Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

14. máj 201060650
  • Mia - Mirka a vsetko najsamlepsie k Tvojim dnesnym meninam 😉 🙂

• helouuuu

• heeeloooou 🙂

• Sponzor fóra
  • lucy 😉 jeeeeeej GRATULUJEM 😉 to je super spravicka tesim sa s vami, pozdrav aj tatina, vsetko dobre zelam, drzte sa a hlavne aby ste boli zdraví 😉 😎 😵

• ery kujeeem....si sa dôho neukazala..... 😉 🙂

• lucu co povedali stari rodicia buduci? 😉

• sa vytesuju...... 😃 😃 😃

• to verim 🙂 kto by sa z toho netesil 🙂 a este ked ste to tak pekne stihli.. a ozaj, chceli ste to vobec stihnut?

• chceli ale najprv sme si hovorili ze ked sa to nepodari vo februari...tak uz nebudeme skusat....no ale nejako nám to nedalo 😛 😃

• a dlho vam to trvalo? teda tie pokusy.. lebo ja mam stale viac taky pocit, ze to nie je take jednoduche... vy ste teda stastny parik 🙂

• no na druhý krát 😃 😎 😃

• wow, to je super 🙂 asi iba raz som pocula, ze sa jednym podarilo na prvy... ale na druhy je tiez dobry uspech 😵

• no je polovicný frajer 😃 😃 😉

• a vy skusate??

• my ani nie... skor by som povedala, ze davame pozor.. aj ked obcas aj nie, ale to som si vtedy skoro ista, ze z toho nic nebude... 😉

• Sponzor fóra
  • teda nie, ze by som babo nechcela.. urcite by som sa aj tesila 🙂 lenze teraz na to este nie je najvhodnejsi cas, moze to este taky rocik pockat

• ty uz budes zabehnuta mamina vtedy 😃

• heh no to dufam....ze bude vsetko OK.... 🙂 ...idem hajat...to vies potrebujem teraz vela spinkat 😃 😃 BRU NOCKU

• bru nocku aj tebe, teda vam 😃

• lucy 😉 nejako som sa udomacnila v nasej rodnej teme "TN a okolie" no sem tam ked mi dovoli cas tak si vas tu precitam ze ako vam idu pripravy 😉 vlastne tu poznam iba Teba 😎 ozik a uz ste aj rozmyslali o mene? 😉

• jeej ERY to je este skoro....ale ja uz mam mená tak nejako davno vymyslene.....Natália.....a Samko.....David 😃 alke urcie ich este zmenim

• Maaajovky - naaastup! 😃

• hlásim príchod 😃

• ahoj mamina 🙂...ako sa citite vy dva v jednom? 😃

• nafucano..... 😉 😛 .....ale inak pohodicka......ozaj mame uz aj prvu fotecku..... 😃

• kde????? 😃

• no doma na chladnicke...... 😃

• sup sup do albumu! prosiiiim si 😃

• nist tam neuvidis,,,,, 😃 😃 ....potom dam tu dalsiu 😉

• takto ma tyras vo sviatocny den 😠 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov