Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
už sme doma... :-) máme úplne naj super farára :-) :-)
Odpovedať
ahoj Jani :-)...tak to je super...a budete mat aj s omsou obrad? :-)
Odpovedať
nieee...a dohodli sme sa, že ani príjmanie, keďže palino je taký sine "veriaci" =-) , že má len krst a on by nemohol ísť. tak som rad, že to p. farár takto poriešil, že by to nevyzeralo hlúpo :-N
Odpovedať
tak aj ovca cela a aj vlk syty...tak to ma byt :-D
Odpovedať
tak tak ;-) drahúšik varí mäskovú polievku x-) a večer ide s chlapcami von sa lúčiť(neviem s čím :-D :-D )
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte moje drahe majovky... dnes som uz hadam posledny krat tuto na nete pred svadbou, buduci tyzden mam uz totiz dovolenku - pokial este neskocim dakde do kaviarne ak to nevydrzim bez vas buduci tyzden... doma PC nemam a bude toho taak vela...! tak vam chcem popriat nech sa vsetko dobre vydari na vasich svadbach - od pocasia az po najmensi detajlik... nech vas fazulky a usiacikovia posluchaju a nech ste co najmenej vystresovane a viac oddychnute - ak sa to vobec da! Mne toci v zaludku uz druhy tyzden od nervozity a este k tomu ma dorazaju aj niektore "drobnosti" ako napr. ked mi kvetinarka zasekne ze vyzdoba ma vyjde zhruba na 9tis. - tak potom aby som nemala nervozitu! ]-( este som pridala zopar fotiek do mojho albumu tak ak vas bude zvedavost nutit urobte kuk :-) Nech sa vam dari a po svadbe 10 maja som tu ako na koni! ahojteee :-N
Odpovedať
a moj drahusik nevari, lebo zaraba korunky na odinku :-D....ale vcera mi uvaril rizoto a este mi upiekol aj take pampusiky :-D...no stara sa o mna :-)... :-D :-D...s akou slobodou, ze? :-D :-D
Odpovedať
:-D mia tak aj tebe supiš pupiš týždeň...a nestresuj sa, všetko sa postupne vyrieši... ;-) nech vám to výjde podľa vašich predstáv a vidíme sa.... myslíme na teba :-) :-)
Odpovedať
mirka tak nech Vam to vyjde uuuuplne najkrajsie ako ste si predstavovali :-)...budes mat kraaasny make up x-) ... aj menu mate krasne...my asi nechame hosti cakat na prekvapenie..aj tak budu hladni :-D...budem na Teba mysliet :-)....
Odpovedať
čo robíš? zuzi? :-)
Odpovedať
idem sa krmit este :-x :-D to je strasne, ale ja som kazdu chilu hlana :-S...ale tak doprajem si male porcie, ale musim si proste nieco dat :-)
Odpovedať
tak papaj, ja idem pocvičiť a potom sa tu stretneme ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte, no uz som tu!
Odpovedať
Hláááásim sa,,,,, 8-)
Odpovedať
ahojte...ako? :-)
Odpovedať
No ahoj Jani... uz si si pocvicila? Ja prave pisem taku "dakovnu rec nasim", tak tu nad tym rumazgam...
Odpovedať
a kedy im chces dakovat? ked sa odpytate? my take nemame...ja by som tiež asi plakala ;-(
Odpovedať
Ja mam napisanu taku kratku verziu, ktoru by som chcela, aby sme povedali sami - ked sa pyta, no ale toto (co som dnes stvorila) by som tam nepovedala, ani keby ma tam nechaju stat tyzden... by som plakala a keby sa mam pozriet mamine do oci... to nie! Rozmyslam, že to napisem na nejaky taky pekny pozdrav a potom im to len podam... no este neviem.
Odpovedať
jej som sa vžila do výroby menoviek a ani som si nevšimla jak ubehol čas. my im asi poďakujeme potom po všetkom. pozveme ich niekam na kávu, alebo tak x-)
Odpovedať
Ja neviem, ako na to... Segra im dakovala hned po pripitku, mamickam obaja dali velke kytice, ockom po Metaxe a pekne oficialne podakovali... Ukaz menovky ;-)
Odpovedať
ešte nie sú hotové, ale dnes nejdem spať, kým nebudú... ]-( ja by som to tiež chcela tak, ale keď ja sa rozrevem...na obrade dúfam nebudem slziť, máme celkom srandistu farára a môj drahý...o tom ani nehovorím :-D :-D
Odpovedať
Sa to krati, ze? no takto o tyzden... a ja o 2, tiez asi nebudes spat :-N
Odpovedať
no uvidíme...dúfam, že budem...chcela by som sa do sýtučka doružovučka vyspinkať :-N :-N
Odpovedať
už som sa dopiplala s tými menovkami...ale sú hotovéééééééé :-D :-D :-D krásne sníčky májovky 8-(
Odpovedať
som tu sááááám ako prst ;-( zuzi príjemnú zábavu vám dnes prajem ;-)
Odpovedať
niesi...... :-D
Odpovedať
bola som v kvetinárstve, lebo ideme blahoželať dnes na dve svadby...a predstav si, taká milá pani tam bola ]-( :-D :-D a som... :-D
Odpovedať
ta vytočila pani kvetinárka milá??? :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ALOHA! :-D tak, uz som doma :-) mozem sa venovat vyrobe pierok napriklad... ;-) inak neviete nieco o tom, ci ma mat prva druzicka resp. svedkyna kvety? :-N :-x
Odpovedať
Profilova fotka
a este som zabudla, ze julova Zuska mas perfektne tie vlasy :-) vyzeras ako zo zurnalu ;-) a janino ty si bola teda fakt kocka s kratkymi vlasmi :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?