Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
sunny6
Autor diskusie
25.04.2006
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
Zoradiť podľa:
Profilova fotka
mirka20
25.04.2007
nooo, ved uz musis za dvoch :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dana_viktoria
25.04.2007
to mi pripomina ze uz by som mohla ist robit tie lazane ale nece sa mi :/ dneska som lenivaaaa..... inak julova...na tu tvoju suknu sa tesiiiim moc, hlavne koli tomu ze som svedava ako bude vyzerat cervena....vsak mi potom zapoozujes popolnoci pred objektivom, aby som ju videla? :-)
Odpovedať
luculka
25.04.2007
kde steeeeeeeeeeeeeeeee? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
sampo
25.04.2007
ja som nahodou chvilu tu.. ale ty si so mnou aj tak malokedy pises :-S :-N
Odpovedať
luculka
25.04.2007
sampo =-) =-) si ma teraz dostala...ako mala???ja ked mam cas pisem s kazdým :-|
Odpovedať
luculka
25.04.2007
ups... malo
Odpovedať
Profilova fotka
sampo
25.04.2007
no dobre no :-) tak sa mi to mozno len zdalo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sampo
25.04.2007
ale teraz zase musim ist prec :-(
Odpovedať
luculka
25.04.2007
no a potom kto s kým nepíse :-D :-D ;-)
Odpovedať
julova
25.04.2007
halooo :-D Dani, jasne...uvidis tie pozy ;-)..heerecka budem najsamvacsia..juj aj ja sa tesim ;-)
Odpovedať
luculka
25.04.2007
zuzi ahoooooj :-D ....budes robit modelku ;-) ??
Odpovedať
julova
25.04.2007
jasne ;-)...bruskatu :-D
Odpovedať
luculka
25.04.2007
ty niesi nafucaná???ja hrozne som akurat ukazovala drahemu ze za mesiac idem rodit.. :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
julova
25.04.2007
mi hovor...a to nie som ani v takom tt ako Ty a mam vacsie brucho ako moja kolegyna, co konci 5 mesiac :-D
Odpovedať
luculka
25.04.2007
asi cakáme stvorky :-D :-D =-)
Odpovedať
julova
25.04.2007
nestras :-D...by ma porazilo :-)...inak v pondelok ideme do banky vybavit, ci nam daju uver...kym nie je brucho velke, lebo potom by nam dali prt :-D
Odpovedať
luculka
25.04.2007
idete kupovat vetsi bytik?? ja uz idem pomali do postielky :-D =-)
Odpovedať
janino
25.04.2007
babuleeee ahojteeee...už som aj stojan na tortu ozdobila.... ;-) netehulkujte, lebo potom mám nenormálne chúťky na detičko :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dana_viktoria
25.04.2007
juulovaaa si tuuu? pisem IP
Odpovedať
janino
25.04.2007
dievcence, no dnes je tu ale mrtvo....idem cvičiť a potom asi do hajan, lebo už sa mi ani nič nechce 8-( čaveste ;-) ;-)
Odpovedať
janino
26.04.2007
ta čo toto je????? |-| |-| |-| |-| :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kris557
26.04.2007
janino-ahoj, no tak ako si sa rozhodla s tými menovkami?
Odpovedať
Profilova fotka
dana_viktoria
26.04.2007
aooooj...no mame to za 9 dniiiiiiiii 8-) ja mam zajtra rozlucku so slobodou.... takze do polovice tyzdna sa budem spamatavat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
schnauzee
26.04.2007
Ahojte :-D My to mame uz o mesiac, jaj, ale sa tesiiim :-D aj ked pri vacsine z vas by som mala napisat, ze AZ o mesiac, ale ked sa chcem tesit, tak sa budem tesit a hotovo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sampo
26.04.2007
aloha nevesty :-) no veru Dani, o 9 dniii... sa mi zase bludy snivali ohladom svadby... ;-) asi ani neprestanu do toho piateho :-N ja mam zajtra dizertacnu skusku :-( ale to nic, vecer to oslavime nech to hocijako dopadne a rozlucim sa so slobodou a bude mi zle cely vikend :-x ako sa poznam
Odpovedať
Profilova fotka
dana_viktoria
26.04.2007
sampo, hovor mi...minulu sobotu mal moj drahy...ja som si len tak vyrazila von s kamoskou ktora bola dlho v UK a ta to ponala ako moju rozlucku vo dvojke....zle nedobre....liala do mna miesane drinky a nedela bola tazka...sme sa striedali s drahym na hajzli |-| :-D ...tak dufam ze tento tyzden dopadnem dobre....budem pit mineralku so sodou :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kris557
26.04.2007
ja sa lúčim už dva týždne :-D Môj drahý robí na smeny takže sme sa nevideli sme sa 2 týždne iba víkendy, takže rozlúčka nebude lebo sme si vzácni. Inak minulý víkend mi tiež prišla kamoška z UK tak sme boli partia na diske, takže to mohla byť rozlúčka x-)
Odpovedať
Profilova fotka
dana_viktoria
26.04.2007
mnooo a majovky co ste piateho.... kedy si farbite vlasy? ja asi uz zajtra, lebo ta cierna farba kym mi zide s koze na hlave, to chvilku trva....
Odpovedať
Profilova fotka
kris557
26.04.2007
ja si nefarbím a ani som si nikdy nefarbila. Akurát som mala voľakedy melír, ktorý už nemám ale mám takú svoju farbu vlasov, že sa ma pýtajú, či mám zafarbené. Akurát v piatok pred svadbou mám ísť na gélové nechty, ktoré som nikdy nemala a ževraj, keď sa nalepia tak potom strašne bolia prsty.
Odpovedať
Profilova fotka
dana_viktoria
26.04.2007
kris nestras, ani ja som nikdy nemala nechty a davam si ich az buduci tyzden v utorok.... cize 4 dni pred svadbou....do svadby by sa mohli umudrit.... :-) ja len dufam ze mi aj skuska ucesu a makeupu dopadne v utorok dobre, lebo keby som mala riesit este niekoho ineho...nebolo by vela casu... a hlavne nebolo by nad ten komfort ze pride za mnou domov, urobi mi vlasy, make up aj nechty ta ista osoba...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?