Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte majovecky ;-) Vy, co to mate uz za dva, tak vam drzim silno prsty, nech sa vsetko vydari tak, ako sa ma, nech si uzijete ten najkrajsi den svojho zivota. Aj pocasie sa snad umudri, budeme sa modlit ;-) julova zuska - aj tebe drzim prsty pri hladani bytiku, nebyva to sranda. Aj ked, my sme na to mali za nasich okolnosti len tyzden, no nastastie sa podarilo a mame super bytik. Verim, ze aj vy najdete ;-) A pozor na banky, neviem, ci to robia tak vsetky, ale vraj nie, lebo teraz hladame, cez koho si nechame hypoteku prepllatit a tym padom by sme platili uz dalsej banke, lebo ta nas abanka s nami kraaasne vybabrala. Fuj, neskutocne, co si dovolia robit s ludmi ]-( . Teraz dufam, ze sa nam skoro podari to prefinancovat cez nejaku inu banku, uz mame nove navrhy, tak snad sa nam to podari rychlo dotiahnut do konca.
Odpovedať
ahoj Zuzik - a ako s Vami vybabrali? =-) :-|
Odpovedať
Profilova fotka
pekne s nami vybabrali :-) brali sme hypoteku a dali sme si na ich odporucanie urok fixovat na jeden rok, mali sme celkom normalny urok, nie najmensi, lebo sme v casovej tiesni brali hypo a nemohli sme pockat mesiac, kym urok klesne o nejake desatinky ci percento, no ako vravim, ten urok sa dal. Kedze je fixovany na rok, kazdy rok v den podpisu zmluvy sa meni podla aktualneho stavu. Po roku sa nic zvlastne este nestalo, ale teraz, po druhom roku, nam ho dvihli o cele 2% !!!, co cini skoro 1000Sk (pri nasom rozpocte je to dost :-( ). Najvacsia sranda na tom je, ze v tom case ponukaly uvery s este nizsim urokom, ako sme mali povodne, ale ze tie nizke uroky platia len pre novych, pre ludi, co uz hypo platia, su ovela vyssie, im to menia inak. Zrazu...predtym to tak nerobili, zvlastne. Priatel pisal list do banky, vykaslali sa na neho. Bol si zistovat v inych bankach, tak mame par ponuk na prefinancovanie, s tym, ze po zbytok splacania uveru by sme uz mali fixny urok a mensi ako teraz, takze sa nam to oplati az az. Usetrime tym dokonca cez 100 000. Zajtra sa drahy chysta s tymi ponukami do nasej banky, kde mame uver, za riaditelom, aby s nim hodil rec a ukazal mu papiere. Bud nam ten urok znizia alebo pan riaditel bude dalej hrat blbca a my si tu hypo hodime do inej banky. Najlepsie je, ze asi pred pol rokom aj kamoska brali s priatelom hypo z tejto banky, tiez im povedali to iste, co nam na zaciatku, tak sa teraz boji, ze aj s nimi tak vybabru. Uz aj boli tam sa informovat, ale tam sa tvaria, ze kdezeeee, take nieco nehrozi. Hm, potom ako je mozne, ze sa to stalo nam??? ]-( A urcite aj inym ludom. Dufam, ze je to aspon trosku zrozumitelne, co som napisala :-)
Odpovedať
aaaahojte :-) tak som si všetko prečítala...som omazaná až ku krku, doteraz som natierala a natierala a čokoládovala a fuuuuj zákusky :-D :-D :-D baby veď už len dvakrát sa vyspíme....jeeee :-) neviem, či budem mať zajtra čas sem zabehnúť, ale veeeeľmi pekne ďakujem za priania aj za môjho uhundranca, ktorý šiel radšej dnes do školy....aktuálne foto hodíme potom do alba. ;-) nemáte pocit, že šaty čo ste si vybrali sa vám až tak nepáčia teraz? :-( zajtra idem s mojim tatúšom po ne, tak verím, že sa mi zas zapáčia :-| a je tu niekto? :-)
Odpovedať
nikto tu nie jeee????? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
uz som tuuuu...akurat sme dosli z kostola.... som prekvapen sa tam narozpravame aqz az ...niekolko krat ano...potom "berem" a potom "slubujem" a este budeme citat nieco....
Odpovedať
ajoj dani :-) aj celý slub ste si hovorili? nám to len farárko ukázal, a povedal, že on nám vždy naznačí, čo máme robiť :-D :-D
Odpovedať
idem ešte zbaliť veci do hotela a potom do pelechuuuuuuuuuuuuu.....juchuchuuuuuuuuuuu myslím na vás 5.-ťkové v sobotu...už budete všetky panie, keď ja pokráčam k oltáru :-N ajojteee :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a ty mas kedy obrad? :)
Odpovedať
Profilova fotka
ach zeny, ja neviem, ci sa tu este stihnem ukazat, zacina chaos :-) saty mam uz doma, ale aj tak som si kupila korunku za 800 eska ]-( , lebo ta zo salonu sa mi nepozdavala zajtra ideme balit vysluzky, vyzdobit kostol vecer.. este mam stretko so svedkynou mojou :-) priebeh obradu sme prebrali s fararom (dobre sme sa nasmiali, tak dufam, ze to dobre dopadne) keby som sa tu nezjavila... tak podam spravy potom, teda PO "TOM" x-)
Odpovedať
Ahojte 5-kove nevesty, tak vam teda prajem, aby vam vsetko dobre dopadlo a teda aby ste vyktocili do manzelstva tou spravnou nohou. Drzte sa!!! PS: a kaslite na pocasie... je to vas DEN!
Odpovedať
Kedze som tá "LUCIA"....tak carujem carujem......aby zajtra ked uz sa tomu slniecku moc nechce aby aspon sem tam na Vás vykuklo :-D DRZTE SA!!!
Odpovedať
Článok sa načítava...
joooj majovecky...mne nedochadza, ze zajtra budete vydate panie Vy...a uz vobec nie to, ze o 8 dni aj ja :-D
Odpovedať
A o 15 dni ja :-D .....ako sa má fazulka?
Odpovedať
Ty kokso som pozrela na zaciatok májoviem....a prvý krát som tam hodila príspevok 21juna 2006 =-) :-D
Odpovedať
luc - fazulka hadam poslucha...som len stale unavena, ale inak pohoda...ani zle nam (este) nebyva ;-)..a co vy? ako? :-)
Odpovedať
ja uz ani nejsom taká unavená ako zo zaciatku ;-) ...my sme vcera vyfasovali matersku knizku...a o dva týzdne ideme na sono.....krvicka aj vsetko ostatne v poriadku :-) ...ani mne neni vobec zle len mam motáky z tlaku
Odpovedať
tak to je super :-)...si pamatam, ako ju ta moja kolegyna doniesla do prace a ja som si jej knizku pozerala z kazdej strany :-D :-D...dufam, ze coskoro aj ja budem jej hrdou majitelkou a tiez bude vsetko OK |-| ;-)
Odpovedať
si pííííís ze bude.....a za rok dame stretko májoviek aj s nasimy deturencami :-D
Odpovedať
tak to teda bude :-D...sa tesim ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
cafte zenyy ;))
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. dani, ako pokracujes?a ako prezivas posledne hodiny pre svadbou? vsetko ok? drzim palce, nech vsetko dobre dopadne vsetkym zajtrajsim majovkam... :-)
Odpovedať
heloooou Dani :-D...ako sa citis? ;-) dnes si idem po praci pre suknu :-)...tak tam necham korunky...ja uz neviem obsediet a ocami posuvam cas :-D...ako pripravy? finisuju? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja posuvam cas, lebo sa mi uz vobec nechce byt v robote. od pondelka mam volno, tak sa toho neviem dockat...juuuuj, uz nech su tri hodiny.... :-(
Odpovedať
ZUZI !!!! No kocka budes velika ;-) krasna je ta tvoja sukienka, velmi!!! to sa ti fakt podarilo...
Odpovedať
Dakujem Jani :-)...ja dnes ani spat nebudem od radosti :-D...a asi sa nam aj byt podarilo zohnat :-)...sice byvat budeme asi az buduci rok v marci, ale nevadi...spokojni sme, ze sme take nasli :-) DANI - DAKUJEEEEEM este raz :-)....a ked budu nafotene svadobne foto, tak Ti poslem na stranku :-D
Odpovedať
A preco az tak neskoro? My sme tiez obkukovali novy, ktory sa teraz stavia - ten by bol az v juli 2008 :-p a este som sa nerozhodla, ci stoji za to. No teraz byvame v super lokalite, tak asi skusime nieco tam pohladat...
Odpovedať
lebo vsetko co v tom objekte vystavali je uz predane a este idu dostavovat tri bytovky a v jednej z nich budeme mat nas bytik...cize to bude novostavba za pre nas skvelu cenu :-)...ale do decembra pracujem, takze vyplata bude ok...a potom pol roka materska, ktora tiez bude slusna...takze to potiahneme a potom uz prenajmeme tento moj bytik a hypoteka sa bude platit z prenajmu a my budeme v novom...kolaudacia prebehne februar/marec...tak preto az vtedy...
Odpovedať
Joj no super... a uz je to na 100%, ci len o nom uvazujete?
Odpovedať
uz sme si to zarezervovali...v stredu ideme dohodnut detaily a dohodneme sa kedy podpiseme rezervacnu zmluvu - budu chciet 50.000,- zalohu, ktoru potom odpocitaju z ceny bytu...tak musime est dosetrit...esteze nam vratili korunky za svadobnu cestu :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?