Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

14. máj 201060650
  • Dani, no naaahodou...viem si predstavit, ako Tvoj drahy hra v obyvacke na gitaru a ty do rytmu odstrihavas ruziam hlavicky a stopky "aranzujes" vo vaze 😃 😃 😃

• 😃 😃 😃

• Ahojte 🙂
    Mam tri kupony za ktore si mozete v DM drogerii kupit ruz, lesk alebo konturku na pery, znacky RIMMEL len za 89,90 Sk
    Su platne do 5.5.2007 tak ak by ste chceli darujem ich vam.

• Sponzor fóra
  • Ahojte 🙂
    Mam tri kupony za ktore si mozete v DM drogerii kupit ruz, lesk alebo konturku na pery, znacky RIMMEL len za 89,90 Sk
    Su platne do 5.5.2007 tak ak by ste chceli darujem ich vam.
    Len Kosice.

• oooo tiš, to bolo francúúúzsky 😃 😃 😃

• funguje to u Vas? 😃

• som tuuuuu! Na chvilocku...

• ahoooj jani... 🙂

• ahoj Jani 🙂

• Co mate nove? Nestiham citat? Nejake fazulky?

• asi iba jedna taka malinka, ktora sa ide prvykrat odfotit 7.5. 😉

• to vazneeeeeeeeeeeeeee? Boze naozaj? No gratulujem!!!! 😃 😃 😃
    Tak to si asi stastna-prestastna. Joj, no super

• jeej to vane zuzi? už sa dá aj fotiť? a otec o tom vie 😠 či to ostáva polnočným prekvapením? môj tip je: že si to nevydržala... 😉

• julova, tak to ti/vam gratulujem - par dni sa tu clovek nezastavi a tu take novinky!!! 😕

• teda vážne? som chcela povedať 🤔

• Sponzor fóra
  • no ja uz musim zase ist, ale zajtra vecer som tu a chcem vsetky podrobnosti! pa pa

• jani - jasne ze som to nevydrzala 😃...malo sa poznam a to som si myslela, ze poriadne 😃...ved za 30 rokov by som sa mohla...tak sa tesime spolu a ked bude mat volno, pojde sa fotit s nami 😉

dakujem jang(k)a 🙂...no veru...sice sme planovali, ale ani vo sne nam nenapadlo, ze nam to fakt takto pekne tesne pred svadbou vyjde 🙂

eleni 😃...nuz ako vidis, majovky nezahalaju 😃...dakujem pekne 😉

• čakám ťa domaaaaa 🙂

• poloviciak mi okupoval PC...tak som ho nechala, lebo je aj jeho 😃

• no veď jasne, aj u nas panuje boj o PC...ale Pali je mimo hlavný stan, tak som tu ja 😃 😃

• a ja som taka precitlivela, lebo usiplesk mi dnes ani raz nezavolal, hoc mal cely den volno 😠 😃 ...tak sa bavim s PC...ale pred spanim si ho pomojkam 😃

• oni su taki hnusaci...ale mne palino vždy povie, že aj keď nie je so mnou, tak na mňa myslí, a to, že mi nezavolá neznamená, že ma nemiluje...asi aj Peťulo to takto nejako myslí, nie? 😉

• hej...aj to vravel...ale to vies precitlivele tehu hormony 😃...chapem ze ked je v praci a ma tam stale zakaznikov, tak sa neda, ale ked ma cely den volno?? 😠 😃 ...len a sm taka horka hlava 😃...ale to ma prejde 😉...ved je to zlato najvacsie...ale aj tak sa ma o mna starat 😃

• tak tak...som tvorila pohľadnicu adamkovi a samkovi 🙂
    vieš oni to chlopi berú celkom inak ako my...a čo sa precitlivenosti týka...to ja som potom tehulka asi stále 😃 😃 😃

• ale ked moj Petulo nie je "typicky" chlap 😃...alebo si to len ja myslim? 😬
    ale uz za mnou pred chvilou prisiel a snazila som sa hrat "urazenu", ale uz mi zacalo mykat kutikmi az som spustila smiech...tie jeho zvesene usiska su neodolatelne 😃...tak sme sa vystiskali a dobre je...ale beda mu, ak mi zajtra nezavola 😠 😃
    ja uz som vytvorila, pred zaverecnou v praci 🙂..joj bojovnici su to krasni, hejze? 🙂

• najhoršie u nás je to, že keď ja tvárim urazenú...urazí sa a j palino, že čo sa urážam....a teak ma to veľmi nebaví, lebo on za mnou nepríde 😎

• ved hej...len ja som taka tvrda levia palica 😃..ale vzdy v ten den to prejde 🙂...a popravde viac pride za mnou Petulo 😴 ...joj ti nasi maju spolu meninky 😉

• aha ozaj 🙂
    my sme ešte tiež nikdy neprenášali mrzutkovani edo ďalšieho dňa, hoci iekedy by si to aj zaslúžil 😃
    nech už príde, lebo mi aj chýba 😐

• a je este v robotke?? 😞 ...moj bude zajtra az do 21.40 a ja mam cely den volno...ale v sobotu ma dovolenku, lebo ideme na svadbuuu 🙂...a hlasili krasne pocasie, tak sa moc tesim 🙂...

• ja len verím, že ak chce pršať, tak sa vyprší cez týždeň.... 😬
    bol na služobke v blave od včera a dnes šiel rovno zo stanice do školy...som ho trochu nakopla, nech si spraví výšku(tak chodí, keď sa mu zadarí)...veď nech ma nemusí volať pani inžinierka 😃 😃 😃 😃 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Naša práca nám umožnuje nadviazať spojenie s ľudmi a ich životmi spôsobom, akým slová nedokážu. Preto milujeme čo robíme 🙂
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov