Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ajoj janino. Konečne so sa sem dostala. Drahý je v práci tak konečne mám k dispozícii pC. TAk ako aj vy máte taký strach ako ja??? :-)
Odpovedať
Moment...
Odpovedať
vidím, že viac domácností funguje ako my...využívam net, keď neni pali doma...a to je často :-D :-D :-D aké stresy? ja sa práveže stále viac teším...a práve to ma desí, že už sa nebudem tešiť na svadbu potom... x-)
Odpovedať
UUUUUz. Mi to neslo! :-|
Odpovedať
jej prekrásne...dobrá vlečka...ja som tiež pôvodne chcela takú, ale na mojich šatách je taká menšia. ako si ju vypneš?
Odpovedať
Da sa vypnut, celkom dobre to vyzera, kedze je to cle take tylove. Inac na to si davam usit bolerko (v tom istom salone), som vzdy tuzila po satoch s rukavmi!
Odpovedať
musím ísť... prišiel môj budúci a keď ma tu pristihne, strašne sa rozčúli a bude krik a bitka...
Odpovedať
:-D :-D :-D Pekny vecer. pa pa
Odpovedať
:-( Som sma, opustena? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som ešte tu
Odpovedať
Jaaaj super, som myslela, ze uz vsetci spia!
Odpovedať
Profilova fotka
ja som ešte hore ale ešte ma čaká vana azajtra skúška makeupu :-) som zvedava ako to dopadne
Odpovedať
Článok sa načítava...
Jaj, no to ja som vyskusala, ked som isla na ples. Overilo sa, tak vizazistku menit nemusim.
Odpovedať
Profilova fotka
toto u mna nova lebo moja má vtedy rodit :-) tak uvidím ale si ju chvalia.....Idem aj do haja teda do vane aby moje vlasy neboli v takom dezolátnom stave k svadobému makeupu 8-) takpapa a dobru nocku
Odpovedať
pa
Odpovedať
ahojte..vidím, že ma krásne opičiak odhlásil včera :-D :-D :-D si robí reklamu, nie? myslí, že ho nepoznáte...ale ja ho tu dosť "ohováram" :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den majovky a majovia :-) ... ako sa mame? Fuuu ja som vam dnes taka nejaka ako udreta mechom. Asi je rizikovy stupen 10 :-)
Odpovedať
bre ranko....jeeej dnes som dostala kráááásne oznamko....dakujeeeeeem :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a ja som mala v schranke vcera dve obalky, blahozelanie od kamosky a vynimocne netradicne oznamko od Julovej .... za vsetky deti dakujeme :-D :-D
Odpovedať
egyptanka kuk moj album.....kráááásne oznamko :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte majovky.... no to je asi pravda egy - ja som tiez ako by ma bol rano niekto ovalil.... a este hlava a krk ma bolia - to je ale tym, ze sa zmenilo pocasie... pritom som nikdy na toto citliva nebola! ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
luculka, az som prekvapena rychlostou posty :-) ... inac tak dopadneme s nasim starym autom, ked si nevytancujem dost peniazkov, aby sme mohli pridat k usporam a kupit aspon nejake novsie i ked ojazdene :-D :-D
Odpovedať
je hrozne zlatunke...aj mamina sa rozplívala :-D :-D
Odpovedať
aahojte...jej to aj ja budem mať také v schránke??? jeeeej :-N
Odpovedať
Profilova fotka
luculka, to ma tesi ... dalo namahy to zamaslickovat, ale aspon bola sranda ... sme sedeli u mna v obyvacke a so sestrou a mamou sme maslickovali :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-) :-) dnes mi do prace donesie drahy svadobne topanky a aspon ich tu rozchodim, doma nemam sancu lebo mi mi susedia vyndali, ze chodim po parketach v lodickach
Odpovedať
Profilova fotka
pisem ako trkvas ... ja vravim, ze dnes je urcite rizikovy stupen 10 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no to istotne... a to mam dnes ist ku kadernicke :-p ved jej tam zaspim na istotu! 8-) uz teraz sa snazim v praci si vymysliet robotu co by ma prebrala, ale akosi... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, mate skusku s vizasistkou alebo idete na ostro?
Odpovedať
dnes som mala robotky ako na kostole :-( ...a egy - ja idem bududci piatok na skusku ucesu a kedze je tam aj kozmetickovizazistka, tak na mna rovno aj nieco napatla, nech viem ci budem moct medzi ludi :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?