Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja uz si nie som ista ani aku si mam dat pesnicku na prvy tanec :-(
Odpovedať
my budeme mat tu americku superstar, netusim ako sa to pise, ale asi nejaka Kelly Clarkson :-p From this moment on. Uz teraz ked ju pocujem sa mi hrnu slzy do oci...
Odpovedať
u nas je to jasne :-),...Depeche Depeche Depeche :-D a na prvy tanec konkretne A question of lust
Odpovedať
Profilova fotka
Tak v piesni mam jasno. Dnes mi prdli nervy, lebo fotograf zmenil cas fotenia a to nam nesedí do harmonogramu. Budem mu musiet este zavolat a presvedciť ho aby nas fotil kedy to chceme a vyhovuje nam.
Odpovedať
Profilova fotka
no ja si slzy velmi dovolit nemozem, lebo by to bolo vidiet na mne asi do rana :-) tak asi ostanem pri tom wet wet wet teda ;-)
Odpovedať
janga mi ju asi dáme na fotky z detstva a spolocne ;-) :-)
Odpovedať
dobré ráno májovky... :-) človek sem pol dňa nezavíta a má čítaníčko na pol hodiny (aj robím medzitým) :-D :-D včera som bola u kaderníčky a už mám svadobný deň: ráno doma zmyjem hlavu a vysuším...pre ružičky pred deviatou, idem do kaderníčky o 9.00 tam je aj vizážistka rovno ma namachlí :-N potom vyberieme kvety... 12.00 k svokrovcom sa najesť :-D :-D o 13.00 ideme s palim domov sa obliecť o 13.45 príde fotograf k nám domov o 14.30 fotenie budimír o 16.30 presun do kostola o 17.00 vy už budete vydaté panie a ja pôjdem na to =-) =-)
Odpovedať
prišli mi oznamká od vás dievčence...ďakujem, ďakujem, ďakujem :-) :-) po víkende hodím foto do alba x-)
Odpovedať
Profilova fotka
kde zase ste? ha? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tu sme, tu sme .... sa tesim som vybavila fotografa na termin ktory nam vyhovuje :-)
Odpovedať
ahojte...som bola o pol osmej na krviceke...a potom som ako správna tehulka do pol dvanástej chrapkala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som bola vcera na krvi luc a co noveho?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
julova, janga "uz len 22 dni, prosim nezabudni, cas sa krati"... :-)
Odpovedať
Uz len 22 dni, prosím nezabudni, čas sa kráti, plynie ako voda neviem kto mi dodá odvahu..." la la la :-D :-D :-D schnauzee - Zuzka - dakujeeem za oznamko x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
julova, my uz len 15 dni ... som rozmyslala, ze by som ti pravicou prisla potriast a podarovat nejaky ten karafiat .. ale je budem zrovna na novomanželskej turistike v Rakúsku :-)
Odpovedať
skooda egy :-)...tak ale ja by som Ti teoretickoprakticky mohla prist potriast :-D...za vsetky majovky :-)...ak nebudem chora od stresu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
julova, verim ze budes mat ine starosti ako triast rukou ...
Odpovedať
no je celko mozne, ze budem este v robotke - lebo na zaciatku mesiaca mam vzdy fin. uzavierku...a ak sa nieco dovrza, budem musiet naklusat aj v sobotu :-S
Odpovedať
Profilova fotka
julova, aspon prides na ine myslienky
Odpovedať
Profilova fotka
uz len 15 dni? hm, dost dobre .. ja nemam vybratu este ani kyticu :-D asi sa mi zda, ze mam este cas... no jo
Odpovedať
Je tu niektooo?
Odpovedať
jani - kuk :-) a dokonca aj jem :-D...oskvarkove pagaciky :-D
Odpovedať
Ahoj, ja som prave dojedla :-) No sa uz musim niekomu pochvalit - som podpisala tu zmluvu takze ododnes akoze byvame :-D :-D :-D
Odpovedať
no supeeeer :-)...tak blahozelam ;-)...takze ste vzali ten jednoizbacik?
Odpovedať
aaaaaano, sice tam bude kopu roboty, ale uz sa tam tesim - zajtra si to tam idem vyupratovat a v nedelu stahujeme!!! No ale tam nebudem mat internet :-N
Odpovedať
tak si dajte rychly internet od tiiimobajlu :-D no super...uvidis s akym dobrym pocitom sa Ti bude upratovat ;-) inak zaspieval Ti uz dnes niekto Mekyho Zbirku - Este 22 dni..? :-D
Odpovedať
Nie. Len ja drahemu do telefonu. Sa chudak lakol... :-D
Odpovedať
:-D...ved to uz nie je ani mesiac...boooozinku :-)...buducu sobotu ideme kamaratke na svadbu :-)...sa tesiiim...take predpremiera pre nas :-D
Odpovedať
Sa tesis? No ja by som si ju asi velmi neuzila... by som bola v strese. No tak sa dobre zabavte a poriadne to tam opozeraj, ze co a ako :-p
Odpovedať
oni budu mat taku dedinsku so vsetkym...a my veeela takeho vypustime...ale asi budem rumadzgat jak blazon...je to moja veeelmi zlatulinka super kamaratka asi ma to dojme jak svina :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?