Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

14. máj 201060650
  • ja uz si nie som ista ani aku si mam dat pesnicku na prvy tanec 😞

• my budeme mat tu americku superstar, netusim ako sa to pise, ale asi nejaka Kelly Clarkson 😛 From this moment on. Uz teraz ked ju pocujem sa mi hrnu slzy do oci...

• u nas je to jasne 🙂,...Depeche Depeche Depeche 😃

a na prvy tanec konkretne A question of lust

• Sponzor fóra
  • Tak v piesni mam jasno. Dnes mi prdli nervy, lebo fotograf zmenil cas fotenia a to nam nesedí do harmonogramu. Budem mu musiet este zavolat a presvedciť ho aby nas fotil kedy to chceme a vyhovuje nam.

• no ja si slzy velmi dovolit nemozem, lebo by to bolo vidiet na mne asi do rana 🙂 tak asi ostanem pri tom wet wet wet teda 😉

• janga mi ju asi dáme na fotky z detstva a spolocne 😉 🙂

• dobré ráno májovky... 🙂
    človek sem pol dňa nezavíta a má čítaníčko na pol hodiny (aj robím medzitým) 😃 😃
    včera som bola u kaderníčky a už mám svadobný deň:
    ráno doma zmyjem hlavu a vysuším...pre ružičky pred deviatou, idem do kaderníčky o 9.00 tam je aj vizážistka rovno ma namachlí 😬
    potom vyberieme kvety...
    12.00 k svokrovcom sa najesť 😃 😃
    o 13.00 ideme s palim domov sa obliecť
    o 13.45 príde fotograf k nám domov
    o 14.30 fotenie budimír
    o 16.30 presun do kostola
    o 17.00 vy už budete vydaté panie a ja pôjdem na to 🤔 🤔

• prišli mi oznamká od vás dievčence...ďakujem, ďakujem, ďakujem 🙂 🙂 po víkende hodím foto do alba 😵

• kde zase ste? ha? 😃

• tu sme, tu sme .... sa tesim som vybavila fotografa na termin ktory nam vyhovuje 🙂

• ahojte...som bola o pol osmej na krviceke...a potom som ako správna tehulka do pol dvanástej chrapkala 😃

• ja som bola vcera na krvi
    luc a co noveho?

• julova, janga "uz len 22 dni, prosim nezabudni, cas sa krati"... 🙂

• Uz len 22 dni, prosím nezabudni, čas sa kráti, plynie ako voda neviem kto mi dodá odvahu..." la la la 😃 😃 😃

schnauzee - Zuzka - dakujeeem za oznamko 😵 😵

• julova, my uz len 15 dni ... som rozmyslala, ze by som ti pravicou prisla potriast a podarovat nejaky ten karafiat .. ale je budem zrovna na novomanželskej turistike v Rakúsku 🙂

• Sponzor fóra
  • skooda egy 🙂...tak ale ja by som Ti teoretickoprakticky mohla prist potriast 😃...za vsetky majovky 🙂...ak nebudem chora od stresu 😃

• julova, verim ze budes mat ine starosti ako triast rukou ...

• no je celko mozne, ze budem este v robotke - lebo na zaciatku mesiaca mam vzdy fin. uzavierku...a ak sa nieco dovrza, budem musiet naklusat aj v sobotu 😒

• julova, aspon prides na ine myslienky

• uz len 15 dni? hm, dost dobre .. ja nemam vybratu este ani kyticu 😃 asi sa mi zda, ze mam este cas... no jo

• Je tu niektooo?

• jani - kuk 🙂
    a dokonca aj jem 😃...oskvarkove pagaciky 😃

• Ahoj, ja som prave dojedla 🙂 No sa uz musim niekomu pochvalit - som podpisala tu zmluvu takze ododnes akoze byvame 😃 😃 😃

• no supeeeer 🙂...tak blahozelam 😉...takze ste vzali ten jednoizbacik?

• aaaaaano, sice tam bude kopu roboty, ale uz sa tam tesim - zajtra si to tam idem vyupratovat a v nedelu stahujeme!!! No ale tam nebudem mat internet 😬

• tak si dajte rychly internet od tiiimobajlu 😃
    no super...uvidis s akym dobrym pocitom sa Ti bude upratovat 😉

inak zaspieval Ti uz dnes niekto Mekyho Zbirku - Este 22 dni..? 😃

• Nie. Len ja drahemu do telefonu. Sa chudak lakol... 😃

• 😃...ved to uz nie je ani mesiac...boooozinku 🙂...buducu sobotu ideme kamaratke na svadbu 🙂...sa tesiiim...take predpremiera pre nas 😃

• Sa tesis? No ja by som si ju asi velmi neuzila... by som bola v strese.
    No tak sa dobre zabavte a poriadne to tam opozeraj, ze co a ako 😛

• oni budu mat taku dedinsku so vsetkym...a my veeela takeho vypustime...ale asi budem rumadzgat jak blazon...je to moja veeelmi zlatulinka super kamaratka asi ma to dojme jak svina 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Fotografia je zachytenie prchavého momentu v čase, ktorý sa vďaka nej stáva nesmrteľným...
    Firma Pamas s.r.o. je významným výrobcom svadobných oznámení. V ponuke nájdete jednoduché ale aj luxusné svadobné oznámenia.
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov