Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no to hej, ja si viem tiez predstavit lepsie rozlozene svaly, ale to by som musela prestat byt leniva :-N tak dobru nocku, idem aj ja x-)
Odpovedať
ja mam maturitu z lenivosti a keby som nebola leniva, mali by som k nej aj vysokoskolsky diplom :-D tak dobru nocku Jani ;-)...a ziadne katastrofy, ale krasne snicky..pa pa zajtra ;-)
Odpovedať
jaj, tak nastriedačku obkukávam telku a net a medzitým robím posledné upratovanie pred svadbou. potom už len v piatok povysávam(alebo najmem sestru) :-D a bude. a neznášam prevliekať postele...môj dvojmetrový je ešte v prácičke :-| a teda dobrú nôcku vám prajem...bz tých nočných môr :-D :-D
Odpovedať
Jani ;-)...on ma fakt dva metre? =-) :-D
Odpovedať
má.... :-D zuzi už si zmazala ten album? som to nestihla... ;-(
Odpovedať
uz hej...ale tak dam nejake foto do mojho albumiku...momeeent :-)
Odpovedať
jani...pekné pierka...som omrkla...že je to makačka také voľačo... ;-) som sa natrápila s menovkami...ale už sú hotové...a mám z nich radosť... :-)
Odpovedať
uz je tam 5 kuskov ;-)
Odpovedať
tak a idem hajat :-)...dobru nocku ;-)
Odpovedať
ahojte ste tu este? :-|
Odpovedať
noo...este si ma zastihla na ceste do postele :-D...co este nespite fazulkovci ;-)
Odpovedať
no konecne som ta zastihla :-D pojdeme asi pomali...dnes sa fazulka akosi drzi...ale celý den ma boli brucho :-S
Odpovedať
Článok sa načítava...
peknučkí boli, zuzi a aj vy... ;-) idem aj ja...nejako ma zaťahuje 8-( a pali prišiel...aspoň oblečie ten obrovský paplón a môžem spať tak dobrú nôcku :-)
Odpovedať
janino bru nocku x-)
Odpovedať
dobru nocku majovky :-) luc - tak sup pod paplonik ;-)...mna nastastei este nic neboli...az mam pocit, ze sa nic nedeje..snad len trosku vacsi talk v lentilkach nastava..zeby konecne rastli? :-D
Odpovedať
Jani - dakujem - a pozdrav dvojmetraka ;-)
Odpovedať
no mne teda fakt podrastli..... :-D :-D a najvetsie muky su ráno ked stávam ako ma bolia ]-(
Odpovedať
tak v mojom pripade sa na to tesim :-D...ale boliet by to teda nemuselo :-(...ale tak este mam nejaky ten tyzden cas :-D...a zajtra idem s Dankou na skusku sukne...sa tesiiiiim x-)
Odpovedať
jeeej tesim na modelku :-D ...kuk moj album taká som celý den nafucaná ]-( ]-(
Odpovedať
ešte som kukla alba....a neodolám...luci...krásne brušinko...malá fazulka sa nafukuje ;-) zuzi čakáme fotos... ale teraz už ozaj pa :-) :-D
Odpovedať
modelkovat budem asi az vo stvrtok, ked bude usita ;-)...a potom na svadbe...joj, viem ze bude uzasna :-)...no ja som dnes ani moc nebola, ale mam dni, ked som taka aj ja...ale patri to k tomu, tak si to vychutavajme x-) ;-)
Odpovedať
Ok tžak dobru nocku babule a fazulky :-D ;-)
Odpovedať
papa do tretice a uz spim ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zuzii julovaaa si tu? citkaj IP
Odpovedať
Profilova fotka
janino - musím povedať,že tie krátke vlasy čo máš v albume nemajú chybu, je to ešte lepšie ako tie dlhé. No baby........ ako dopadli rozlúčky so slobodou? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
moja suppeeeeer.... akurat co ma stve ze dneska som sa zobudila s bolavym hrdlom a necitim sa velmi dobre :-( a to uz je len 5 dni do svadby.... nemate niekto nejaky zaruceny recept na rychle uzdravenie? :-.
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja by som nejaky potrebovala, pretoze mi akosi tecie z nosa a neviem, ci nemam i teplotu... dani, korzet mal uspech. dakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
som rada miri :-) mnoo pokial len kvapka z nosa,...to je este fajn...to zaberie cibulka a cesnacik.... ale ked uz je aj teplota.... to doliecis do 12, len neviem ci ja do 5. navyse to bude najstudensi den a este aj prsat ma....
Odpovedať
Profilova fotka
dana_viktoria - mňa minulý týždeň tak prehnalo, dúfam, že sa mi to nevráti do svadby ..... to by teda bolo :-D :-D :-D Ja som si dala na noc na hrdlo med a ráno som bola fit.....med je všeliek, alebo na cmúľanie je dobrý DRILL. Alebo kloktanie so slanou vodou, acylpyrín na vypotenie alebo paralen plus. A do nosa jednoznačne Muconasal. mirka20 ty sa - môžeš liečiť ešte dva týždne ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dana_viktória - ja som pozerala na sobotu má byť 20 stupňov a prehánky na 40 %. Ide mi len o fotenie, lebo sa máme fotiť v krásnej prírode a to by bola škoda :-( Ale zase nám bude pršať štastie :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?