Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

14. máj 201060650
  • ahojte. dani, vsetko naj k dnesnym meninam. my rozlucku chystame. kazdy zvlast. moj drahy sa na to tesi asi viac ako na svadbu. 😐 riadne to organizuje, pozyva vsetkych kamaratov, co mu napadnu. ide robit gulas.normalne sa ma to trochu aj dotklo,ako sa do toho vlozil. do organizovania svadby az taky hrrr nebol. 🙂 ja si sadnem so sestrou, sesterkami a buducou svagrinkou v obyvacke, otvorime si vinko, zjeme nejake chipsy a tak sa rozlucim so slobodou...

• no to je pravda egyptanka... 😉
    😉 veď ja už ani oriešky nepapám a ani čokoládky 🙂 ...aby som sa nevyhádzala a pijem veľa veľa vodičky...žiadne toxické látky a dym z cigariet neznášam...preto moc v zime ani nechodíme do barov...som bývalý fajčiar a tak ako sa vraví...tí sú ešte háklivejší na cigaretový dym...beeee 😦 😦

• aoj miri, dakujem 🙂

...ja vas uz nejak nestiham citat.... 😞 zanedbavam majovky 😞 ...ale polepsim sa ...vsak este mam 19 dni, casu az az 😃 😬

• Sponzor fóra
  • ty brdo uz len 19 dní 🤔 🤔

• jeej ešte 19 dniiiiiii 😉

• moj drahy ma uz tuto sobotu rozlucku so slobodou (2 tyzdne pred svadbou).... straaaasne to leti.....

• Janino, odporucam urcite niekde sa na luke vylehnit a chytit este nejaky bronz 🙂

• no dneska si davam kratke gate do ulic, ale nohy mam take biele ze oslepim vsetkych naokolo, este aj slnko sa odo mna odrazi....

• ja chytám bronz v solarku tak jemnučko a ak to bude málo...dám sa ešte nastriekať 😃 😃 ...no uvidím...lúku asi nie...ja sa teším na plááááááž 😬

• aj ja som byvala fajciarka 😶 ...a teraz nehrozi...uz len pomyslenie na cigy mi obracia zaludok hore dnom 😃...u nas ani navstevy nemaju take "privilegium" 🙂...sa mi ratal Petulo, ked nam prisiel monter robit kuchynsku linku...ze kde si moze zapalit a Petulo ze na balkone a on na to, kde mate balkon? a Petulo, ze nemame 😃: -D 😃

• ja tu slobodu asi "zapijem" doma s mojim drahym 😃

• 😃 😃 😃 😃 aj u nás fajčia návštevy len na balkóne...ani popolník tam nemám, ale mám v skrini fľaše od výživy a vždy jednu vyfasujú do ruky, zašróbujú a vyhodia cestou od nás 😃 😃 😃 ...no nenechám si bordel na balkóne, nie? 😉
    dvojča...to asi bude celkom pravda... 😉 😉 😉

• 😉 😉 😉

• aj ja som sa chistala do solárka....ale fazulka zakázala 🙂 ...tak budem len drahého doprevídzat a ja pouzijem krémy a slniecko 😃 😃

• ja kombinujem solarko, kremy a v sobotu u svokrovcov na zahrade to bolo slniecko co ma opalovalo ... 🙂
    luculka ked hovoris o fazulke, vzdy ma napadne taka pesnicka .... "sosovicka, hrasok, fazula ... kde si bola teta Zuzula?" ..... 😃 😃

• Sponzor fóra
  • ....teta lucula 😃 😃

• inac do albumu som pridala dve fotocky ... co vytvorila moja sikovna, kreativna sestra ... 🙂

• idem kuknúť...som papkala výživu, aby fajčiari mohli húliť u nás na balkóne 😃 😃

• šikovná sestrička 😉 😉 😉 ........skoro ako ja 😃 😃 😃

• janino, este ze ju mam ... lebo ja som kreativny antitalent 🙂

• ty brdo zeny! vy pisete ako besnééé! nestiham citat... a miestami ani vpadnút do "debaty" 😃
    dani vsetko najlepsie k meninam 🙂

• sampo, casu dost ... staci len urobit tvrdy vpad a je to tam 🙂

• dani tiez sa pripajam... vsetko naj, naj, naj! 🙂

• egyptanka a janino - dnes vam idem poslat nase oznamko... snad stiham na postu! :o) ak nie tak potom zajtra urcite...

• Ahojte majovecky 😉

pripajam sa k blahozelaniu, danka, vsetko najlepsie 🙂

• luuuc, ďakujeeem už je na čestnom mieste pri julovej... 😃 😃 😃

• janino dnes som bola dvakrat v meste a dvakrat som doniesla oznamko urcene tebe naspat... tomu hovorim skleroza 😬 zajtra poslem, slubujem 😉

• no ved na chladničke je miesta dosť tak len čakám....to nič, aj ja som tak nosila...a dnes som odoslala poslednú várku 😉

• prave mi doslo, ze ako to rychlo ubehlo... si este spominam, ako som ratala, ze na dvadsiatu prvú sobotu to bude a ono to bude uz na tretiu 😃

• veru... ja sa celkom teším ako budem na vás všetky myslieť, že prežívame ten krásny deň "spolu" 😬 😬

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Som SVADOBNÁ FOTOGRAFKA, pre ktorú znamená fotenie svadby nezabudnuteľné chvíle plné lásky. Svadobné fotenie je pre mňa tým naj <3.
    Prežite výnimočný svadobný deň v hoteli Yasmin Košice. Ponúkame aj romantický obrad pod holým nebom alebo netradičnú svadobnú hostinu v párty stane.
    FunFace Fotobox
    Bratislava
    FunFace Fotobox - originálne zariadenie, ktoré na každej svadbe zabezpečí jedinečnú zábavu a krásne spomienky v podobe tlačených fotografií.