Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

14. máj 201060650
  • nooo, ved uz musis za dvoch 🙂

• to mi pripomina ze uz by som mohla ist robit tie lazane ale nece sa mi :/
    dneska som lenivaaaa.....
    inak julova...na tu tvoju suknu sa tesiiiim moc, hlavne koli tomu ze som svedava ako bude vyzerat cervena....vsak mi potom zapoozujes popolnoci pred objektivom, aby som ju videla? 🙂

• kde steeeeeeeeeeeeeeeee? 🤔

• Sponzor fóra
  • ja som nahodou chvilu tu.. ale ty si so mnou aj tak malokedy pises 😒 😬

• sampo 🤔 🤔 si ma teraz dostala...ako mala???ja ked mam cas pisem s kazdým 😐

• ups... malo

• no dobre no 🙂 tak sa mi to mozno len zdalo 😃

• ale teraz zase musim ist prec 😞

• no a potom kto s kým nepíse 😃 😃 😉

• halooo 😃

Dani, jasne...uvidis tie pozy 😉..heerecka budem najsamvacsia..juj aj ja sa tesim 😉

• zuzi ahoooooj 😃 ....budes robit modelku 😉 ??

• jasne 😉...bruskatu 😃

• ty niesi nafucaná???ja hrozne som akurat ukazovala drahemu ze za mesiac idem rodit.. 😃 😃 😃 😃

• mi hovor...a to nie som ani v takom tt ako Ty a mam vacsie brucho ako moja kolegyna, co konci 5 mesiac 😃

• asi cakáme stvorky 😃 😃 🤔

• Sponzor fóra
  • nestras 😃...by ma porazilo 🙂...inak v pondelok ideme do banky vybavit, ci nam daju uver...kym nie je brucho velke, lebo potom by nam dali prt 😃

• idete kupovat vetsi bytik?? ja uz idem pomali do postielky 😃 🤔

• babuleeee ahojteeee...už som aj stojan na tortu ozdobila.... 😉
    netehulkujte, lebo potom mám nenormálne chúťky na detičko 😃 😃 😃

• juulovaaa si tuuu? pisem IP

• dievcence, no dnes je tu ale mrtvo....idem cvičiť a potom asi do hajan, lebo už sa mi ani nič nechce 😦
    čaveste 😉 😉

• ta čo toto je????? 😴 😴 😴 😴 😃

• janino-ahoj, no tak ako si sa rozhodla s tými menovkami?

• aooooj...no mame to za 9 dniiiiiiiii 😎
    ja mam zajtra rozlucku so slobodou.... takze do polovice tyzdna sa budem spamatavat 🙂

• Ahojte 😃
    My to mame uz o mesiac, jaj, ale sa tesiiim 😃 aj ked pri vacsine z vas by som mala napisat, ze AZ o mesiac, ale ked sa chcem tesit, tak sa budem tesit a hotovo 😃

• aloha nevesty 🙂 no veru Dani, o 9 dniii... sa mi zase bludy snivali ohladom svadby... 😉 asi ani neprestanu do toho piateho 😬
    ja mam zajtra dizertacnu skusku 😞 ale to nic, vecer to oslavime nech to hocijako dopadne a rozlucim sa so slobodou a bude mi zle cely vikend 😶 ako sa poznam

• sampo, hovor mi...minulu sobotu mal moj drahy...ja som si len tak vyrazila von s kamoskou ktora bola dlho v UK a ta to ponala ako moju rozlucku vo dvojke....zle nedobre....liala do mna miesane drinky a nedela bola tazka...sme sa striedali s drahym na hajzli 😴 😃 ...tak dufam ze tento tyzden dopadnem dobre....budem pit mineralku so sodou 😃 😃

• ja sa lúčim už dva týždne 😃
    Môj drahý robí na smeny takže sme sa nevideli sme sa 2 týždne iba víkendy, takže rozlúčka nebude lebo sme si vzácni.
    Inak minulý víkend mi tiež prišla kamoška z UK tak sme boli partia na diske, takže to mohla byť rozlúčka 😵

• mnooo a majovky co ste piateho.... kedy si farbite vlasy? ja asi uz zajtra, lebo ta cierna farba kym mi zide s koze na hlave, to chvilku trva....

• ja si nefarbím a ani som si nikdy nefarbila. Akurát som mala voľakedy melír, ktorý už nemám ale mám takú svoju farbu vlasov, že sa ma pýtajú, či mám zafarbené.
    Akurát v piatok pred svadbou mám ísť na gélové nechty, ktoré som nikdy nemala a ževraj, keď sa nalepia tak potom strašne bolia prsty.

• kris nestras, ani ja som nikdy nemala nechty a davam si ich az buduci tyzden v utorok.... cize 4 dni pred svadbou....do svadby by sa mohli umudrit.... 🙂 ja len dufam ze mi aj skuska ucesu a makeupu dopadne v utorok dobre, lebo keby som mala riesit este niekoho ineho...nebolo by vela casu... a hlavne nebolo by nad ten komfort ze pride za mnou domov, urobi mi vlasy, make up aj nechty ta ista osoba...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    Svadobný a portrétny fotografi Zdenko a Lucka
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov