Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

14. máj 201060650
  • a To ti dali cely den volno v praci? 😕 ...lebo uz nejaky rok plati zakon, ze volno je len na nevyhnutne potrebny cas 😠 ...a chodievas s nejakou partiou? lebo moj kamarat jeden organizuje hromadne odbery prave v Ruzinove - ale ja uz som s nimi dlho nebola a posledne dva razy som bola na Kramaroch...

• Jedno pre mna...jedno pre zenicha....a ten tank 😃 asi len na fotenie 😃 😃

• Ozaj na velkonocný pondelok sa ideme natácat na kazetku.... 😃 😃 to bude trapas...a utorok mame stretko s fotografom 😉

• Sponzor fóra
  • julova, mame benefit, ze mame cely den volno... nastastie a chodim sama alebo niekedy zlanarim otca alebo mamu. Chcela som nahovorit draheho, ten ma nulu negativ, ale nechce ist ani za boha. 🙂

• mno s hammerom budete mat asi problem zaparkovat 😃 ...sice vlastne naopak...to odprace z cesty uplne vsetko...zaparkujete v hocijakej obyvacke 😃

• 😃 😃 😃 kuk album vlozila som tam tie saticky 😉

• a co tak svadbu v hummeri? velke auto tak sa tam aj viac ludi zmesti .... 🙂

• aj 80????? 😬 😃 😃

• luculka, to urcite nie ... ale je doba reality show .. date dnu kameru a urobite priamy prenos 🙂
    teraz mi volala mamina, ide objednavat svadobnu tortu ... 5 poschodovu pre 65 ludi ... 🙂

• Luculka su krasne. No ako princezna... 😉

• ja chcem trojposchodovu s motýlikmy...som sa do nich zamilovala 😃

• mne je to jedno, len nech je sladka ... aj tak to skonci v zaludku 😛

• ach jo, my sme alkohol este vobec nerozratali.. ani kolace.. Asi sa nam zda, ze je este cas 😃 mna momentalne dost stve ina vec, ze sa stale daco komplikuje ohladom debilnej dizertacnej skusky, tak dufam, ze ju daju na 4.5. 😠 aby videli zuriacu skoronevestu 😠

• 😠 😃 ...ja sa im divim, ze take nieco chcu riskovat 😃 ...ale drzim palceky, aby to dobre dopadlo 😴

• ja sa uz nebudem asi rozculovat.. iba plytvam energiou a uz to nezavisi odo mna.. ale riadne ma nastvu a som naozaj schopna tam prist a nevediet nic, iba vlastne meno... asi je pre mna dolezitejsi manzelik ako nejake PhD 😠 ale dufam, ze sa to nejako vyriesi... pozitivnejsie 😎
    inak .. zelam vam pekny vikend.. neviem, ci sa tu zjavim 😃

• Sponzor fóra
  • a ak sa nezjavis, tak napodobne a draheho ofot v superobleku 😎 😉
    hento zatial vypusti z hlavy, setri energiu na krajsie veci a hadam to akosi samo dopadne OK 😉

• miaaa dakujem, dostala som oznamko 🙂 😵

• jeeej mam hotove etiketky na vinko....dam do albumu....Inak dana awoooj 😃 😃

• aooj luculka 🙂 tusim si sa pohrajkala s etiketami... ja si davam pauzu v pripravach mam traumu ze si zase nieco prilepim o ruku 😃

• dani - uz ho aj mas? 🤔 no friska je ta nasa posta!
    som ho posielala iba vcera vecer....
    aj tebe julova a dakujem velmi pekne za tvoje
    a sampo - tvoje mi este nedoslo - si pisala ze ma prist... tak snad pride, lebo nemam na teba adresu - inak by som ti uz bola vcera poslala

• mia ahoj 🙂...aj dani a luc ahoooj 😉
    ja uvidim dnes vecer...kedze som v praci...ale ked uz danka ho ma, tak mne uz asi tiez odpociva v schranke 😎

• zusi slubujem buduci týzden mas aj moje 😃 😛 😃

• bre ranko majovky 🙂

• ze rano 😃
    aj Tebe, dani 😉...noooo...tak Vy uz to mate za 30 a nejake drobne 😉
    a inak aku mas protekciu na Slovenskej poste? 😠 😉 mne miine oznamko este neprislo 😐

luc - to duuuufam 😠 😃

• ahojte...ja som as na postu nedostala 😞 ...v stredu som dokoncila oznamka a bola som furt len v praci.... 😞
    ale uz v pondelok sa mi to hadam podari 😠 ma to hneva, lebo drahy ani nema spisany svoj zoznam a ja uz skoro nemam oznamenia 😎 😃 som vsetky skoro minula 😬 🤔 no co uz 😵
    a aj ja si pjosim vase oznamkaaaaaaa babyyyyy 😉

• mi posli adresuuuuuu 🙂

a ahoj janinko 😉

• ajoj...pratam, lebo sme mali na pláne vyhádzať s drahým skrine...ale basket je basket...zas som na to ostala sama... 😛

• tak mi medzi pratanim hod do IP adresu a hned v pondelok Ti poslem oznamko 😉...
    aj ja by som sa mala do niecoho pustit, je tu ako po vybuchu 😃...a zajtra musim do prace - zacina mi uzavierka 😐 ...a tento vikend ma pracovny aj moj Petulo...

• už som hodila... 😉
    práve som rezignovala na akvárium...to vyčistí palino, lebo už nemôžem predsa všetko robiť ja, no nie?
    ešte si chcem poobede kúpiť nejaké priesadky a všetko vyhádžem na balkón...huráááá aj u vás tak nádherne svieti slniečko? 😎

• aj u nas je krasne 🙂...asi zlanarim nejaku kamosku niekam von pobede, ked uz Petulo musi trcat v praci...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    spolu si užijeme Váš veľký deň kdekoľvek na SVK
    najlepší pomer cena / výkon 🙂

Svadobné foto a video služby tlač a výroby pozvánok na svadbu portfólio na https://www.facebook.com/SK-Foto-Video-Studio-100554621761165
    Fotografia je zachytenie prchavého momentu v čase, ktorý sa vďaka nej stáva nesmrteľným...