Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

14. máj 201060650
  • ajoj janino. Konečne so sa sem dostala. Drahý je v práci tak konečne mám k dispozícii pC. TAk ako aj vy máte taký strach ako ja??? 🙂

• Moment...

• vidím, že viac domácností funguje ako my...využívam net, keď neni pali doma...a to je často 😃 😃 😃
    aké stresy? ja sa práveže stále viac teším...a práve to ma desí, že už sa nebudem tešiť na svadbu potom... 😵

• Sponzor fóra
  • UUUUUz. Mi to neslo! 😐

• jej prekrásne...dobrá vlečka...ja som tiež pôvodne chcela takú, ale na mojich šatách je taká menšia. ako si ju vypneš?

• Da sa vypnut, celkom dobre to vyzera, kedze je to cle take tylove. Inac na to si davam usit bolerko (v tom istom salone), som vzdy tuzila po satoch s rukavmi!

• musím ísť... prišiel môj budúci a keď ma tu pristihne, strašne sa rozčúli a bude krik a bitka...

• 😃 😃 😃 Pekny vecer. pa pa

• 😞 Som sma, opustena? 🤔

• Ja som ešte tu

• Jaaaj super, som myslela, ze uz vsetci spia!

• ja som ešte hore ale ešte ma čaká vana azajtra skúška makeupu 🙂 som zvedava ako to dopadne

• Jaj, no to ja som vyskusala, ked som isla na ples. Overilo sa, tak vizazistku menit nemusim.

• toto u mna nova lebo moja má vtedy rodit 🙂 tak uvidím ale si ju chvalia.....Idem aj do haja teda do vane aby moje vlasy neboli v takom dezolátnom stave k svadobému makeupu 😎 takpapa a dobru nocku

• pa

• Sponzor fóra
  • ahojte..vidím, že ma krásne opičiak odhlásil včera 😃 😃 😃 si robí reklamu, nie? myslí, že ho nepoznáte...ale ja ho tu dosť "ohováram" 😃 😃 😃 😃 😃

• Dobry den majovky a majovia 🙂
    ... ako sa mame? Fuuu ja som vam dnes taka nejaka ako udreta mechom. Asi je rizikovy stupen 10 🙂

• bre ranko....jeeej dnes som dostala kráááásne oznamko....dakujeeeeeem 😃 😃

• a ja som mala v schranke vcera dve obalky, blahozelanie od kamosky a vynimocne netradicne oznamko od Julovej .... za vsetky deti dakujeme 😃 😃

• egyptanka kuk moj album.....kráááásne oznamko 😃 😉

• ahojte majovky.... no to je asi pravda egy - ja som tiez ako by ma bol rano niekto ovalil.... a este hlava a krk ma bolia - to je ale tym, ze sa zmenilo pocasie... pritom som nikdy na toto citliva nebola! 😠

• luculka, az som prekvapena rychlostou posty 🙂 ... inac tak dopadneme s nasim starym autom, ked si nevytancujem dost peniazkov, aby sme mohli pridat k usporam a kupit aspon nejake novsie i ked ojazdene 😃 😃

• je hrozne zlatunke...aj mamina sa rozplívala 😃 😃

• aahojte...jej to aj ja budem mať také v schránke??? jeeeej 😬

• luculka, to ma tesi ... dalo namahy to zamaslickovat, ale aspon bola sranda ... sme sedeli u mna v obyvacke a so sestrou a mamou sme maslickovali 🙂

• 🙂 🙂
    dnes mi do prace donesie drahy svadobne topanky a aspon ich tu rozchodim, doma nemam sancu lebo mi mi susedia vyndali, ze chodim po parketach v lodickach

• pisem ako trkvas ... ja vravim, ze dnes je urcite rizikovy stupen 10 🙂

• no to istotne... a to mam dnes ist ku kadernicke 😛 ved jej tam zaspim na istotu! 😎 uz teraz sa snazim v praci si vymysliet robotu co by ma prebrala, ale akosi... 😬

• Baby, mate skusku s vizasistkou alebo idete na ostro?

• dnes som mala robotky ako na kostole 😞 ...a egy - ja idem bududci piatok na skusku ucesu a kedze je tam aj kozmetickovizazistka, tak na mna rovno aj nieco napatla, nech viem ci budem moct medzi ludi 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    SVADOBNÉ OZNÁMENIA, KTORÉ INDE NENÁJDETE. SKUTOČNE ORIGINÁLNE A KRÁSNE KÚSKY NA VAŠU SVADBIČKU. VITAJTE U MŇA.
    Fotografia je zachytenie prchavého momentu v čase, ktorý sa vďaka nej stáva nesmrteľným...
    Celá SR..
    Svadobné foto - video
    Rodinné foto - video
    Letecké foto-video DRONOM
    Book,glamour
    Fotoatelier
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov