Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

14. máj 201060650
  • zuska, ďakujem krásne za venovanie...a ja som poslala len "holé" oznamko 😃

• babule 4tt...takze este moooc neoslavujeme.... 😉 ale aj tak sa mooooc teskame

• super 😃 ... stastna?

• Sponzor fóra
  • ahoj luc...tak veeeľmi gratulujeme a tešííme sa...tfuj tfuj, aby bolo zdravé 😉 😉 😉

• luculka, co viac dodat super ... papaj vela kyselinky listovej 🙂

• luculka to je skvele, gratulujem "mamina" 😉

• papam papam aj doktor mi predpisal.... 🙂 ....som stastná jasne,,,, 😃 😃

• Zuzi pekne vlasky budes mat 🙂 🙂

• dakujem, luc... 🙂
    tento mesiac sa k Tebe pripojim - sme sa s drahym rozhodli, ze mrcha mi uz nedojde-mi vychadza rovno na svadobnu cestu 😠 😃...a budeme dve majovky-tehulky 😉

• no ci my vobec na svadobnu pojdeme ale dufam ze hej 🙂

• podteeee! ved sa tam stretneme 😃...hadam by malo byt vsetko OK...podte luuuc 🙂

jani - nevadiii 😃...si este svadobne telegramy posleme 😃

mia - dakujeme za oznamko - je super a dakujem aj za listok - velmi ma povzbudil 😉

• no zus dufam a zatinam pesticky ze bude..... 😉 jeeej najviac je tusim natesený moj brásko ten uz obvolal skoro vsetkých kamosov 😃 😃 😃

• ale ja verim, ze ano...ved Ty si taka vysmiata "mamina" a fazulkam je dobre vo veselych bruskach 😉

• ahojte fazulky...dnes je tu akosi mrtvo...každý peče, či čo? 😃
    aj ja chcem fazulku...vcera som si aspon kupila mexicku bagetu...tam boli fazulky 😃 😃 😃 😃
    čo robíte baby? 🙂

• kukate celebrity? 😞

• Sponzor fóra
  • Ahojte. Aj ja by som rada malú ,,fazuľku" takže nás májoviek tehuliek by teoreticky mohlobyť viac. Luculka to rozbehla a mi budeme pokračovať 😉

• koli tym vasom fazulkovym recom sa mi snivalo ze uz mame synceka asi 4 rocneho a male dievcatko 9 mesacne 😃

• heloooou 🙂

• hihi 😃

• už len 30 dní ženy...môj drahý ma s tým ráno oboznámil 😃 ak by som náhodou chcela zabudnúť 😎

• 😃...este to tak! ze zabudnut...a my 30+7 😉...juj baby tesim sa...uz mam aj vlasy 😃...vcera som si ich zasa pripla...normalne som si vedela predstavit, aka budem krasna 😃 😉

• mna s tym oboznamuje cele okolie.... uz zacinam byt nervous trosku... aj vy uz stresujete?

• panennku skakava ... 30 dni. Baby mne sa vobec nechce ... vyzeram uplne hrozne, ide na mna jarna unava a ako zvladnut to aby som za 30 dni zo seba spravila ziariacu hviezdu.
    Mam jarny splin 😞

• no ja sa veeelmi tesim uz 🙂

• julova, hod na mna tvoju dobru naladu ... pripadne posli prioritnou zasielkou

• no veru mam na rozdavanie 🙂....tu mas kooopec nalady 😉

• joooooj dakujem 🙂

• egyptanka, trochu boba marleyho a skratka no worries... ziarit budes uz len ked si uvedomis, ze vsetci pridu kvoli tebe, tvojmu stastiu a tvojej laske 😎 tak hlavu (a nos) hore 😎 😎 😎

• no ja osobne ked budem mat na hlave ten moj pricesok, tak urcite budem mat nos hore, tak ma taha dozadu..nie som zvyknuta na tolko vela vlasov 😃

• som si myslela, julova, ze budes mat tvoje kratke vlasy na svadbe - kratke vlasy sa mi pacia; a takto budes uplne ina 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame prenájom priestorov na svadby, stužkové slávnosti, firemné večierky, semináre, vrátane cateringu a výzdoby sály,
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    Celá SR..
    Svadobné foto - video
    Rodinné foto - video
    Letecké foto-video DRONOM
    Book,glamour
    Fotoatelier
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov