Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
dik luc; ja by som to este chcela doplnit o vsetky podrobnosti typu - kedy pride auto, kedy musi ist kto kam a po co, kedy musi kto co povedat hostom a poslat ich niekam atd., kto ma co komu dat resp. pripnut.... - toto chcem potom strcit do ruky ocovi a svedkom a nech si to ustrazia oni stve ma, ze ten svadobny den zacina pre nevesty tak skoro. o 8:00 uz u kadernicky!
Odpovedať
ja pocitam, ze u kadernicky budem tiez tak okolo 8-8:30 hod....bude to namahavy den :-D
Odpovedať
Profilova fotka
eleni na toto my mame starejsieho :-) heh, dostane pokyny a vsetko uz zariadi. my to mame zhruba tak, ze sa pozbieram asi tak o deviatej ;-) o desiatej pojdem ku kadernicke, potom sa pomotam, o pol jednej pride vizazista, potom sa odoberieme fotit, okolo 3/4 na styri bude odobierka a potom sa pojde rovno do kostola... ale neviem si predstavit, ako mam byt do rana relativne svieza :-N
Odpovedať
samponik - tak to neviem ani ja...keby som bola sfzulkovena, tak by som sa porucala skoro do hajan...ale takto? ...no uvidime... :-)
Odpovedať
sfazulkovena! kde je ten skriatok, co mi kradne pismenka?! ]-( :-D
Odpovedať
Babule a to si predstavte, ze my mame sobas o 1!!! Ja to asi nestihnem?!!
Odpovedať
my az o 16.00 ... ale aj tak to bude fuska :-D
Odpovedať
mne kadernicka povedala, ze na uces si musim vyhradit minimalne 2 hodiny (to chcem vlasy len vycesat do hora) - ze kvoli natacaniu, suseniu, tupirovaniu a co ja viem co... tiez idem do kadernictva, lebo mi hovorila, ze nema dobre skusenosti s tym, improvizovaz u niekhoho v kuchyni doma make up bude zevraj hotovy za pol hodku - prave ma napadlo, ze vizazistku zavolam do kadernictva namiesto k nam domov a moze ma malovat, kym sa mi budu susit vlasy alebo nieco - spytam sa jej no a fotograf nas presviedca (fotime sa pred obradom), ze potrebujeme minimalne 2:30 hodiny cisteho casu a 30 minut na oddych pred obradom - ten je o 15:00 jak pocitam, tak pocitam, vyzera to, ze vstavat musim pred 8:00, aby som o 8:30 bola v kadernictve
Odpovedať
Profilova fotka
a my o pol piatej :-) aspon sa hostia nestihnu nudit potom na tej hostine Zuska a nie si este sfazulkovena? to by bol skvely svadobny dar :-) tak ti to prajem x-)
Odpovedať
samponik dakujem :-) - prave prezivam muky...lebo si myslim, ze som, ale je to len v mojej gebuli :-D...v pondelok by som (ne)mala dostat mrsinu ;-)...joooj...to je doba, to je doba :-D...
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som naposledy cakala na mrsinu asi dva tyzdne... ale tehotna nie som :-) to asi zmatky po tej HAC ale ved psychika je dolezita :-) aspon vytvoris fazulke fajn prostredie... lenze niekedy je to ako sxvalne tak, ze ked najviac xces, tak sa najviac nedari... no to nie je vas pripad :-)
Odpovedať
zlatusik :-D x-) nuz v kazdom pripade uvidime buduci tyzden...inak ja vooobec nechcem dieta.... :-D :-D...hram na city niekomu, kto to ma na starosti, aby si myslel, ze ma tym "vytresta" :-D :-D :-x
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
aha, uz mi je to jasne :-D chcela som odfotit moj vcerajsi ulovok, ale musim pockat, kym sa nabije baterejka do fotaku :-|
Odpovedať
a co si ulovila? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
kravatu pre zenicha :-D inak ja som si kupila biele samodrzky aj ked mam kremove saty aj topanky :-N
Odpovedať
sampo ak ostane nejake...lebo sa zacali miiiinat...tak poslem 8-)
Odpovedať
no ja mam aj biele a aj telove...teda biele mam normalne cele pancusky a samodrzky telove - uvidim ako sa obudim v den D :-D
Odpovedať
baby podvezky sa daju normálne pripnut na tie samodrzky? =-)
Odpovedať
luc - myslim si ze ano - len si asi cely ten pas musis kupit podvazkovy...
Odpovedať
Profilova fotka
luci ved jedno by si mi mohla odlozit ;-) ja mam samodrzky oboje - biele aj telove - tie som si k popolnocnym satam :-) a dokonca bez zosilnenej spicky, co je fakt pre mna prekvapko, ze na prvy pokus sa mi takto zadarilo :-) a nohy si oholit mam??? :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D aj podpazusie nebodaj :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
:-D vy si to budete dávat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja pdvazkovy pas mat nebudem ....ale videla som take s akoby stipckom a to sa ta pripnut aj na samodrzky
Odpovedať
no ja podpazusie asi ano...si predstav, ze romatnicka foto v korzete a pod pazuchou huna :-D :-D :-D...na nohy sa asi vyprtnem :-D...alebo den pred...v den D by som sa dofaklila cela od nervikov :-D luc - ja nie ;-)..
Odpovedať
Profilova fotka
som si robila srandu :-) lebo ta predstava kefiek v podpazusi a ucesane chlpy pod silonkami ma pobavila :-) ja sa asi tradicne vytrham a potom to dokoncim ziletkou...
Odpovedať
no raz mi dosli na mail fotky - erotishe rumunky :-x tak to bol iny humus... :-D :-D...takze nech ziju ziletky x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja to tiez neznasam :-p
Odpovedať
baby poculi ste pesnicku MILUJU od nedveda??? :-N normáááálne som z nej hotová
Odpovedať
ja som asi este nepocula...a mozno hej..len nepoznam podla nazvu...ale Nedvedi vseobecne maju krasne pesnicky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nie som si celkom ista, zda sa mi, ze kedysi ano... ale nepamatam
Odpovedať
Jasne, ze poznam, ak myslis: " .... Miluju, miluju a chci s tebou byt, miluju, miluju a chci si te vzít..." Ja som uvazovala, ze ju nejak zakomponujem na svasobne dvd, alebo niekde x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?