Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

14. máj 201060650
  • dobrý nápad...ja som si dnes uvedomila, že mám tu v KE jednu dobrú kamošku...moju sestru 😃
    bola som totiž dosť nešťastná z odchodu z NR, lebo tam som už mala svoj okruh známych... 🙂
    tu si to musím znovu budovať 🤔 ale život je zmena...tak poďme poobede von...xixi 😃 😃

• jeeej, veď už je poobedeeeeeeee 😃 😃 😃

• 😃 😃..bude az ked budem obedovat 😃...tak idem sa napapat 🙂

• Sponzor fóra
  • ahojte.... 😎

• ahoj luc 🙂

• jeeeej to je krasne, co si si skusala 🙂 😵 ...to kde??? a ani ponozky nie je vidiet 😃...aj si nieco kupila? 😉

• ahoj luculka...
    a dobrú chuť julova 😉

• uz sa to ohrieva...dakujem 😉

• práve operujem...zlomil sa mi nechet...som vyberala topánky a...prááásk...hlavné, že si ich pestujem 😒
    baba čo mi bude maľovať nechty by ma asi prizabila, keby to videla...ale veď ešte dorastie... 😬

• no ja vzhladom na tie moje vlastne si raz mesacne pestujem gelove 😃
    takpevnu ruku pri "operacii" zelam 😃

• ja som nikdy nemala umele, ani gelove...mam pekne pevne biele nechty...tak nebolo prečo...občas však príde "nehoda" a potom som jak blondína: "môj nechtiiiiik, jaaaaaj" vtipkujeeem 😃 😃 😃

• a ja som nikdy nemala svoje pekne ani pevne...a est dlho fungovala "prirodna zubna manikura" 😶 😃

• mia tak to teda nechapem, poslala som ho este v pondelok popoludni.. 😞 zeby slo tak dlho z Presova? 😬 snad sa dakde nezatulalo...
    krasny den vam zelam.. predsa len som sa tu zjavila... musela som opustit svoj buduci domov, lebo ma tam akasi kriza prepadla.... ci to asi celkovo v tomto meste.. co ja viem. Snad si nejako zvyknem, inak netusim, ako tu potom chcem zit 😶

• ahoj samponik 🙂..v Stiavnici? 🤔

• ahoj julova 🙂 no jo, presne tam... taka kriza, ze som sa tu citil tak sam 😞 nikoho tu nemam, co by mi bol tak nejako srdcu blizky (okrem neho, ale s nim nemozem byt predsa den noc) ... a kedze tu aj tak nie som nejako pravidelne, tak ani nemam velmi sancu niekoho najst...lebo ja takych "znamych" za kamaratov este nepovazujem... 😐 mozno sa to raz zmeni a aj kriza prejde..
    a dnes je tak krasne a ja sa nemam ani s kym ist prejst, lebo on je v praci 😞 si pripadam tak.... skoro trapne 🤔

• Sponzor fóra
  • sampo...ahoj...celkom ta chapem...to treba prekonať také stavy, je to o ničom...ja som to riešila tak, že som sa šla sama prejsť...a to človek chytí ešte väščiu depku...no neviem... niekedy mám také stavy ešte aj teraz... 😕

• janino.. ved to... lenze ja tu este asi tak rok a pol aj tak budem akurat tak cez vikendy a celouniverzitnu dovolenku, lebo inak musim byt v PO... . Je to take cudne.. 😞 dakedy sa nad tym vobec nezamyslam a dakedy mi je tak smutno 😢

• no vidis...a ja som doma v BA a tiez som nenasla ziadnu "obet", ktora by isla so mnou von 😃 ...vsetci nastartovali auta a prchli z BA...drahy v praci, ja bez vodicaku aj auta, tak aspon upracem 😴 😉

to sa zlepsi...uvidis...ked bude po skole, pojdes do prace...alebo budeme "randit" my niekde na polceste 😃

