Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

14. máj 201060650
  • no a pas 70 cm 🤔 😉

• mno dobre, tvoje cisielko mam, moje je na www.temnota.sk  v "kontaktujte nas" a poobede mam rande s mojou sikovnou krajcirkou a kupime ti rovno latku, aby ti to mohla zacat sit a zavolam ti ze aku sme nasli a aku ti vezmeme, oki? 😎
    tusim zriadim na temnote album ze "tieto majovky sme obliekli" 😃

• ok...dani..super 😃...dakujem mooc...budem chodiaca reklama 😉

• Sponzor fóra
  • naozaj nemas za co, verim ze budes spokojna 🙂

jeeej aspon sa uvidime nazivo... aspon s jednou majovkou 😉

• 😉..tak sa tesiim..

• dani, dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem. ja sa tak nan tesim. ste proste sikulky. dakujem este raz. 🙂

• ahojte majovky...idem vyrábať menovky....a ešte: som tu...a myslím na vás 😵 😵

• a my na Teba 😵 😉

idem sa presunut domkov z prace a potom sa Vam prihlasim 🙂

• jul a potom napis ci si uz testikovala opat sa strassssssne moooc tesim spolu s tebou

• jej babule som si dnes uvedomila ze vy 5majove to mate fakt uz len za pááááááár 😃 😃 🤔

• ano luci...už len páááár a potom o dva týždne ty 😉

• zuzi...čakáme doma 😃 😃

• chapete, ze dnes mi normalne zasibalo a chvilu som pochybovala o tej svadbe? akoze ci to bude naozaj? 🤔

• sampo-
    chápeme ja som mala taký stav asi v sobotu, ale nesmierne sa teším, že sa nám to už blíži 😉

• kris ja sa na to nahodou tesim, ale neviem, co ma to pochytilo dnes 🤔 akoze take, ci ma naozaj bude mat rad akoze navzdy..., ci sa nahodou nerozvedieme a podobne bludy

• Sponzor fóra
  • ja som akože tiež úplne v pohode, ale neviem, si predstaviť, čo mi bude behať mysľou pred oltárom....myslím si, že človek si nikdy nemôže byť na 100 % istý tým druhým.....
    a mužom je to jedno....len aby dopadlo všetko dobre.....ich ani nenapadne, či ich my budeme mať rady navždy, tak si tým nelám hlavu 😉

• a este ma stve, ze som si nechavala od decembra trochu narast vlasy, no teraz mam na hlave tazko povedat co... 😠 neviem si predstavit, co mi z toho vycaruje ta kadernicka 😒

• kris a co mne bude behat myslou si ani nepredstavujem radsej, lebo to mame s omsou, tak mam tolko casu na kadejake divne predstavy... 😉

• ja som sa dala v decembri ostrihať s tým že som si myslela že mi dorastú ešte dlhšie ako mám teraz, lebo mi rastú veľmi rýchlo a je to len len.
    Mohla som mať vlasy ako Verešová 😒

• aj my sme mali mať omšu, ale nám ju zrušili, lebo je ešte ďalšia svadba....ja sa fakt bojím, že v strese poviem "NIE" 😞 🙂

• sampo-aj my budeme mať marhuľovo-smotonovú výzdobu 😃

• mne zase rastu velmi pomaly, ale dala som odstrihnut len konce, aby neboli velmi znicene.. lenze uz ich mam tolkokrat postupne ostrihane (cize preriedene), ze mi ozaj visi len par pramienkov nerovnakej dlzky 😒 take vlasy ako ma(la) Veresova by mi nikdy nedorastli..
    my sme asi posledni v ten den, takze nam farar navrhol omsu, ze to bude mat platnost nedelnej 🙂 co je napr. pre moju babku dost podstatne.. ale ona aj tak pojde v nedelu este raz 😃 no obavam sa, aby som v tom kostole nezamrzla.
    ja by som mohla v strese povedat: "coze?" 😃

• sampo, kris...veď to je asi normálne...aj ja mám také myšlienky, ale s im statočne bránim. 😎

• kris 🙂 aj saty mas take maslove?

• a nebola si na skúške účesu? Moja kamoška má veľmi riedke vlasy a na svadbe mala taký nádherný účes, že všetci sa čudovali, kde zobrala také vlasy. Mala to fakt super.

• no aj šaty aj kytica z maslových ruží....ja v bielej farbe vyzerám hrozne 😉

• nebola som 🙂 lebo ja ani nechcem nejaky zlozity uces a verim tomu, ze to zvladne aj zaimprovizovat (ved to slubila) a donesiem jej aj nejake obrazky... pozna ma uz nejaky ten rok.. ja som do kytice dala nakoniec take marhulove ruze (teda nevidela som ich, iba mi ukazala, ze taky odtien moze objednat), takze kytica bude asi ladit so salou 😃
    a neviem sa rozhodnut, ci si mam dat ten zavoj alebo nie...? 😒 lebo ked si predstavim, ze s nim budem behat do polnoci, neviem, ci ma nebude nahodou rozculovat 😠

janino 🙂 aj ja som sa dnes branila 😃

• veď pre krásu treba trpieť a myslím, že závoj, teda ak sa ti hodí k typu šiat, k neveste patrí 😉
    janino- ty si v akom štádiu príprav?

• dievčatá...potrebujem poradiť...máme výzdobu v maslovo-zlatej (možno svetlozelenej)...ktorá menovka je lepšia? dám foto do albumu...poraďte 🙂

• janino este tam niesu? 🤔

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    NakupTo
    Košice
    Pre váš najdôležitejší deň pre vás každodenne pracujeme na originálnych tlačovinách, darčekoch pre hostí a drobnostiach.
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov