Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby o chvíľu mam chlapa doma tak sa lúčim. Majte sa pekne a dobru noc.
Odpovedať
tak aj moj uz dorazil...len este s jednym susedom vynasal ineho suseda, ktory uplne na mol lezal dole vo vchode :-p ...tak sa lucim pre dnesok uz aj ja...pa pa...vsetkym krasne sniky a dobru noc... uz naozaj idem :-D
Odpovedať
Tak dobru, aj ja uz musim, lebo svadba nebude ;-) alebo mi zrusi internat...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre ranko dievcata od maja :-)
Odpovedať
Ahoj egy :-) a Danka - k dnesnym meninam Ti prajem vsetko naj naj najsamlepsie :-)...a to mas dobre...dvakrat do roka oslavovat meniny :-D...
Odpovedať
krásne meniny dani a veeeľa lásky.... ;-) ajoj zuzi :-) :-)
Odpovedať
luc.... kde sú tie fotky? :-|
Odpovedať
ahoj Jani :-) taaak sa mi dnes nechcelo ist do prace ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
niekto oslavuje meniny ... a moja sestra dnes narodeniny :-)
Odpovedať
Profilova fotka
janga mali tam cosi podobne organze, ale maslove nie, iba biele, oranzove, bordove a modre :-) nam vcera povedali, ze kedysi manzelsky par do polnoci nesmel vstat od stola :-D pocula som to prvykrat... vobec si to neviem predstavit, ale aspon by som si usetrila nohy
Odpovedať
Profilova fotka
julova Zuska som ti vcera nestihla odpovedat, lebo prisli nasi k "jeho" na navstevu :-) neviem, akosi si to neuvedomujem, ze len par dni ostava (dobre, viac parov :-)) ale jemu to vcera akosi doslo, ze sa mu konci slobodienka :-D mne este stale nie.... janino diky za oznamko :-) hned ti jedno zbalim do obalky,aj tak musim ist do mesta
Odpovedať
Profilova fotka
sampo, chudera nevesta ked si potrebovala odskocit :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
egy no fakt, to mi nenapadlo :-) mozno mala serblicek pod stolickou ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
uz len necele tri tyzdne ... uz ste mali rozlucku so slobodou?
Odpovedať
Profilova fotka
este nie... ani neviem, ci nejaka bude... asi len taka symbolicka... po tej dizertacnej skuske, ktora je tyzden pred svadbou :-) a on neviem.. mozno mu kamarati daco vymyslia a vy ste mali?
Odpovedať
my asi ani nebudeme nic take mat...bude este plno dotahovaciek a ja sa z riadneho zatahu spamatavam aspon 2 tyzdne :-D...tak to nechcem...chcem byt svieza ;-)...holt, uz mi neni dvacet :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sampo, drahy on ziadnu nemusi mat ... a ked ja budem niekde vecer vonku ak ovsem budem ... lebo sa mi akosi nechce (osem rokov sme spolu tak na aku rozlucku sa budem hrat) tak pre neho bude najkrajsie to , ze si zapne televizor pozrie si sam nejaky zapas NHL a k tomu pukance a pivko :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ved prave, tiez mi take hyrenie velmi uz nejde, po troche alkoholu sa spamatavam cely den, vyzezeram zle, zo zadymenych priestorov sa mi vyhadze ekzem.. neviem veru, ci mi toto treba :-S ale viem, ze baby by daco take chceli.... ale mam v poslednej dobe aj tak zufalstvo z toho, ze sa mi stale nieco vyhodi na krku alebo na rukach ]-( uzasne sa to bude hodit k tym svadobnym satam ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
sampo. presne tak ... ja ked uz tak by som skor isla niekde na opekacku, grilovacku von a kludne aj s drahym a kamaratmi, ktori nebudu na svadbe. Pripadne skocime s kamoskami len niekde na kavu ,... uz sa da aj sediet na terasach tak to bude fajn ... clovek sa aj opali :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja by som si to tak pokojne predstavovala..len aby sa potom neurazili... ale hadam sa neurazia :-)
Odpovedať
tak to hej - tak nejak by som to zvladla aj ja :-)..a najlepsi v Red Cafe vonku, to mame kusok od domu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
fuuuha pozeram ze sa tu rozrastame.... :-)
Odpovedať
cafte majovky :-D
Odpovedať
no už som tu zas...padla nám sieť... ]-( ja asi rozlúčku budem mať takú ako moja sestrička: pôjdeme na masáž s babami a do vírivky a tak nejak si to predsatvujem, potom na nejakú fajnovú kávičku a na zákusok...len takto, lebo som asi tak na tom ako julova, že z jednej "poriadnej" party sa spamätávam dosť dlho... čo vy na takúto rozlúčku???? :-D :-D :-D
Odpovedať
janinooooo...kuk moj albumik...prislo mi oznamko :-D :-D
Odpovedať
už idem kukať... :-)
Odpovedať
jeeej aj my sme u tebaaaa...tak teraz ja čakáááám... :-D ako sa máte? fazuľkovci? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Janino, tak to je uplne super napad a presne tak, konecne sme sa dali dokopy .. mame pekne tvaricky, lebo sme zdravo papkali, chodime na vzduch a mame si organizmus opat napachat toxinami z alkoholu a zadymeneho priestoru?
Odpovedať
akurat som hovorila kamoske ze ani neviem ze som tehula......sa cítm uuuuplne normálne :-D :-D ......ja idem na rozlucku 5.5.....ked sa vy budete svadbit :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
luculka, ak chces pridat oznamko tak hod do mna tvoju adresu a poslem ti :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?