Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

14. máj 201060650
  • ahoj sampo....to ci ma a ci nemá mat kvety je na tebe...podla mna.... 😉

• luculka a tvoja bude mat? neviem no... bolo by to sice pekne, ale zase neviem kam to potom da, dakde to zabudne... 😬 ked ona este ani saty nema, ze by som jej to doladila 😉

• dobre rano majovky 🙂

• Sponzor fóra
  • dobre rano dani 😃 rozlucka so slobodou bola asi dost kvalitna 😉 😵

• bre ranko 😃 si sa lucila???ako bolo? sampo moja asi nebude mat

• hm, tak to este premyslim zajtra. A maminam date kvety.. akoze pri odobierke? lebo my sme najprv mysleli, ze nie.. ale asi ich predsa len pojdem este objednat 🙂

• my odobierku nemáme...ale rozmýslala som dat nieco rodicom ako podakovanie...poradte co 🤔

• no ja veru neviem, asi dame predsa len mamam tie kvety, ale akoze je to nielen pre mamy, ale podakovanie rodicom. Otcom by sa mohla dat este nejaka flaska dobreho alkoholu 🙂 lenze toto ja uz asi riesit nejdem.
    som pozerala predpoved na 5.5. .. nie som tym velmi nadsena.. tymi prehankami 😠

• mnooo bola kvalitna, aj striptiz bol, boli sme v harley davidson, dostala som sampano aj song od DJa....strasne dobre sme sa zabavili a ani zle mi nebolo....takto som si to predstavovala 🙂
    mnoo sampoo...ked v den svadby prsi.....budeme mat peniazky 😉 a odkial mas predpoved?

• mnoo a mam slusnu fotku z babskej jazdy...nejaky fotograf nam urobil...kuk album 🙂

• bre ranko....DANI som kukla fotku...supeeer ste sa asi zabávali..tak to má byt....no ja budem celý vecer o jednom striku ale nevadi 😐

• dani na http://pocasie.pozri.sk/ ale uz od vcera sa ta predpoved zmenila 🙂 vcera bolo, ze zrazky 60%, dnes uz len 40% a teplota sa zvysila o 2 stupne 😃
    ja som mala rozlucku taku slusnu 🙂 vlastne taku som aj chcela, aby mi nebolo zle na druhy den

• sampo aj moja bude ...teda dufam.... 😛 bude u nás grilovacka.....v teplakoch 😃 😃

• to by sa aj mne viac pacilo, lenze tu doma sa mi to teraz aj tak neda a okrem toho, moja friend-zakladna je v PO 🙂 aj doma, ale nie casto, lebo baby tu uz nebyvaju (skoro ako ja 😬 ), s nimi som bola cez Velku noc a potom sme spolocne vyzivovali, ze uz podme, lebo sa nam chcelo spat 🙂 nezvyk no, staroba... 😬 😶

• aj my sme zhodnotili ze sa nám nechce na zafajcenu diskoteku....a aj v mojom stave 😛 ....takze spravime babsku gril party....jedna donesie kolácik...jedna slane...jedna klobásky.....ja narobím misu salátu....dresingy....a budeme hodovat 😃

• Sponzor fóra
  • luculka to budete mat supeeeer, my chceme tiez opekacku tyzden po svadbe, aby sa dopilo a dojedlo co ostane zo svadby... to strasne lubim taketo opekacky... uvidis jak super vam bude... a ako sa citis? fazulka rastie? byva ti zle?

• dani vobec mi neni zle len mam motaky z nizkeho tlaku a som unavenáááá 😉 ....

• mno to mam aj bez minima 🙂
    a uz mas aj chute vselijake? 🙂

• co ja viem...len vzdy v robote tak hodku pred obedom mi vselijake dobroty lietaju okolo hlavy 😃 😃 ...ale zacala mi chutit zmrzlina..predtým som ju moc nepotrebovala 😃

• mno riesim dilemu.... idete pred sobasom do kostola na spoved? (tie ktore mate cirkevny sobas)

• dani ja idem... aj ked neviem, co tam budem robit, lebo som tam dlho nebola (asi tak 10 rokov) a uz som aj pozabudla, ze co a ako a co 😬 a neviem sa s tym akosi stotoznit, ze mam nejake veci vykladat nejakemu chlapovi 🤔 knazovi...

• ahojte kočky... 😉
    ja som ešte nikdy nebola na spovedi a v piatok som to povedala nášmu zlatému farárovi a on že to nevadí, nech si napíšem zoznam 😃 😃 a nech za ním v piatok pred omšou prídem, že ma vyspovedá. asi pôjdem, hoci príjmanie na našom sobáši nebude, keďže drahý je neverec 😃
    ale mám pocit, že by sa asi patrilo byť "čistá" duša pred takým veľkým činom 🤔 🤔

• dani ja nie...lebo som len krstená tak nemozem...ale drahý ano 😛
    janino ahoj 😵

• lucu my to mame naopak, drahy je iba krsteny 🙂

• no tak to na spoved nemoze ist,,,sampo a mne to celkom vyhovuje ze nemusim tie veci hovorit nejakemu chlapovi 😬

• tak to ti uuuplne rozumiem. Ja sa s tym proste neviem nejako vyrovnat, lebo sa mi knazi zdaju taki isti ludia ako aj ja a preco by som mu mala nieco vykladat, on mi tiez take nerozprava... joj, nejako to budem musiet prehryznut 😬 najhorsie je, ze to na mne urcite bude hrozne vidiet.. take to, ze nechcem velmi spolupracovat 🤔

• tak tam proste nechod 🤔

• hm.. to by som najradsej.. ale zase mam take nejake krestansko "moralne" nutkanie tam ist, nech nemam potom vycitky pred bohom 😬

• tak to nejako zvládnes ...a potom daj vediet...a kedy sa chistás? najvissi cas 😃

• myslíte, že ja mu poviem všetko? to nikdy 😠 ...veď PB to vidí, čo robím, tak načo mám ešte voľakomu o tom vykladať...aj on bude mať dosť 😴 ...a ešte len keby som začala vykladať by mal dosť 😃 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    "fantastikFOTO fantastické fotografie a video pre všetkých" svadobné foto + svadobné video od nás = 20% zľava
    Svadba je v váš veľký deň D. Prežívate okamihy ktoré sú mnohokrát iba raz v živote dovolte nám aby sme vám ich zachytili ako nikto iný .
    Štýlová reštaurácia a veľká spoločenská sála, priestranná terasa s altánom, starostlivo udržiavaný park s jazierkami, veľká ubytovacia kapacita.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov