Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
ahoj sampo....to ci ma a ci nemá mat kvety je na tebe...podla mna.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
luculka a tvoja bude mat? neviem no... bolo by to sice pekne, ale zase neviem kam to potom da, dakde to zabudne... :-N ked ona este ani saty nema, ze by som jej to doladila ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre rano majovky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre rano dani :-D rozlucka so slobodou bola asi dost kvalitna ;-) x-)
Odpovedať
bre ranko :-D si sa lucila???ako bolo? sampo moja asi nebude mat
Odpovedať
Profilova fotka
hm, tak to este premyslim zajtra. A maminam date kvety.. akoze pri odobierke? lebo my sme najprv mysleli, ze nie.. ale asi ich predsa len pojdem este objednat :-)
Odpovedať
my odobierku nemáme...ale rozmýslala som dat nieco rodicom ako podakovanie...poradte co =-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja veru neviem, asi dame predsa len mamam tie kvety, ale akoze je to nielen pre mamy, ale podakovanie rodicom. Otcom by sa mohla dat este nejaka flaska dobreho alkoholu :-) lenze toto ja uz asi riesit nejdem. som pozerala predpoved na 5.5. .. nie som tym velmi nadsena.. tymi prehankami ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
mnooo bola kvalitna, aj striptiz bol, boli sme v harley davidson, dostala som sampano aj song od DJa....strasne dobre sme sa zabavili a ani zle mi nebolo....takto som si to predstavovala :-) mnoo sampoo...ked v den svadby prsi.....budeme mat peniazky ;-) a odkial mas predpoved?
Odpovedať
Profilova fotka
mnoo a mam slusnu fotku z babskej jazdy...nejaky fotograf nam urobil...kuk album :-)
Odpovedať
bre ranko....DANI som kukla fotku...supeeer ste sa asi zabávali..tak to má byt....no ja budem celý vecer o jednom striku ale nevadi :-|
Odpovedať
Profilova fotka
dani na http://pocasie.pozri.sk/ ale uz od vcera sa ta predpoved zmenila :-) vcera bolo, ze zrazky 60%, dnes uz len 40% a teplota sa zvysila o 2 stupne :-D ja som mala rozlucku taku slusnu :-) vlastne taku som aj chcela, aby mi nebolo zle na druhy den
Odpovedať
Článok sa načítava...
sampo aj moja bude ...teda dufam.... :-p bude u nás grilovacka.....v teplakoch :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to by sa aj mne viac pacilo, lenze tu doma sa mi to teraz aj tak neda a okrem toho, moja friend-zakladna je v PO :-) aj doma, ale nie casto, lebo baby tu uz nebyvaju (skoro ako ja :-N ), s nimi som bola cez Velku noc a potom sme spolocne vyzivovali, ze uz podme, lebo sa nam chcelo spat :-) nezvyk no, staroba... :-N :-x
Odpovedať
aj my sme zhodnotili ze sa nám nechce na zafajcenu diskoteku....a aj v mojom stave :-p ....takze spravime babsku gril party....jedna donesie kolácik...jedna slane...jedna klobásky.....ja narobím misu salátu....dresingy....a budeme hodovat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
luculka to budete mat supeeeer, my chceme tiez opekacku tyzden po svadbe, aby sa dopilo a dojedlo co ostane zo svadby... to strasne lubim taketo opekacky... uvidis jak super vam bude... a ako sa citis? fazulka rastie? byva ti zle?
Odpovedať
dani vobec mi neni zle len mam motaky z nizkeho tlaku a som unavenáááá ;-) ....
Odpovedať
Profilova fotka
mno to mam aj bez minima :-) a uz mas aj chute vselijake? :-)
Odpovedať
co ja viem...len vzdy v robote tak hodku pred obedom mi vselijake dobroty lietaju okolo hlavy :-D :-D ...ale zacala mi chutit zmrzlina..predtým som ju moc nepotrebovala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mno riesim dilemu.... idete pred sobasom do kostola na spoved? (tie ktore mate cirkevny sobas)
Odpovedať
Profilova fotka
dani ja idem... aj ked neviem, co tam budem robit, lebo som tam dlho nebola (asi tak 10 rokov) a uz som aj pozabudla, ze co a ako a co :-N a neviem sa s tym akosi stotoznit, ze mam nejake veci vykladat nejakemu chlapovi =-) knazovi...
Odpovedať
ahojte kočky... ;-) ja som ešte nikdy nebola na spovedi a v piatok som to povedala nášmu zlatému farárovi a on že to nevadí, nech si napíšem zoznam :-D :-D a nech za ním v piatok pred omšou prídem, že ma vyspovedá. asi pôjdem, hoci príjmanie na našom sobáši nebude, keďže drahý je neverec :-D ale mám pocit, že by sa asi patrilo byť "čistá" duša pred takým veľkým činom =-) =-)
Odpovedať
dani ja nie...lebo som len krstená tak nemozem...ale drahý ano :-p janino ahoj x-)
Odpovedať
Profilova fotka
lucu my to mame naopak, drahy je iba krsteny :-)
Odpovedať
no tak to na spoved nemoze ist,,,sampo a mne to celkom vyhovuje ze nemusim tie veci hovorit nejakemu chlapovi :-N
Odpovedať
Profilova fotka
tak to ti uuuplne rozumiem. Ja sa s tym proste neviem nejako vyrovnat, lebo sa mi knazi zdaju taki isti ludia ako aj ja a preco by som mu mala nieco vykladat, on mi tiez take nerozprava... joj, nejako to budem musiet prehryznut :-N najhorsie je, ze to na mne urcite bude hrozne vidiet.. take to, ze nechcem velmi spolupracovat =-)
Odpovedať
tak tam proste nechod =-)
Odpovedať
Profilova fotka
hm.. to by som najradsej.. ale zase mam take nejake krestansko "moralne" nutkanie tam ist, nech nemam potom vycitky pred bohom :-N
Odpovedať
tak to nejako zvládnes ...a potom daj vediet...a kedy sa chistás? najvissi cas :-D
Odpovedať
myslíte, že ja mu poviem všetko? to nikdy ]-( ...veď PB to vidí, čo robím, tak načo mám ešte voľakomu o tom vykladať...aj on bude mať dosť |-| ...a ešte len keby som začala vykladať by mal dosť :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?