Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
Inac v blizkej dobe sa vam v schranke objavi podozriva obalka :-D
Odpovedať
dufam, ze ma hned neprepadnu kuklaci pri schranke, z preberam podozrive zasielky :-D...tesim sa x-) ...tak este pockam na Tvoje a od egy a schnauzee a potom ofotim komplet zbierku do albumu :-D
Odpovedať
Sa mi dnes podarilo kupit aj tie nausnicky, tak som prestastna, lebo uplne pasuju k nahrdelniku x-)
Odpovedať
no super - vidis aka si sikula :-)
Odpovedať
Inac mi vynechavaju pismenka s tymi pazurikmi.... Musim normalne kontrolovat, co pisem.
Odpovedať
ahoj jani...no s tými fčeličkami ma to ani nenapadlo... =-) som prala svadobnú košuľu svojmu človekovi... :-D :-D ja sa teším na podozrivú obálku... ;-) nikdy som tak poctivo nevyberala schránku :-D :-D :-D
Odpovedať
No to ja som si hned predstavila,ako uteka nevesta a za nou roj vciel :-D :-D :-D Ale nie Zuzi neboj, bude to krasne!
Odpovedať
Jani - sa tu rehlim - vcera ze môj polovičiak, dnes môjmu človekovi - to je take zlaté :-D
Odpovedať
roj včiel...to nieeee...asi skôr roj ľudí :-D :-D :-D
Odpovedať
ja ho tak všelijako volám a niekey mu aj idem na nervy, najmä keď mu poviem opuchlinka...lebo on má ráno takú opuchnutú tváričku :-D :-D :-D
Odpovedať
radsej ludi :-D...
Odpovedať
:-D :-D..ja Petula najradsej volam ušiplesk :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
No to bude asi istejsie (a pravdepodobnejsie). Ale ved sa neboj, ved z tych kvetov odstrihujú ite pelové tyčinky, či čo to tam je! No len si vyber atky, ktory dlho vydrzi... (a nezomrie este pred obradom :-p )
Odpovedať
no jachcem ruzicky...ako v kytici, tak aj do vlaskov ;-)
Odpovedať
presne presne aj ja budem mať také isté ružičky...maslové krásne...hádam ich voľajako ošetria, aby vydržali...veď keď zhodím závoj, chcem ich mať celý čas na hlave...teda vo vlasoch :-D
Odpovedať
Ja som chcela len korunku, ale cim dalej, tym viac rozmyslam nad zavojom.
Odpovedať
ja som pôvodne chcela korunku a závoj a ešte kudrlinky...ale to už bolo moc sladké :-D , tak sme sa rozhodli, že korunku vynechám. aj tak som nezohnala takú v KE ako by sa mi páčila (teda za vhodnú cenu) 8-)
Odpovedať
Ja som nasla salon, kde mi ju vyrobia a len za 350,- a je zo smotanovych perliciek, lebo strasova sa mi nehodi k satam (mozem si doniest aj vlastny navrh)
Odpovedať
babule..ja som dnes normaaalne grogy :-N idem skocit pod sprchu a lazkat si...mam pocit, ze do sekundy spim :-D...takze dnes Vas na neuverenie takto skoro opustam :-D...majte krasny zvysok vecera a krasne snicky Vam prajem ;-)...pozdravujem človekov a polovičiakov a aj opuchlinky :-D :-D
Odpovedať
aj ja ušipleskov a všetkých ostatných...a aj drevené mačky :-D oddýchni si...dobrú nôcku zuzi ;-) ;-)
Odpovedať
Dobruuuu...
Odpovedať
;-)...odovzdam...skoda ze tu neni taky virtualny cmukajz :-D..pa pa
Odpovedať
jani to máš super s tou korunkou...keď som si našla salón, kde by mi urobili korunku...tak len podľa ich vzorov :-| tak som nechcela 8-)
Odpovedať
No ibaze stale cakaju dodavatelku s tymi perlickami!!! Lebo oni maju len biele. uz tam mala byt pred tyzdnom. Musim tam tento tyzden behnut. Ale maju im prist aj nejake nove sety, takze je mozne, ze si nakoniec len poziciam.
Odpovedať
a ty chces akej farby? mas ine satky, nie biele?
Odpovedať
Ja mam smotanove. :-)
Odpovedať
aha, veď aj ja :-D to ma nenapadlo a pritom, keď som kupovala náušnice, tiež som hľadala smotanové a nie biele ;-) a ktoré? sú to niektoré z tých, čo máš v albume?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky...pridávam sa k debate ja ani závoj ale kvietky :-)
Odpovedať
Jaj saty? Nie nie su, mala som ich tam raz, len chvilku, lebo nechcem aby iich drahy videl (ked som uz vydrzala doteraz :-) ) Chces vidiet?
Odpovedať
chceeem...aaanoooo ajoj lubu :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?