Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mirka nie je za co ;-) ja chcem take pocasie v sobotu ako bolo 28.4. 8-) ale asi mozem o tom iba snivat... nejako uz bude, nezrusime svadbu kvoli po(i)casiu :-D
Odpovedať
ved to ... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
len potom asi nebudu fotky z exterieru... ak bude prsat :-( a ani z atelieru, tam sa teda nechystame ... :-x ja sa aj tak obavam, ze to tak rychlo zbehne, ze si ani nevsimnem...
Odpovedať
my sme tiež chceli najprv fotky len zvonku, ale fotograf nás trochu usmernil, že môže aj pršať (mňa to ani nenapadlo :-D ) tak sme si zajednali kašieľ budimír pri košiciach. tak toto je poriešené, hoci veľmi sa mi tie interiérové fotos nelúbia, no čo už ked už :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som si neporiesila nic, takze ak bude prsat, mam smolu :-( tak nebudu fotky no... prezijem ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
sampo, aj my mame fotenie len vonku, takze ak bude prsat, mame smolu. ale nas fotograf nas upokojil, ze ak bude prsat, tak si najdeme nejake pekne miestecko v hoteli a tam urobime nejake pekne umelecke fotky. tak sa tym utesujem :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Mnooo v BA to vyzera na sobotu takto : Veľká oblačnosť až zamračené a na mnohých miestach dážď, alebo prehánky, ojedinele búrky. Nočná teplota 9 až 5, na juhozápade okolo 11 st. Denná teplota 17 až 21 st. Južný vietor 2 až 5 m/s ( 5 až 20 km/h).
Odpovedať
Ahojte babenky. No a to sme sa tesili na krasnu majovu svadbu... no co uz... som sa na take pocasie pripravovala dlho (ja som to tusila), ale aj tak z toho budem smutna. Ale dnes som si kupila satocky na druhy den (k nasim na obed a urcite este budu navstevy) - no su krasne, letne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pozrite nas krasny jedinecny den nam nemoze nic pokazit...nebudeme sa potit pri trsani, ludia sa nebudu rozliezat lebo by zmokli a bude krasna intimna atmosfera, budeme mat stastny zivot spolocny...dazd stastia ;-)
Odpovedať
No ale ked si predstavim tie zafulane saty... A zenicha so zafrkanymi gatami... az mi je tazko
Odpovedať
ale ale...jani...bude to nádherný deň, tak ako píše danka, nič nám ho nepokazííííí ;-) ;-) ja možno ani ženícha nebudem mať, lebo sa na mňa pred hodnou urazil, a nekomunikuje so mnou =-) som ho zdžubkala, že aspoň posledný týždeň by sa mohol živšie zaujímať o svadbu a nie len hundrať na všetko, čo kto druhý za neho a ako vybaví, no nemám pravdu? ]-( tak uvidím, ale nebudem si kaziť posledné dni slobody :-D :-D a možno nie posledné :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mas vlecku na satoch? .... snad baby buduci tyzden budu mat lepsi pocas ako my i kde vyzera ze bude prsat este vela dni potom...
Odpovedať
Článok sa načítava...
a mňa to už nevytočí to počasieeeeeeee 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
dani ale ony maju troch zmrznutych buduci tyzden ;-) hoci pamata, ze takto minuly rok (na tych zmrznutych) bolo teplo.. a tu sobotu, co nam vychadza.. cize 6.5., bola strasna kosa... prsalo, fukalo.. takze asi sa to zopakuje.. ... no hadam ma to nerozhadze.. hoci ked uvidim to blato na dvore, zimomriavky vo vystrihu.. tak neviem, ci nebudem trochu.. trochu dost podrazdena .. chvilu :-D a vlecku mi odstrihli, chvalabohu.. je z nej rozkosny kabatik teraz ;-)
Odpovedať
No ja mam vlecku a zenich - jak male decko, takze zablateny bude az po usi!!!! Ale nie z toho zufala, vobec nie :-N Iba ma ide porazit!!! Jani ale oni su vsetci rovnaki.... a to sa stavim, ze ani nechapu, co im tym chceme povedat.
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa skore obavam ze ti moji kamarati si nedali povedat a unos nevesty nezrusia a ja si nestihnem zobrat kabatik a dobre nachladnem :-|
Odpovedať
No to ja nachladnem, ked si nezozeniem spodne pradlo :-p Som si ho objednala v jednom obchode vo Vrabloch, dnes som si isla pon a ony maju dovolenku do 9. maja ... ?
Odpovedať
Profilova fotka
janga a da sa ti aspon vypnut? lebo moja sa nedala... preto sla dolu.. a bola neuveritelne tazka..
Odpovedať
Moja sa da vypnut, dufam, ze to nebude padat, lebo sa to pripina niekde pod zadkom.
Odpovedať
Profilova fotka
fuha tak to by bola zloba keby ti capla do mlaky :-. :-S
Odpovedať
ahojte :-) no konecne som doma a mozem byt pri Vas :-)....mam uzavieru, tak v praci opat fofry - ani som radsej neotvorila net, lebo by som sa nevedela odputat :-D...jaaaaj tema pocase..radsej zavieram oci a ani si nejdem hladat ake bude pocasie... Janinko - ti chlapi su asi rovnaki, len moj Petulo je baba :-D :-D...ale vcera ma dorazil...ja v praci, on ma cely den voln,ja zahrabana po nos v papieroch, nvem kde mi hlava stoji a on mi vola, ze kolko ma kupit korkovych stuplov na flase ]-( ...a potom ze nerozculuj sa, ked mas doma take decko, ktore niekedy bez opytania ani na zachod nepojde samo...moje neeerve....akoby svet sta na tm,ci kupi stuplov desat alebo patdesiat...inak som strasny cholerik ja :-D...ale ked je to zakazdym takato xu...ovinka, pri ktorej nevie sam so svojou lebkou rozhodnut ako chlap, tak sa to nakumuluje a ide ma urvat :-D...a tak raz za cas si vybuchnem..a sm mu vcera priala, aby zazil aspon jeden den so sebou a s mojim rozumom, aby mu v tej jeho hlavice doslo, o co mi ide...aby zacal obcas aj mozog pouzivat :-D...joooj...ulavilo sa mi :-N :-D :-D ...ale inak sa mame fajn a tesime sa :-D
Odpovedať
Ahoj Zuzi a ako dopadla hypoteka???
Odpovedať
ahoj Jani :-) no myslim, ze nam dali celkom slusny urok, takze dobre :-) ...len najst nejaky byt,ktory by vyhovoval...to este len bude :-S....takze po svadbe zacina aktivne hladani vhodnehobyt...bude to umorne, ale snad budeme mat stastie a bude aj pekny aj zrekonstruovany a aj za relativne malo koruniek :-D
Odpovedať
No tak to budeme mat rovnake aktivity :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Cavko májovky ja som to tak dlho nebola, dáko nič nestíham. Bože tiež mám neskutočné bobky, že bude kydať dážď a ja sa budem fotiť v otrasnom ateliéry a nie v našom krásnom parku :-S
Odpovedať
no hej.len mna tlaci viac cas, lebo s bruskom uz mi asi zmluvu nedaju podpisat :-D
Odpovedať
a budete to zvladat aj s babatkom?
Odpovedať
ja mam uz byt 1-izbovy, ktory nie je zatazeny hypoekou, takze ten sa prenajme a bude splacat hypoteku...taky je aspon plan :-)
Odpovedať
Ahojte baby. Neviem či som mimo (nechce sa mi čítať) pribudla ďalšia nevestička s bruškom =-) Či to je len pekná predstava. :-| :-N
Odpovedať
no ajka, tu su kazdy den nejake novinky... :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?