Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
a To ti dali cely den volno v praci? :-. ...lebo uz nejaky rok plati zakon, ze volno je len na nevyhnutne potrebny cas ]-( ...a chodievas s nejakou partiou? lebo moj kamarat jeden organizuje hromadne odbery prave v Ruzinove - ale ja uz som s nimi dlho nebola a posledne dva razy som bola na Kramaroch...
Odpovedať
Jedno pre mna...jedno pre zenicha....a ten tank :-D asi len na fotenie :-D :-D
Odpovedať
Ozaj na velkonocný pondelok sa ideme natácat na kazetku.... :-D :-D to bude trapas...a utorok mame stretko s fotografom ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
julova, mame benefit, ze mame cely den volno... nastastie a chodim sama alebo niekedy zlanarim otca alebo mamu. Chcela som nahovorit draheho, ten ma nulu negativ, ale nechce ist ani za boha. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mno s hammerom budete mat asi problem zaparkovat :-D ...sice vlastne naopak...to odprace z cesty uplne vsetko...zaparkujete v hocijakej obyvacke :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D kuk album vlozila som tam tie saticky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a co tak svadbu v hummeri? velke auto tak sa tam aj viac ludi zmesti .... :-)
Odpovedať
aj 80????? :-N :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
luculka, to urcite nie ... ale je doba reality show .. date dnu kameru a urobite priamy prenos :-) teraz mi volala mamina, ide objednavat svadobnu tortu ... 5 poschodovu pre 65 ludi ... :-)
Odpovedať
Luculka su krasne. No ako princezna... ;-)
Odpovedať
ja chcem trojposchodovu s motýlikmy...som sa do nich zamilovala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mne je to jedno, len nech je sladka ... aj tak to skonci v zaludku :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ach jo, my sme alkohol este vobec nerozratali.. ani kolace.. Asi sa nam zda, ze je este cas :-D mna momentalne dost stve ina vec, ze sa stale daco komplikuje ohladom debilnej dizertacnej skusky, tak dufam, ze ju daju na 4.5. ]-( aby videli zuriacu skoronevestu ]-(
Odpovedať
]-( :-D ...ja sa im divim, ze take nieco chcu riskovat :-D ...ale drzim palceky, aby to dobre dopadlo |-|
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa uz nebudem asi rozculovat.. iba plytvam energiou a uz to nezavisi odo mna.. ale riadne ma nastvu a som naozaj schopna tam prist a nevediet nic, iba vlastne meno... asi je pre mna dolezitejsi manzelik ako nejake PhD ]-( ale dufam, ze sa to nejako vyriesi... pozitivnejsie 8-) inak .. zelam vam pekny vikend.. neviem, ci sa tu zjavim :-D
Odpovedať
a ak sa nezjavis, tak napodobne a draheho ofot v superobleku 8-) ;-) hento zatial vypusti z hlavy, setri energiu na krajsie veci a hadam to akosi samo dopadne OK ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
miaaa dakujem, dostala som oznamko :-) x-)
Odpovedať
jeeej mam hotove etiketky na vinko....dam do albumu....Inak dana awoooj :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aooj luculka :-) tusim si sa pohrajkala s etiketami... ja si davam pauzu v pripravach mam traumu ze si zase nieco prilepim o ruku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dani - uz ho aj mas? =-) no friska je ta nasa posta! som ho posielala iba vcera vecer.... aj tebe julova a dakujem velmi pekne za tvoje a sampo - tvoje mi este nedoslo - si pisala ze ma prist... tak snad pride, lebo nemam na teba adresu - inak by som ti uz bola vcera poslala
Odpovedať
mia ahoj :-)...aj dani a luc ahoooj ;-) ja uvidim dnes vecer...kedze som v praci...ale ked uz danka ho ma, tak mne uz asi tiez odpociva v schranke 8-)
Odpovedať
zusi slubujem buduci týzden mas aj moje :-D :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bre ranko majovky :-)
Odpovedať
ze rano :-D aj Tebe, dani ;-)...noooo...tak Vy uz to mate za 30 a nejake drobne ;-) a inak aku mas protekciu na Slovenskej poste? ]-( ;-) mne miine oznamko este neprislo :-| luc - to duuuufam ]-( :-D
Odpovedať
ahojte...ja som as na postu nedostala :-( ...v stredu som dokoncila oznamka a bola som furt len v praci.... :-( ale uz v pondelok sa mi to hadam podari ]-( ma to hneva, lebo drahy ani nema spisany svoj zoznam a ja uz skoro nemam oznamenia 8-) :-D som vsetky skoro minula :-N =-) no co uz x-) a aj ja si pjosim vase oznamkaaaaaaa babyyyyy ;-)
Odpovedať
mi posli adresuuuuuu :-) a ahoj janinko ;-)
Odpovedať
ajoj...pratam, lebo sme mali na pláne vyhádzať s drahým skrine...ale basket je basket...zas som na to ostala sama... :-p
Odpovedať
tak mi medzi pratanim hod do IP adresu a hned v pondelok Ti poslem oznamko ;-)... aj ja by som sa mala do niecoho pustit, je tu ako po vybuchu :-D...a zajtra musim do prace - zacina mi uzavierka :-| ...a tento vikend ma pracovny aj moj Petulo...
Odpovedať
už som hodila... ;-) práve som rezignovala na akvárium...to vyčistí palino, lebo už nemôžem predsa všetko robiť ja, no nie? ešte si chcem poobede kúpiť nejaké priesadky a všetko vyhádžem na balkón...huráááá aj u vás tak nádherne svieti slniečko? 8-)
Odpovedať
aj u nas je krasne :-)...asi zlanarim nejaku kamosku niekam von pobede, ked uz Petulo musi trcat v praci...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?