Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Cafte dievcence :-D Nejako som nemala sancu sa tu ukazat, skola, praca, cestovanie, tak som si dnes riadne pocitala :-) zuska (julova) a janino, dakujem za oznamka, nadherne su ;-) hned, ako budem moct odfotit, hodim do albumu. Dns bola u mna kamoska na skusku ucesu, taky super mi urobila, som prekvapena, aka je sikulka, ani kadernicka nie je. Mam odfotene na mobile, fotak teraz nemame doma, ale mozno hodim do albumu. Spolu s oznamkami, ked odfotim :) A dokonca mi slubila, ze mi aj bizuteriu vyrobi, taku ku satam (ona mi ich bude zdobit), takze som dnes cela nadsena z tolkych dobrych sprav a veci, lebo mne zatial ziadna bizu do oka nepadla :-( zuska, a co clanocek? Tvoris, tvoris? Sme teraz v sobotu mali v BA schodzu zo zdruzenia, tak sme aj z KE boli, ale len na otocku, este dnes som unavena z tej cesty.
Odpovedať
Profilova fotka
julovaaa fakt to lepi...no ja som dobry slepec....esteze som sa ta spytala, by som sa trapila s nalepovanim etikiet nejakym lepidlom :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dani ale aj tak si to mohla este chemoprenom poistit :-D
Odpovedať
cafte májovecky... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj mamina, ako? tehotensku knizku uz mas? (ci matersku?) neviem ako sa to vola ;-)
Odpovedať
ZUZIIIIIIIIIIIII...aj ja ju tam vidíííííííííím ;-) ;-)
Odpovedať
uz ju sestricka vypisovala lae dostanem ju az 3 mája.....na prvej poradni ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
super :-) fajn predsvadobny dar budete mat
Odpovedať
Luc - tak som chcela napisat az zajtra rano, ked to z ranneho bude na 100% vidiet...ale som rada..a velmi rozpacito neista a neveriiim stale... |-| Dani - ja sem Ti to riiikal :-D...a netreba poistovat lepom...fakt super drzia. :-) baby - tak posledne dve fotky - co si myslite? http://www.modrykonik.sk/album/album....
Odpovedať
uuuups som ta predbehla...ale som kuk do tvojho albumu na MK a normálne som chcela vykríknut od radosti... :-D :-D
Odpovedať
:-D...viem ake su to emocie...nevadi...len dufam, ze rano budu viditelnejsie...a ze tam fakt budu obe ;-)
Odpovedať
ja myslím ze ked su tam teraz budu aj zajtra....inak aj ja som prisla na to ze ked som si robila prvý test tak tam asi tiez uz bola takáto slabá ale som ho hned od nervov zahodila...a ked som robila ten pravý...a nebola tam tak som sla prec a ked som sa vrátila uz tam boli dve //...... :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
no dufam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
julova ale fakt tam nejaka je, tak dufam, ze zajtra napises uz naisto, ze bola bola bola :-D x-)
Odpovedať
;-) ;-)
Odpovedať
jeeej zuz sa tesím na tie nase posvadobné nákupy :-D 8-) :-D
Odpovedať
:-) zajtra podam hlasenie...dakujem Vam majovky moje :-)
Odpovedať
a to by si mala asi v january?? =-) :-D
Odpovedať
no podla netu 31.12. ;-)...ale ak sa dopracujem s meskanim k doktorke, uvidime, co povie ona :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lucu a ty kedy?
Odpovedať
no zienky- idem mrknut Bailando...zajtra Vam podam cerstve hlasenie :-)...zo srdca dakujem vsetkym...zajtra sa vidime...dobru nocku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby, mozem vas o nieco POPROSIT? hodila som do albumu nasich :-) a mohli by ste mi napisat, co si podla vas ma obliect moj tatik, aby ladil s mamou? (nema sice napr. este kravatu k svetlemu obleku a tak, takze ziadna dokonalost, mama bez mejkapu, ale proste tak, ze co sa podla vas hodi) DIKY
Odpovedať
sampo ja 9.12.....jeeej jul urcite 31.12.....aby si patrila k decembrovkám :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som decembrova aj tak :-) to je fajn mesiac :-D
Odpovedať
sampo...podľa mňa je to posledné supiš pupiš...mne sa lúbi najviac. máš sympaťákov rodičov ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
janino diky za nazor :-) uz som odkazala :-) oco sa tomu poslednemu (obleku) trosku branil ;-) no uz asi postupne zmeni nazor :-D 8-)
Odpovedať
ahojte. tak este stale som nenasla aranzerku. neprajem to nikomu. uz len mesiac a ja nemam skoro to nahlavnejsie na com si potrpim. mam este tento tyzden a potom to vzdavam.
Odpovedať
Profilova fotka
rybulienka ved mesiac nie je tak malo... niektori za mesiac stihnu vsetko zorganizovat. a je ta aranzerka taka nutna? lebo my napr. nemame ziadnu a akosi to vobec nikoho ani netrapi :-D salu nam urobi hotel, kostol mozno kostolnicka, doma si daco vymyslim sama...
Odpovedať
no ja som mala aranzerku na urovni. viem, ze je to este mesiac, ale v michalovciach su len 3obchodiky, kede robia vyzdobu a tie maju datum obsadeny. no ked uz ozaj nic nenajdem tak mi ostava aby tu vyzdobu spravil hotel
Odpovedať
Profilova fotka
Rybulienka, nebuď smutná za výzdobu ;-) . Sú aj dôležitejšie veci na svadbe, kvôli ktorým sa dá trápiť. To určite uznáš aj sama po svadbe ;-) . Nám robí výzdobu reštaurácia, ale ja som si povedala, ako si to prestavujem. Doma to poriešim sama a kostol? Pred nami je svadba, tak možno výzdoba bude a ak nie, nieje to také dôležité. Hlavu hore ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?