Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

14. máj 201060650
  • ozaj blavacky, nechytate nahodou tv art? 😵

• ahojte, tak ako sa mate?

• cafte tie som si zajednala..... 😃 😃

• Sponzor fóra
  • zase sa mi snivalo o svadbe.. dve noci po sebe 🙂 najprv, ze nam nikto neprisiel na hostinu a drahy potom pozeral telku, ja som mala nervy, ze naco mam take drahe saty, ze to som mohla aj v rifliach prist 🙂 a dnes zase, ze mi nedrzal uces, fukalo, prsalo a mala som otrasne pancuchy 😃

• hurá konecne sa tu aj s niekym stretnem 😃 😃

• hmmmm....mne uz sa dlho nesnivalo o svadbe 😐 😉

• no mne sa zatial snivaju o svadbe len same nezmysly 🙂 skor take, ze sa daco pokazi... alebo ze ju proste nestihnem 😶

• no to ja mne ak sa mi o nej sniva......same hluposti.... 🤔

• caute baby, tak uz je tu april .... uz len niekolko tyzdnov a uz je to tady. Fuu uz by som aj nejake solarko mala riesit a skocit pred svadbou aspon dva krat do sauny nech sa odrelaxujem ...

• baby kde steeee????MAM NOVINKU 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• lucu aku novinku? sem s nou! 😃 😛

• luculka, bude baabo? 🙂

• luculka, aka novina ... nebodaj si sa uz vydala? 🙂

• tak lucu tu najprv napina s novinkou a potom jednoducho zmizne... nuz 😉

• dani 100bodov mas 😃 😃

• Sponzor fóra
  • lucu vazne? wow tak to je super! gratulujem! 😃 a kedy?

• no zatial som len robila testik....a zajtra idem doktorovi....tak mozno z toho ani nic nebude 😐

• preco by nebolo? niekedy testy neklamu 🙂 to je fakt skvele, sa tesim... len tak, aj za teba 😃 a drahy to uz vie?

• vie som ho hned oslovila ahoj tatino tak uz sa teskal.... 😃 😉 ....ja tomu este stale nejako neverim az zajtra uverim.... 😉 🙂

• to je take krasne, ja by som to tiez chcela raz tak oznamit.. ale sme sa dohodli, ze este nie .. a niekedy by som chcela aj hned a niekedy ked vidim, kolko je s malymi detmi "roboty" tak si nie som ista, ci uz... 😬

• no ved práve ale je to krása....no ale som zvedava ak budem v kolkom som 😉

• aspon priblizne by si mohla tusit 😉

• 😉 🙂

• jej luculka...tak to je supiš...daj vedieť ako u doktora? 😃
    😉 😉 😉

• no to úplne super...držím palce nech to aj lekár potvrdí 🙂

• jeeeej, luculka, drzim palce 😉
    a neboj, dnesne testy su dost spolahlive, viem, preco to hovorim 🙂

• baby ... vcera som bola v kine na uplne uzasnom filme ... odporucam Hudba a Text .. totalne sa pri tom odreagujete pri tych stresoch co mame 🙂

• egyptanka ja som odreagovana aj tak 🙂 zatial nestresujem 😉

• sampo, ani ja zo svadby ziadne stresy, len keby tej prace nebolo bolo by to omnho lepsie ... 😞

• luuuuc...čakáme.... 🙂 🙂 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    OZNÁM TO!
    Bratislava
    Moderné svadobné tlačoviny pre Váš svadobný deň.

Ebaphoto
    Trnava
    Svadba je jedna z najkrajších udalostí v živote a je mi cťou a veľkým potešením, ak môžem byť jeho súčasťou.
    Bratislava