• no budem musiet ist dakde do prace, hoci mohla by som robit aj s nim, ale z toho by asi vznikla pekna ponorka 😉
    ja mam vodicak.. len nemam auto 😶

• sampo...tak to sa dá vydržať...ja tu už budem celý život.... 😃 😃 😃
    my tiež nemáme auto...svokrovci nám núkali 207 peugeot, ale sme odmietli...načo mi je v meste auto? možno keď budú detičky...ale zatiaľ si stačíme s MHD...sampo, ty si voľajako na 3 smery? štiavnica, PO, LM?
    oznamko ti posielam do LM, dobre?mak nie, napíš adresu do IP 😉

• ved aj ja tu janino 😃 ale predsa len KE je trosku vacsie mesto ako tato vacsia village 😃 no presne to, ze na tri smery... a keby boli aspon blizko 😒 jasne, v LM mam trvale bydlisko
    beha mi drahy poza chrbat... nemam to rad 😐

• ja za chvíľu zdrhám babenky...ešte som ti chcela povedať, že tie popolnočné topánočky máš úplne úúúúžasné. ja mám tak rada stuhy a mašličky... 😉
    a ostávate v PO? teda na celý život?

• nie v PO, ale v BS (v stiavnici teda)... no pravdepodobne... nevyzera, ze by sa odtialto chcel stahovat... zije tu dlhsie ako ja v LM, takze kto sa teda prisposobi? asi ja 😬
    fčera som videla v Prievidzi take iste popolnocne saty ako moje, ibaze v zelenom 😎 ale bordove su krajsie, no nie?

• samponik - nech si ide ozehlit oblek a koselu a nech sa v nom ofoti...co Ti ma co poza chrbat behat 😃

jaaaaj na ponorky ja som expert 😃...som musela draheho dotlacit do vypovede pred rokom a pol, lebo inak neviem neviem 😉....

a auticko ani nam nechyba - az snad ked budu deticky - aby sme s nimi mohli co to pobehat - vylety a taak...ale koniec koncov - aj tam chodia vselijake spoje, len je to casovo narocnejsie 😉...ale inak bez auta je menej starostiiii 😃

• jasne, že bordove sú krajšie...a v PO čo robíš? študuješ?
    štiavnica je peknučké mestečko....joj tí naši chlapi sú asi závislí na cicke...aj môj mi v nitre povedal, že nevie kedy, ale určite sa raz do KE vrátime. no tak som to urýchlila(chcela som a vydať) chachacha 😃 😃

• jasne...zelena vraj ukludnuje, ale bordo je bordo 😉 a Ty v nich vyzeraz uzasne 😎

• no to hej, ale take dobiehanie na vlak... alebo cakanie autobusu, ktory meska a ty nevies, ci uz odisiel alebo este neprisiel... hm 😉
    julova tak ja ho skusim obliect do toho obleku, len mu musim pripomenut, ze ma zobrat fotak 😉

janino.. da sa to tak nazvat... povedala nam minule pani, co nas ma na starosti.. vy ste studenti, zamestnanci, doktorandi.. podla toho, ako sa to kedy a komu hodi. 😒 ale som ta uz 7-my rok.. a to som chcela odtial co najskor vypadnut, ale bolo to lepsie riesenie ako urad prace 😎

• aha...tak to áno 😉
    musím ísť...škoda, že sme takto ďaleko...aj by sme sa zišli, nie? keď je každá sama... 😃 😃
    idem si užiť trocha slnca 😎 papa

• no keby si bola aspon vo zvolene janino... a julova tiez 😃

• no co, jedno dieta prehodim na plecia ja, druhe Peto a beziiime. 😃 😃...no Homolkovci cisti slovenski by sme boli 😃...nezastavujem, maaame zpozdenii 🙂

aale...hadam casom nejaky motorik zaobstarame...len teraz to nie je take dolezite, kym sme dvaja a chodia spoje tam kam potrebujeme..

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    ...všetko čo na svadbu potrebujete vytlačiť
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov