Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
no a pas 70 cm =-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mno dobre, tvoje cisielko mam, moje je na www.temnota.sk v "kontaktujte nas" a poobede mam rande s mojou sikovnou krajcirkou a kupime ti rovno latku, aby ti to mohla zacat sit a zavolam ti ze aku sme nasli a aku ti vezmeme, oki? 8-) tusim zriadim na temnote album ze "tieto majovky sme obliekli" :-D
Odpovedať
ok...dani..super :-D...dakujem mooc...budem chodiaca reklama ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
naozaj nemas za co, verim ze budes spokojna :-) jeeej aspon sa uvidime nazivo... aspon s jednou majovkou ;-)
Odpovedať
;-)..tak sa tesiim..
Odpovedať
Profilova fotka
dani, dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem. ja sa tak nan tesim. ste proste sikulky. dakujem este raz. :-)
Odpovedať
ahojte majovky...idem vyrábať menovky....a ešte: som tu...a myslím na vás x-) x-)
Odpovedať
a my na Teba x-) ;-) idem sa presunut domkov z prace a potom sa Vam prihlasim :-)
Odpovedať
jul a potom napis ci si uz testikovala opat sa strassssssne moooc tesim spolu s tebou
Odpovedať
jej babule som si dnes uvedomila ze vy 5majove to mate fakt uz len za pááááááár :-D :-D =-)
Odpovedať
ano luci...už len páááár a potom o dva týždne ty ;-)
Odpovedať
zuzi...čakáme doma :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
chapete, ze dnes mi normalne zasibalo a chvilu som pochybovala o tej svadbe? akoze ci to bude naozaj? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
sampo- chápeme ja som mala taký stav asi v sobotu, ale nesmierne sa teším, že sa nám to už blíži ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kris ja sa na to nahodou tesim, ale neviem, co ma to pochytilo dnes =-) akoze take, ci ma naozaj bude mat rad akoze navzdy..., ci sa nahodou nerozvedieme a podobne bludy
Odpovedať
Profilova fotka
ja som akože tiež úplne v pohode, ale neviem, si predstaviť, čo mi bude behať mysľou pred oltárom....myslím si, že človek si nikdy nemôže byť na 100 % istý tým druhým..... a mužom je to jedno....len aby dopadlo všetko dobre.....ich ani nenapadne, či ich my budeme mať rady navždy, tak si tým nelám hlavu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a este ma stve, ze som si nechavala od decembra trochu narast vlasy, no teraz mam na hlave tazko povedat co... ]-( neviem si predstavit, co mi z toho vycaruje ta kadernicka :-S
Odpovedať
Profilova fotka
kris a co mne bude behat myslou si ani nepredstavujem radsej, lebo to mame s omsou, tak mam tolko casu na kadejake divne predstavy... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som sa dala v decembri ostrihať s tým že som si myslela že mi dorastú ešte dlhšie ako mám teraz, lebo mi rastú veľmi rýchlo a je to len len. Mohla som mať vlasy ako Verešová :-S
Odpovedať
Profilova fotka
aj my sme mali mať omšu, ale nám ju zrušili, lebo je ešte ďalšia svadba....ja sa fakt bojím, že v strese poviem "NIE" :-( :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sampo-aj my budeme mať marhuľovo-smotonovú výzdobu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mne zase rastu velmi pomaly, ale dala som odstrihnut len konce, aby neboli velmi znicene.. lenze uz ich mam tolkokrat postupne ostrihane (cize preriedene), ze mi ozaj visi len par pramienkov nerovnakej dlzky :-S take vlasy ako ma(la) Veresova by mi nikdy nedorastli.. my sme asi posledni v ten den, takze nam farar navrhol omsu, ze to bude mat platnost nedelnej :-) co je napr. pre moju babku dost podstatne.. ale ona aj tak pojde v nedelu este raz :-D no obavam sa, aby som v tom kostole nezamrzla. ja by som mohla v strese povedat: "coze?" :-D
Odpovedať
sampo, kris...veď to je asi normálne...aj ja mám také myšlienky, ale s im statočne bránim. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
kris :-) aj saty mas take maslove?
Odpovedať
Profilova fotka
a nebola si na skúške účesu? Moja kamoška má veľmi riedke vlasy a na svadbe mala taký nádherný účes, že všetci sa čudovali, kde zobrala také vlasy. Mala to fakt super.
Odpovedať
Profilova fotka
no aj šaty aj kytica z maslových ruží....ja v bielej farbe vyzerám hrozne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nebola som :-) lebo ja ani nechcem nejaky zlozity uces a verim tomu, ze to zvladne aj zaimprovizovat (ved to slubila) a donesiem jej aj nejake obrazky... pozna ma uz nejaky ten rok.. ja som do kytice dala nakoniec take marhulove ruze (teda nevidela som ich, iba mi ukazala, ze taky odtien moze objednat), takze kytica bude asi ladit so salou :-D a neviem sa rozhodnut, ci si mam dat ten zavoj alebo nie...? :-S lebo ked si predstavim, ze s nim budem behat do polnoci, neviem, ci ma nebude nahodou rozculovat ]-( janino :-) aj ja som sa dnes branila :-D
Odpovedať
Profilova fotka
veď pre krásu treba trpieť a myslím, že závoj, teda ak sa ti hodí k typu šiat, k neveste patrí ;-) janino- ty si v akom štádiu príprav?
Odpovedať
dievčatá...potrebujem poradiť...máme výzdobu v maslovo-zlatej (možno svetlozelenej)...ktorá menovka je lepšia? dám foto do albumu...poraďte :-)
Odpovedať
janino este tam niesu? =-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?