Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
a v sobotu mi dala brachova frajerka kolotoc nad postielku :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lucu ja sa ti cudujem, lebo ja keby som nemala dva tyzdne pred porodom, tak nekupim detske asi nic. Teda okrem kefky na vlasy alebo tak. Lebo jednej mojej kamoske sme raz kupili dupacky asi dva dni pred jej terminom a male sa nakoniec narodilo mrtve ;-(
Odpovedať
sampo ja viem ale vies ked nosis v brusku taký malý zázrak tak ti to nedá :-|
Odpovedať
ja by som to asi tiež nevydržala a malinkému by som hneď nakupovala...joj už teraz mám také chúťky, ale sa krotím :-D
Odpovedať
janino vsak to sa nedá..... ]-(
Odpovedať
tak to ti verím... ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lucu hm.. neviem to posudit este :-) ale ja som na toto hrozne poverciva, takze by som to asi nerobila. A tisickrat by som si vymodlila, aby bolo zdrave, lebo ja mam take katastroficke scenare v hlave dakedy, ze by som sa asi mala dat preliecit :-)
Odpovedať
aj ja som poverčivá, ale až tak nie... x-)
Odpovedať
sampo no ved aj ja ked som sa dozvedela ze som tehu tak som sa tesila ale zároven aj netesila .. :-| .bála som sa...ale pomali idem do 3 mesiaca...a obavy ma akosi opústaju....si to nepripustam a snazim sa to vychutnávat... x-) ved aj mimi je dobre vo vysmiatom brusku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som ale nenormalna obcas.. aj mi je to niekedy blbe povedat nahlas, ale ja mam miestami take katastroficke dni.. a niekedy uplne v pohode...napriklad minule ma prepadla predstava, ze mi niekto nechtiac podpali vlasy na rozlucke so slobodou.. ale lucu jasne, bude to v pohode :-) ved je to take krasne cakat babo x-)
Odpovedať
dobry podveer, majovky :-)... Dani si tu este? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte majovky ;-) ahoj zuzi :-D inak, k tomu saturu... my s priatelom mame s nimi veeelmi zlu skusenost a moj otec tiez :-S Chceli sme si pekne podovolenkovat, ale ich pristup, no, co k tomu dodat. Nikto z nas by nas uz cez nich nikam nedostal, my sme si svoje uzili. A to si clovek mysli, ze ked su taka znama velka cestovka, aj ich pristup bude normalny, ale mozno prave preto, aky su znami, si to dovoluju...no boh vie, ale co je vela, to je vela ]-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahoj Zuzi - tak to je fakt..ale kedze sa mi hlasi "pozehnany" stav, asi je to znamenie od Panka a vobec mi to nie je luto :-)...a este menej, ked maju taky pristup ;-)...tak aspon kupime nejake mini vecicky ;-)...joooj ja mam teraz taku plnu hlau vsetkkeho, ze pribeh napisem az ked budem niekde vklude dovolenkovat |-|
Odpovedať
Profilova fotka
Zuzi, drzim prsteky na stvrtok, nech to potvrdi aj doktorka :-) Ja tu uz asi vo stvrtok nebudem, takze sa ku mne ta dobra sprava dostane asi az niekedy o tyzden dva, ale budem na to mysliet ;-) Je krasne nosit babatko pod srdieckom
Odpovedať
Zuzi - vo stvrtok TO este nepotvrdi - to idem volat zatial len kvoli vysledkom z cyto, co mi brala v piatok..a ak to takto ostane a Madam mrska sa nedostavi, tak sa rovno objednam...takze to potvrdi asi az buduci tyzden..ale dakujem...moja viera je silna x-) takze - k tej sprave sa mozno dostanes tak akurat este zahoruca :-D veru - je to krasny pocit...a zasluzi si ho kazda zienka, ktora o to nadherno stoji ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaj, som to poplietla trosku :-D aj ja by som uz babo chcela, aj priatel, ale jednak u mna je problem so skolou a navyse aj trosku so zdravim...to sa sice da pomoct, ale musim vymenit gynekologicku :-|
Odpovedať
ja som mala len jedneho a toho som vymenila pred rokom, kedze odchadza uz rok do dochodku, lebo ma davno cez 70 rokov, ale mamina stale k nemu chodi :-D...no nevadi...taraz mam fajn doktorku, ale nastastie som asi celkom ok...dufajme, ze to tak aj bude.. no tak sup sup - chce to tu spravnu zmenu, nech sa aj drobcek moze skoro tesit z Vasich domacich milacikov ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no hej, zmenu to chce, ale ja neviem ku komu :-( aj tuto doktorku mi odporucali a nakoniec mi len ublizila ;-( potom mi odporucali aj par dalsich lekarov, ale nikde som nepochodila...u jedneho ma sestricka stale len okrikla, ked som sa jej chcela opytat, ako k nim mam prestupit, po 3 pokusoch som to vzdala a odisla. A teraz, ked mi niekto niekoho odporuci, mam strach...ale dufam, ze nieco vymyslime, kym sa na dietatko pustime ;-) a k tomu clanocku, kludne napis, ked budes mat cas, bude o to lepsi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby, neviete mi nahodou povedat, ci maju mat aj druzicky nejake kvety? :-. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
mirii, mam pre teba ten korzet.... zajtra ti ho posielam :-) , cize na 50tku ho budes mat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ani som vam nepovedala ze vcera som bola na probe siat po 7 mesiacoch :-p ,musi mi ich trochen upravovat konecne sme ich aj odfotili mobilom .... fuha...uz sa to blizi, uz to mame buduci tyzden.... :-N
Odpovedať
ahoj dani :-) tak mam po porade :-p
Odpovedať
taaaakze som premyslala, ze by som si to skombinovala len s tym bordo korzetom ;-) a este k tej vlecke - aby som sa neprizabila pri taneckoch, da sa vypnut? ;-)...fakt je krasna..a ak by to stihla do tych dvoch tyzdnov, idem do toho :-)
Odpovedať
Profilova fotka
julova: ta vlecka co je na fotke sa nevypina lebo je s vela kusov a ona nechcela vypinaciu, ale baba na ktorej je to fotene je tanecnicka chodi v tychto satach na plesy a pokial viem este zije.... teraz som volala s krajcirkou mojou a povedala ze mohli by sme ju skusit urobit aj vypinaciu a to by bolo fajn keby si naozaj dosla asi na skusku aby si si povedala ako a co (mas protekciu) :-) a vie ti to usit do svadby....
Odpovedať
tak to by slo ;-)...tak ak sa vieme dohodnut nejako, tak sa dohodnime...dakujem za protekciu...ta ponahanam takto pred svadbou :-D...
Odpovedať
Profilova fotka
helou! :-) dani ty si uz vazna podnikatelka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ked riesim obhod aspon nestresujem so svadbou... :-) mozeme sa dohodnut tak ze mi posles tvoje miery a dlzku sukne, miery tym myslim pas alebo nadboky...podla toho odkial chces aby ti sukna isla, ale predpokladam ze v tomto pripade od pasa, kedze je to elegantna sukna ku korzetu a povies mi dlzku sukne su tam dve moznosti 95cm a 110cm co si myslim ze u teba je 95cm :-), takze vpodstate akurat tvoj pas cca a mozeme zacat na nej pracovat....
Odpovedať
no pas ja nemam ziadny :-D..a som rovna jak ze strasne uplne, ale odmeram ;-) a poslem..a dlzka asi sedi, pri mojej vyske 1,62 m ;-)...a dala by sa aj ina farba latky? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
mnoo mozno dala a aku farbu by si chcela? aj tak ju musim ist kupit...lebo tej je tam tolkooooo.....len zase keby si chcela nejaku speci tak neviem neviem, kedze horna vrstva je z 10 metrov latky tak by sa to predrazilo.... by si chcela bordo? :-D alebo uuuplne ciernu? nebodaj netradicne cervenu? :-D
Odpovedať
ak nie nevadi - cierna je najsamlepsia...ved k ciernej ide vsetko...no aj cervenu, ale to by som musela riesit aj vrch :-D..ale tak sa dohodnime, ze bud cierna, alebo keby bola cervena, tak radsej cervenu :-D...kraaasna cervena :-)...ved vrch nie je problem zohnat ;-)...ved to mi das vediet...a bud kupim cerveny, albo cierny vrch opacne k sukni ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?