Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

14. máj 201060650
  • mno buduci tyzden idem uz odskusat saticky ci su mi este vobec dobre 🙂

• eleni, dnes to vidim na film Pelisky alebo Laska nebeska ... to mi vzdy zdvihne naladu 🙂
    pripadne pojdem nakupovat ...
    baby uz mate objednanu svadobnu kyticu?

• egyptanka este nie 🙂 ani som sa este nerozhodla... no uz by som sa mohla rozhybat vzhladom na datum 😃
    julova mohla si si aj kratke vlasy nechat, aj tak by si bola krasna 😉
    tiez by som si mala urobit vylet do PP a vyskusat este tie saty... boze, ten cas leti.... Bud. tyzden pojdeme asi po vinko do Pezinka 😵

ja som nejaka divna asi, ale prisla som min. tyzden na to, ze mi je moja obrucka velka! 😒

• Sponzor fóra
  • jaj vy lichotnicky 😉...ale na fotke nemozte celkom vidiet ake mam desne vlasy...a potrebujem vela tuzidla a laku aby to malo nejaku formu a keby mi mala z mojich vlasov zafixovat na cely den nejaky uces, chodila by som ako v helme...ten pricesok fakt bude prirodzenejsi 😃...a pre seba samu az tak ina nebudem, kedze viem aka som bola, ked som mala dlhe vlasy 😉...vceara som sa zasa obdivovala 😃...aj drdol som si len taky jednoduchy urobila a moooc sa mi to pacilo 🙂...

my kvety asi este nemame zajednane...neviem...ja som len kúazala drahemu co chcem a je to vsetko jeho starost...takze to vobec v hlave nedrzim...ale prinajhorsom vezmem kyticu nejakemu gratulantovi 😃

• inak.. taka otazocka, na svadobne hostine sedi nevesta na ktorej strane? 😐

• ahojte...sampo na pravej, nie?
    ale veď asi je to aj jedno... 🙂
    ja už kytičku mám zajednanú aj pierka....juchú 🙂 tada pre paliho a pre rodičov 😃

• po jeho pravej hej? ci on ma byt po mojej pravici? lebo v kostole som chcela, aby bol po mojej pravici 🙂 vraj to tak ma byt.. 😐 lebo svokra ked videla nas zasadaci poriadok, tak povedala, ze to mame opacne.. ale tiez sa mi zda, ze je to jedno 😉

• v kostole je po tvojej pravici a potom si ty po jeho pravici...alebo budete v lavici a vtedy je to opačne 😃 😃 😃 😃 😃
    ale nie, nechcem ťa popliesť...je to tak ako som napisala: kostol:ty a hostina: on

• no úplne som to úžasne popísala, nie?
     😛

• tak potom sme to mali dobre 🙂 svokra nas poplietla 🙂

• na všetkých svadbách, čo som kukala na DVD( a bolo ich hodne) to tak bolo 😉

• a na urade je tiez - on po mojej pravici a tak teda na hostine ja po jeho a vedla moja maminka 😃 - a ked bude vedla nej moj brat a vedla draheho rodicia nebude to blbe? ved on bude ako mamine garde 😉...vraj mu uz pozicala-zajednala oblek...tak som zvedava aky fesak bude pubertak jeden nevybureny 😃

• a my budeme za vrchstolom siedmi. kam by sme usadili babku? jedinú ktorú ešte máme?
    a koľko má tvoj brat? tuším si to už niekde spomínala... 🙂

• jáj áno...to tvoj brat mal takú skautskú svadbu. aj ty si mala maskáče? 🙂
    to musela byť iná stanovačka...fúha, neviem či by som sa odhodlala na také voľačo. ja už len obývačka a veľká postielka...spacák asi už nie... 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • hej....som v albume tiez-aha 😉 a ten podo mnou je mojho draheho "problem" - moj svedok Marecek 😉

http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vReferer=%2Falbum%2Findex_weddings.php%3FvOrderBy%3D2%26vOffset%3D100&vImageID=394056#navigator

ani ja...ale mojho bracha jeho uz zienka do toho nejako zapriahla...ale jemu to tiez nevadi...jej rodicia su dlhorocni trampici 😃...tak sa to prenasa z generacie na generaciu 🙂

• no z tej fotk yby som možno spoznala najprv peťa a potom by som šmejdila, či to náhodou nie si ty...už nemáš červeň na hlave, nie?
    aj naši chodili s nami stanovať keď sme boli deti hrozne sa mi to lúbilo...ale som zlenivela 😃 😃

• aaaaaaaaaahojte..... 😃

• ahoj mama 🙂
    ako sa máte? 😃

• unaveno.... 😉 🙂

• aaale, jak to, veď je vonku krásne....sadni na balkón, zababuš sa a ohrievaj sa na slniečku 🙂
    jaj hneď by som sa vycapila na slnko, keby nebolo tak chladno...ja som ako muška v tomto... 😉
    fazulka ťa unavila? vymýšľa? heeeej? 😃

• no ta asi este nie.....heh ma len 3mm 🙂 🙂

• jej veď to je teda ešte len máčik a nie fazuľka 🙂

• ahoj luuuc 😉...ja chcem oznamkooooo 🙂...ale to budes teraz tak do 15 tt unavenaaa jak maco 😃...

jani - no uz mam vymytu cerven 😃...odvtedy som sa nefarbila a na svadbu si dam povodnu hnedu ako je aj ten pricesok, co mam v albume 😉...

• tak julova, sak to je nadolezitejsie - ze ty sa citis s dlhymi vlasmi dobre
    janino, jasne, ze posadite babinu tiez k vam - to je pekne; my mame tiez uz len poslednu babku: za hlavnym stolom budeme 5 a ona bude vedla svojho syna a z druhej strany cez roh ma dceru (tj draheho mamu)...
    egyptanka, pelisky su vysoku ucinne 😎

• julova...veď ja by som tiež prijala len tak si pripevniť vlasy. ten príčesok vyzerá fajnovo. to je z oridžo vlasov? a na tom je hrebienok, alebo ako si ho pripevňuješ?
    joj musím ísť pre drahého do prácičky, ideme do mesta...tak večer čafte 😬

• jani - hej - je to ludsky vlas...daju sa fukat, umyvat, dokonca farbit ak by bolo nevyhnutne...a su na takej sietke (asi ako vnutro parochni) a je to cele este na stipci, ale asi ten dame dole a nejako mi to prisponkuje a este omota vlasmi v tom "spoji"...

caf Jani...vecer sa ukazem ... pozdravuj 😃

• janino, jasne ze fazulka unavi .. vies si predstavit tu bitku ... chromozomy X proti chromozomom Y 😃

• no a budem ako maco aj na svadbe....dufam ze sa dotackam aspon k oltaru 😛 😃

• 😃...si nahraj pre istotu na kazetu ze ANO! , keby si nahodou zaspala 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    spolu si užijeme Váš veľký deň kdekoľvek na SVK
    najlepší pomer cena / výkon 🙂

Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov