak to tam rekonstruovali - aj nove koberce nosili 😛 ...asi kvoli nam 😃

• no urcite kvoli Vám...si pis 😉 😃

• Sponzor fóra
  • a aj vsetky zrkadla kvoli nam vylestia 😉 😃

• my ideme v nedelu na Kamenný mlyn kde bude svadbicka...zajednat mennu a okuknut stole loko sviecok a lupienkov mam este prikupit 😃

• my uz sme ocumakovali a aj den pred sme sa dohodli, ze mozme prist ozdobit 🙂...to je super, ze tam nemaju ziadnu akciu 🙂

• my mozme príst uz stredu alebo stbrtok....tu velku salu kde to bude pouzivaju len na taketo ekšn 😉 ....a dnes som bola v kvetinárstve.....je tam zlatunká teta....bude mi robit kytinku....na auto aj na stoly....A povedala aby som jej doniesla ukázat saticky...aby podla toho zvolila správnu kytičku 😃 😃

• no asi nejaku s fazulkami 😃

• 😃 😃 je fakt zlata...pozri stranku jasminum...to je jej ma super nápady 😉

• jeej, zuzi, aj ty si si dala miesto cinu do albumu 😃

• no veru...sikovna je 😉...

• Jani - som okukala od Teba 😃...Mozno aj komisar Schimanski doojde 😃

• jaaaaj Jani..som na prvy pohlad myslela, ze tie pruhy na koberci su schody...to by hlavne po polnoci nemuselo byt pre poniektorych hosti bezpecne 😃

• ja idem kuk tie celebrity 😛

• schody.. no to by bola ina šou 😃 koberček je to, ale na "parkete" je dlazba... ten tam nevidiet.
    inak mne uz z toho pôstu asi načisto preskočilo,keď jem teraz klobasu 😒

• ja som si robila kasicku 😛 😃 ....a tatino isiel s hafkacom von a rozniest nejake oznamka 😉 😃

• prajem vam vesely velkonocny pondelok 😃 vela vody ani nie, to sa mi zda trapne, ale budte zdrave a svieze cely rok 😉 a este aj prijemnu nedelu 😵

• 😃 sampo aj tebe vela vody a sibacov 😃 😃 😃 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame prenájom priestorov na svadby, stužkové slávnosti, firemné večierky, semináre, vrátane cateringu a výzdoby sály,
    "fantastikFOTO fantastické fotografie a video pre všetkých" svadobné foto + svadobné video od nás = 20% zľava
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov