Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

14. máj 201060650
  • kris to mi povedala vacsina, ze zavoj patri k neveste, ze si ho aj tak uz nikdy inokedy nedam ... 😉 dokonca mam taky prehadzovaci, len neviem, ako to pouzit, lebo nebudem teda sediet hodinu v kostole so zavojom na ksichte 😃
    no janino cakaaaam.. poradim 🙂

• už sú tam... 😃

• janino-ten rozdiel tam nie je vidieť ale sú veľmi peknučké
    sampo - nemusíš ho mať na ksichte, či hej?
    baby junovky mali stretko aj májovky mali už nejaké?

• Sponzor fóra
  • kris nemusim 🙂 len som chcela zahrat kino na chvilu 😃
    pokial viem, tak majovky stretko nemali, lebo nechcu prist na Liptov 😃
    janino nevidiet velmi rozdiel, ale ta bordova je asi vyraznejsia. Inak co si dala do toho "balicka"? lebo ja som to chcela robit, lenze neviem, co tam dat, tak to asi zrusim.

• janino - ja som taká trúbka
    aha, tak tie štítky sú iné - no červené sú výraznejšie ale neviem, či by to tam nekričalo
    tak spravme západoslovenské 🙂 😃

• ja som skúšala dať mentosky, ale to by som sa nedoplatila...keď som zháňala mandle v cukre...tak na mňa všade kukali, akoby som chcela kúpiť vši alebo čo 😦
    tak som kúpila arašídy v jogurte 😉 musím rýchlo narobiť tie balíčky, lebo ich všetky sežerkám 😃 😃 😃
    a len o tú farbu mi ide...lebo neviem ktorú 🤔

• babulky - musím končiť, zajtra sa tu ukážem 🤔
    janino - tak tú červenú (ale obe sú pekné)

• díki a ahoj kris 🙂

• janino a neda sa dat z tej bordo trosku svetlejsi odtien? ale inak asi radsej tu bordovu. Podla mna teda.
    arasidy v jogurte? a to si kde? lebo ja som to pozerala v metre a teda zdalo sa mi, ze to by som sa nedoplatila, lebo potrebovala by som tych balickov vyse sto 😬

• my máme 55 ľudí a kúpila som dva balíčky 500 g...a bude toho ajajaj ešte aj kopec môžem zjesť, ale až po svadbe, aby som nebola ako pubertiačka... 😛
    ešte som kopla do alba aj zelenú...už som celkom mimo..mne sa tá bordo tiež lúbi 🤔

• tak 55 je v pohode 🙂 asi sa na to vazne vykaslem. Pacilo sa mi to sice, ale aj tak to nikto necaka...

• koľko ľudí máte vy? veľa? 🙂

• teraz to vychadza na 104 aj s hudbou, DJ-om, starejsim, kameramanom a fotografom. Predtym to vychadzalo skoro 120! takze som celkom rada 😃

• fuh...tak to je ozaj dosť..veď raz toľko akko my...neviem, či by som to tiež nevzdala 😎 s tými balíčkami 😵

• janino podla mna tie s bordo....aj my budeme mat podobne ale namiesto menoviek tam bude Lucka a Lubko

• Sponzor fóra
  • inak hodila som do albumu saty zo skusania.. ale hned ich zmazem 🙂 to len tak 😉

• sampo...dobré, pekné...a taťo sa ako rozhodol? dá na nás? 🙂
    luci, nad tým som tiež uvažovala, ale nakoniec sa mi nechce robiť ešte menovky zvlášť 😃 tak som to takto poriešila 😎 😎

• janino myslim, ze ano 😃

• idem teda strihať, plniť, viazať a potom sa rozhodnem, ktorú farbu...ešte čakám ďalšie návrhy 😵 😵

• v pohode 🙂 myslim, ze tou bordovou nic nepokazis... ved to musi byt predsa vidiet to meno 😃

• jani - bordo 😉

jani2 - a ja som satky nestihlaaaa pozriet zo skusnia...asi budem plakaat 😢 😃

my budeme mat tiez nieco v jogurte 🙂

• inak pekny podvecer vsetkym 🙂

• Zuzi mam to tam kvoli tebe nahadzat naspat? 😉

• samponik - prosim, prosim uz za dvoch 😴 😉 😃 😃

• julova naozaj?????M 😮

• naozaj naozaj naozaj? joj potesil som sa som 😃 to je fakt skvele!
     😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• no doktorka este nepovedala-asi az o 10 dni najskor ale ciarky hadam neklamu a mrcha nikdeeee 😃...a moj instinkt je nezlomny 😃

• jooooj...kraaasna budes...predpokladam, ze si si vybrala predsa len tie co su na foto c. 46 😉...ale vo vsetkych si ako z katalogu...no fakt nadhera 🙂...dakujem za vynalozenu namahu 😃

• to by bol perfektny predsvadobny dar 😃 tak vam to prajem 🙂
    vybrala som.. musim pozriet, nepamatam 🙂

• no presne foto c. 46 🙂 no ale podobaju sa na tie, co ma v albume ta modelka? lebo podla mna velmi ani nie 😐
    takze zmazem ich 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov