Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

14. máj 201060650
  • oddychuješ? dvojko? 🙂

• snazim sa a dnes idem dokimu...som mala výtok...vsetci hovoria ze to nic nebude ale radsej idem.... 😠

• veru treba ísť nikdy nevieš, môže to byť nejaký zápal...myslím na vás 😉

• Sponzor fóra
  • dobre ranko zienky 🙂

• ahojky 😉

• ako sa mame? 🙂

a dakujem za oznamko 😃

• no nic moc idem o dvanástej dokimu.....mala som vcera vítok 😞

• a aky? 🤔
    aj ja idem dnes k doktorke mojej na kontrolu..

• silno zltý...az trosku hneducký.... 😞

• hmm...ale neboj...to bude dobre...mozno sa tam este fazulka uhniezduej a hlada si pohodlicko 🙂...tak potom daj skoro vediet, ako ste s fazulkou dopadli..ok? 😉 drzim palceky...a nebud smutnucka-uvidis, ze to dobre dopadne..

• baby, urcite uz mate nejaky harmonogram dna D ... dajte ho pls. do placu nech chytim inspiraciu ... vobec neviem sklbit odobierku s fotenim. Musi sa ist z odobierky hned na obrad?

• babule vsetko v poriadku...aj mimiska som vydela...a za odmenu som si kupila svadobne prádielko 😃 😃

• ahoj luc - tak vidis - ver starej korculi bosorke 😃...a ake? daj fotoooo 🙂

• idem na to.... 😎

• tesiiim 😃

• Sponzor fóra
  • uuuuuz

• tie spodaaaare su krasne 🙂...kde si kupovala? 🙂
    joj som Ti este chcela napisat, ze ty mas taky "nebezpecny" dramaticky pohlad 😃...hotova femme fatale 😃

• cooooo sa tu normálne rehlím pri monitore.......a ja ti dám spodáre.....ja nemusim tangáce a nie to estze na holú ritku.. 😃 😃 😃 teda pod rifle este daj daj ale pod saty ani náhodou.....a tá podprda mi super sadla a zdvihla moje lentilky 😃 😃 😃

• no fakt - taky uhrancivy - ked Ta drahy nahodou neposlucha a Ty nanho "zazries" tak mu musi byt hned jasne, kolka bije 😃 😃 😃...ved aj ja nosim spodaaare 😃...ale fakt je to krasne pradielko 😵

aj ja mam taku podprdu dvihaciu na lentlky 😃

• a ty nemas prádielko ofotene??? sobotu idem este drahému pre popolnocnú kosielku...tá co je v albume je moc fialová tak som objednala presne farbu k satám.....s kupim si aj samodrzky,,,,mám si asi kremove ze?

• este nemam spodare 😉 😃

hej kremove - aj ja mam 🙂

• majove kolegyne, moje komplimenty, u vas je vzdy sranda 😃 😃 😃
    krasne mate oznamka - ten jeden motiv, tusim jankin, sa aj mne strasne pacil - mam ho aj v albume - a ten text "od... nechodime" sme nakoniec dali aj my na oznamko (jedno z dvoch, lebo nakoniec mame 2 verzie) no a julovej som DM-oznamko uz chvalila - vytlacene ho mam aj doma, aby sa aj chlap doma uistil, ze depesaci nevymreli 😉

• to nechodíme mame aj my 😃 😎 ....a v junovkách sranda neni???pozvite tam julovu 😃 😃 😃

• Ahojte, co nove? Ja mam tolko roboty a taaaaak sa mi nechce. 😞 😞

• ahoj janga.....nove spodne prádlo....aspon u mna 😃 😎

• v junovkach je super - len sli vsetky dnes uz dom... a mna od maja delia len 2 dni, takze sedim na 2 stolickach 😉
    tak jak sa pytala agyptanka, aj mna by zaujimal harmonogram dna D - vy zatial este nic? co vsetko clovek musi stihnut... asi si spisem taku checklist a potom to nejak chronologicky zoradim.

• Joj Luc ti zavidim, ja som to prave este nenasla. No co, pojem bez 😃 ... aj tak to nikto neuvidi

• no ja mám
    8:00......kadernícka...vizázistka
    13:00.....je zraz na Kamennom mlyne...ale bezo mna....plus obcerstvenie
    14:20 asi......príchod pre mna...bez odprosenia
    14:50...ak to pojde hladko 😛 zoradenie pred kostolom 😉
    15:00 hodina H
    16:aj nieco 😃 príchod na hostinu......no a potom uz dáme polievocku ...odtrsáme prvý tanecek a sup sa fotit do zámockého parku 😃 😎

• no my harmonogram este nemame...bud zaimprovizujeme alebo neviem...mudrejsia budem po porade s kadernickou, kam idem buduci piatok 😃...zatial len viem, ze o 16.00 je hodina H a o 9:00 rano ide drahy pre kyticu a pierko 😃...a ani my nebudeme mat odobierku - fotime sa od pol jednej v meste a potom sa prepracujeme k obradnej sieni 🙂

ahoj eleni - nevymreli...aspon jeden bude, kym sa nepominiem na onen svet, ale aj tam budem diktovat hudobnu modu 😃

• cawo nevesty, ja vas v poslednej dobe nejako zanedbavam ci co 😉
    luculka ako to, ze este nemam od teba oznamko, ha? 😶 a to budes tak skoro vstavat? ja mam kadernicku az o desiatej a vizazistku o pol jednej 😎

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    spolu si užijeme Váš veľký deň kdekoľvek na SVK
    najlepší pomer cena / výkon 🙂

Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.

Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov