Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

14. máj 201060650
  • zuzi...áno...ftipálek 😎
    keti...držím palcuchy 😃
    jani ahoj...to budete mať super, keď už budete spolu bývať, ozaj 😉

• No to nam bude vzacne, kedze sme teraz 100 km od seba 😛

• aj planujete babätko ?alebo sa uz on snazite?

• Sponzor fóra
  • my sa uz snazime, ketti..

• Musim ist. pa pa

• a co ako?dari sa, alebo nie.lebo nam moc nie.a som s toho nestastna.myslela som si,ze to pojde uplne dost lahko,ale asi ani nie.aj si meras teplotu?sledujes si nejako kedy mas plodne dni.

• ketti - dni si sledujem, BT si meriam len poslednych 5 dni...a snazim sa spoznavat ako sa sprava moje telo pocas celeho cyklu...a predtym som vobec nemerala...a toto je nas druhy pokus...takze uvidime buduci tyzden, ci sa nam podarilo..

• ja si to tiez sledujem,lenze raz mi vystupi teplota 37,6,ale to len jeden den a na druhy mam uz36,5.tak hladam nieco podrobnejsie aby som si nastudovala.som s toho jelen.

• už som to pihla do rúry 😃
    ketti aj vy ste pokušitelia? len my nejako zaostávame...
    babule, dnes som chcela objednať svadobnú cestu už na isto...a celý termín je obsadený...mňa musí picnúť 😛

• tak to by si mala chodit na Modreho konika 🙂..tam sa dozvies takmer vsetko potrebne a niekedy aj nepotrebne 🙂

• julova pojdem to skusat aj tam.
    janina a kam idete na dovolenku?ja skusam nahovarat mojho aby sme isli tiež niekam,ze uz posledny krat.moj nastavajuci mi povie,ze to som uz hovorila minuly rok 😃 😃

• ja chodím na koníka...mám aj album o mojom malom alexovi 🙂
    do grécka sme chceli ísť v júni a tak pôjdeme asi v septembri 🤔

• už prišiel medvedík... a na koníka si to s darhým dávame iba občas... radšej 69

• no on je vážny dilino 😒

• to si budes musiet povybavovať vsetky doklady.ja by som rada ani neviem kam.minulý rok sme boli v egypte.bolo tam bajecne.ale isla by som aj do tunisu.snad ho prehovorim. 😉

• Sponzor fóra
  • Pali 😠 😃

• tak sorry ... Ja len čo na srdci to na jazyku... Nebite ma, už budem dobry...

• My chceme isť na svadobnu cestu ale ešte nevieme kde... Asi do zoologickej záhrady alebo aj možno do botanickej... Alebo do roboty... Vážne sa nevieme rozhodnúť... Alebo na basketball... Ťažká voľba...

• alebo hladnej svini sa o kukurici sniva 😛 😃
    so zenskymi sa nezahravaj, lebo tie vedia vykonstruovat veci nevidane 😃 😃

• Janka asi vari veceru, lebo Ty uz od hladubludy pises 😠 😃

• rozmýšľame aj o exotickej dovolenke... Nechali sem sa inšpirovať celebritami... Napr. uvažujeme po vzore Drapákovcov, stráviť týždeň spoznávaním kultúry v Letanovciach... donesieme si aj 120 kg špekáčok, 50 kg chleba a temperové farby... Ja som vyrastal v ghette, ta mňa tam hneď zvolia za vajdu ako Beňovského na Madagaskare... A domov si donesieme suveníry : vši, a nejakého psa... Majú ich tam dosť, nestíhajú to všetko pojesť... Ak máte záujem niekto sa pridať, rýchlo, lebo sa miesta v chatrčiach míňajú...

• he...dakujem, ale to by stalo asi majland...😃...ale opytam sa Petula...mozno prehodnotime 😃
    ale ja som mačkofilna 🙂

• 😃 😃 😃 😃 😃

• Nejakú mačku tam nájdeme... Inak dá sa tam zorganizovať aj luxusné lúčenie so slobodou pre pánov... V ponuke je veľa exotických krások za nízke ceny, niektoré aj za starvné lístky prípadne 20 dkg vlašského šalátu...

• no ukaz mi jedneho normalneho pana, ktory by do takej exotickej krasky zasunul 😛 😃

• už som tu ja janino 🙂
    mám ti odkázať, že on 😃 😃 😃 😃
    idem žehliť (nech sa pán tvorstva0 trochu0 poba0ví na 0nete0)0-mu0 šiši0ná cel0kom0000000000000000000000000000000000 😃 😃 0 😃 0

• ahojte .... a dobrú nocku želáme obaja 😉

• jasneeee 😃...veriime. odkazujem, ze by to bol posledny zasun v jeho zivote a to by asi nechcel 😃 😃

pa pa dobru nocku aj ja Vam prajem...idem aj ja skocit do duchien 🙂

😃 -D 😃 😃

• ja som tuuuu kukuuk 🙂 🙂

• aj jaaaaa 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    "fantastikFOTO fantastické fotografie a video pre všetkých" svadobné foto + svadobné video od nás = 20% zľava
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov