Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

14. máj 201060650
  • no uprimne Ti pisem, ze sa mi viac pacia na Tebe 🙂
    kludne maz a tesim sa na svadobny album 🙂

hej - predsvadobny dar...ale co este bude tohtorocny Silvester za "kovbojku" 😉 😃

• nahodou to je super, sa ti narodi maly kozoroztek 🙂 heh ako ja 😃 a mena ste vybrali?

• no Terezka to bude 🙂

• Sponzor fóra
  • a keby chlapec?
    inak Terezku by som aj ja chcela, ale k priezvisku sa viacej hodi napr. taka Laura 🙂 a chlap by bol Adam alebo Samko 😉 len skoda, ze teraz je tych Samov tak vela 😐 moda no...

• chlapec sa nemoze volat Terezka 😃...ale chlapcenske neviem..najprv ze Marek..ale tak tazsie by sa vyslovovalo Marek Kučera..tie dve K po sebe...tak este vyhuutame nejake 🙂...ale Terezka je jasna uz dlho dlho... 🙂

• ale myslis Terezu,nie Tereziu dufam 😉
    no ja poznam male dievcatko z Jura, ktore sa vola Trezalka 🙂
    chlapec by mohol byt Kevin, Brian, Gilbert 😃 😃 si robim srandu 😉

• Tereza Kučerova...ano ...Tereza, jedine Tereza 😉
    No joo...amerikaaanci 😃...rozhodne to bude slovenske meno...ved mame tak krasne mena...aj Anna je krasne a tak vznesene a pre niekoho tak obycajne 😉

• moja mama sa tak vola 😉

• jeeej 🙂...a ze je to krasne meno? 🙂
    moja je Vlasticka 😃

• no je 🙂 hodi sa mi na take jemne zeny...
    mne sa s menom Vlasta spaja taky jeden ftip: V novinovom stanku: Prosim vas, mate Vlastu? - Nie, ale zoberte si Zivot!" - Ty si zober zivot, ty dilino! 😃 😃 😃 😃 😃 😃
    no dobre, trapnost 😬
    ale Vlastu nepoznam asi ziadnu..

• a moja Anna...aj moje dieťa sa tak bude volať... 🙂
    ale drahý chce peťka (s tým súhlasím) a dal mi možnosť, že pre dievčatko mám vybrať ja, ale ak by som mohla tak z lucky, alebo zuzky...zlatý je, nie? 😃
    a zuzi...teším sa za vás "dvoch" 😵 😵 😵

• samponik 😃 😃...to je dobreeee 😃.

Janinko 😃...no veru zlaty je...a kedy si s nami zasa popise? 😃...este mate volne miesto na tu exotiku, ked nam zrusili ten Egypt? 😃 😃

dakujem Ti moc...a oddnes kazdy den aj PB 😵 😴 😉

• JULOVááááááááááá.....ja sa z toho vytesujem uz od poobedia a teba nikde.... 😐 😃

• ale, ved my sme neboli v cestovke 😢 ...zajtra zas ide na služobku do blavy, potom má skúšku...v piatok ideme za farárkom našim...asi to budeme riešiť po svadbe, tak to vidím...
    pozerá teraz svoje obľúbené zvieratká:ťavy 😃 v telke 🤔

• ved sak vsade som , luc 🙂

Jani...aj my uz 😉

ja lubim opice 😃

• Sponzor fóra
  • ideme my spinkat som len kuk dosla spravit na Vás....fazulka uz zíva.... 😵 BRU NOCKU

• ja lúbim jednu opicu 😃 a tá práve pozerá ťavy 😃 😃 😃

• bru luculka s fazulkou 🙂 🙂

• jani 😃 😃 😃
    bru noc luc...ja dopapam a asi ma tiez usiacik maly nasmeruje do postele...nejak zavcasu dava najavo, kto je tu pan 😃 😃

• ved ja by som mala robiť večeru...tak možno neskôr sa sem ešte mrknem...pa teda zatiaľ a pozdrav ušiačika 😉

• papa Jani, pozdravim pohladkam a poviem, ze to je za tetu Janku 😉
    a ked velky usiak dojde z prace, to ja uz budem snivat aspon treti sen 😃
    tak pozdrav opuchlinku 😉

bru nocku

• dobré ránko májovky...už len 10 dníí... 😬 😬

• janino-dobré ránko ........... jéjda to už len tak málo, užívajme si ešte slobodu 🙂
    julova-gratulujeeeeeeeeem

• ahojte 🙂

jani - a my 17 😉 ... joooj tesiiim sa 🙂
    kris - dakujem 🙂 🙂

• dobre ranko nevesticky 🙂

• ahojte 🙂
    julova, gratulujem. velmi vam to zelam a drzim vsetky prsteky, aby to dopadlo ok....uz aj ja by som sa rada pridala do vasich radov tehuliek. 😞
    dani, si si prispala,normalne ti zavidim. ja som dnes vstavala o 5.05 a uz o 9.00 som bola uplne k.o. no a teraz som sa napapala a je to este horsie. uz som jedine schopna lahnut do postele a hajat...ale este 3 hodinky to musim vydrzat v robote a potom hor sa domov upratovat, lebo nam robili plastove okna, takze to u nas vyzera ako keby bomba padla... 🙂 a to este ideme malovat a davat dlazbu do kuchyne. ja si asi pojdem na svadbu oddychnut 😴 a to som chcela byt v ten den krasna, nestrhana, oddychnuta... 😠

• 😃 😃 ty teraz vstávaš, dani?jaj tak mne sa to už dávno nestalo... 🙂
    jaaaj nechce sa mi makať...brrrr...a dnes do piatej...
     😛 😛 😛

• tak teraz sa hanbim aky som spachtos 😮 ...ale uz som mala deficit.... a asi aj ty miri, tak som si pospala aj za teba...ale tusim ti to moc nepomohlo 😃

• no,ani nie, ale ja to niekedy dozeniem... 🙂 uz budeme mat konecne trochu menej roboty v robote, takze nebudem musiet vstavat o piatej a aj domov budem chodit skorej domov ako o osmej vecer, takze budem moct ist aj skorej spinkat a to este stihnem aj pekne poupratovat nas domisko....

• ahojte 🙂
    dakujem miri 🙂
    taaaak sme sa napapali, ze moje nervy 😃...ale chutilo 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobnô
    Topoľčany
    Sme traja chalani, ktorí svoje skúsenosti so svadobnými fotografiami a videom netaja. Sme dokonale pripravení zvečniť príbehy Vašej lásky.
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Klasické aj moderné svadobné oznámenia | Humorné aj romantické svadobné oznámenia | potlač servítok, výroba menoviek na stôl, svadobné menu...
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov