Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
Mia - Mirka a vsetko najsamlepsie k Tvojim dnesnym meninam ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
helouuuu
Odpovedať
heeeloooou :-)
Odpovedať
lucy ;-) jeeeeeej GRATULUJEM ;-) to je super spravicka tesim sa s vami, pozdrav aj tatina, vsetko dobre zelam, drzte sa a hlavne aby ste boli zdraví ;-) 8-) x-)
Odpovedať
ery kujeeem....si sa dôho neukazala..... ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lucu co povedali stari rodicia buduci? ;-)
Odpovedať
sa vytesuju...... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to verim :-) kto by sa z toho netesil :-) a este ked ste to tak pekne stihli.. a ozaj, chceli ste to vobec stihnut?
Odpovedať
chceli ale najprv sme si hovorili ze ked sa to nepodari vo februari...tak uz nebudeme skusat....no ale nejako nám to nedalo :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a dlho vam to trvalo? teda tie pokusy.. lebo ja mam stale viac taky pocit, ze to nie je take jednoduche... vy ste teda stastny parik :-)
Odpovedať
no na druhý krát :-D 8-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
wow, to je super :-) asi iba raz som pocula, ze sa jednym podarilo na prvy... ale na druhy je tiez dobry uspech x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
no je polovicný frajer :-D :-D ;-)
Odpovedať
a vy skusate??
Odpovedať
Profilova fotka
my ani nie... skor by som povedala, ze davame pozor.. aj ked obcas aj nie, ale to som si vtedy skoro ista, ze z toho nic nebude... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
teda nie, ze by som babo nechcela.. urcite by som sa aj tesila :-) lenze teraz na to este nie je najvhodnejsi cas, moze to este taky rocik pockat
Odpovedať
Profilova fotka
ty uz budes zabehnuta mamina vtedy :-D
Odpovedať
heh no to dufam....ze bude vsetko OK.... :-) ...idem hajat...to vies potrebujem teraz vela spinkat :-D :-D BRU NOCKU
Odpovedať
Profilova fotka
bru nocku aj tebe, teda vam :-D
Odpovedať
lucy ;-) nejako som sa udomacnila v nasej rodnej teme "TN a okolie" no sem tam ked mi dovoli cas tak si vas tu precitam ze ako vam idu pripravy ;-) vlastne tu poznam iba Teba 8-) ozik a uz ste aj rozmyslali o mene? ;-)
Odpovedať
jeej ERY to je este skoro....ale ja uz mam mená tak nejako davno vymyslene.....Natália.....a Samko.....David :-D alke urcie ich este zmenim
Odpovedať
Maaajovky - naaastup! :-D
Odpovedať
hlásim príchod :-D
Odpovedať
ahoj mamina :-)...ako sa citite vy dva v jednom? :-D
Odpovedať
nafucano..... ;-) :-p .....ale inak pohodicka......ozaj mame uz aj prvu fotecku..... :-D
Odpovedať
kde????? :-D
Odpovedať
no doma na chladnicke...... :-D
Odpovedať
sup sup do albumu! prosiiiim si :-D
Odpovedať
nist tam neuvidis,,,,, :-D :-D ....potom dam tu dalsiu ;-)
Odpovedať
takto ma tyras vo sviatocny den ]-( :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?