Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

14. máj 201060650
  • co porabate??ja smejdim po mimibazare 🤔

• Ale moj drahý je stále v práci a ja som doma aj po nočnej a pred nočnou, nejak sa stále míname. Asi sa uvidíme len pred oltárom 😒 . No čo už také sú naše povolania....A zajtra sme mali isť na skúšku. JA idem ale sú dva týždne do svadby a ešte stále nemá vestu ani kravatu....Aj ked mu to x krát pripomeniem aj tak si zabudne vymenit službu 😢

• my mame svadbu 19teho a zajtra ideme drahemu kupovat topánky 😃

• Sponzor fóra
  • Jaj tak z toho si vobec nic nerob. Ja mam 6 dni do svadby a vobec nemam spodne pradlo, ani korunku aku chcem a milion veci... no nejako to stihneme neboj... Musis mu prehovorit do duse 😬

• som zvedava ako to všetko stihneme... 😞 ten čas tak strašne letí.... Aj sa strašne teším aj s astrašne bojím 😬 zajtra vam napíšem ako bolo na skúške šiat, či si ich vobec oblečiem alebo budem na poslednú chvílu zhánat niečo z tretej ruky a moje ročné plány výdu na zmar

• No drahý sa dovalil z práce idem hriať večeru..Pa moje májovky........ 😉

• halooo..je tu este niektora? 🙂
    Luc? 😉

• heh, hlasi sa prva majova pani 😃 ale kedze padam od unavy, tak na nic ine okrem hlasenia sa nezmozem 😬 pekny vecer

• Ahoj Janiiii 😃...a uz som to chcela vypnut 😃...vsetky ostatne kruzime okolo "Maj 2007" ako supy, kedy sa aspon jedna z Vas objavi 😃 😉

Tak vela stasticka, mlada pani 😉...posielam virtualny cmukajz a objatie 😉

• Jul zajtra ťa čaká veľký deň... uvidíš fazuľku 😵

• ahoj Alex 🙂...veru...len dufam, ze bude na spravnom mieste fazulienka nasa 😴 ...dam Vam vsetky co najskor vediet 😉...

• Teším sa... Dobrú nocku!

• Dobru nocku aj Tebe 😉

• Halooooo...5-kove panicky...budiiiiiceeeeek !! 😃 😃

• Ahoj jolova, naozaj tu krúžime ako také supy 😃 som strašne zvedavá ako to celé dopadlo....5-kove májovky kde ste? 😎

• Sponzor fóra
  • ja som nedockava straaaasne a zvedavsia este viac 🙂..

dnes som bola u Dr. a potvrdila nam, ze sme tehu 😵 🙂

• Cafte zienkyyyy ! Tu dalsia pani 🙂 ...aj pocasie vyslo.... a ja mam zapal pridusiek a antibiotika 😃

• Ahoj Daniiii 🙂...

srdecne blahozelam a prajem vela vela vela stastia lasky a malo malo teploty a bacilov kadejakych 😃...taaaak som zvedava na foto, ze dovidenjaaa 😃

• julova gratulujem, tak teraz si už dávaj na seba velký pozor. V elmi sa s tebou teším 😃

no tak ako čo bolo dobre? Ako si zvykáš na nové meno? A ten zápal priedušiek z toho si nič nerob, ja som sa dnes zobudila s teplotou a angínou a kedže som zdr. sestra tak som si naordinovala ATB sama, som zvedáva do kedy ma to prejde, ale sa mi ani nechce ísť takáto bolava skúšať šaty 😠

• mno jo, ale nemam hls, iba teply vzduch ide 😉 ... bolo fajn len pokrocilou hodinou som sa citila horsie a horsie.... ale vsetci sa strasne dobre bavili 🙂 obrad bol krasny, ale vobec si este neuvedomujem ze som pani 😃

• a kedy Vas uvidime v plnej parade ?? 😉

inak nam asi od tretej do pol piatej nesla elektrina...uz som mala umyte vlasy, ale nemohla som zo seba spravit cloveka, tak sme nesli osobne potriast packou 😒...vies ake som mala nervy? 😃

ale ani pocasie ste nakoniec nemali take strasne, ze? 🙂

lubu - dakujem velmi pekne 🙂...ja idem dnes na poslednu skusku siat..

• svietilo nam slniecko....az vecer prsalo ked ma uniesli...aj to mi pomohlo pri zapala priedusiek 🙂
    vsak som ta vyzerala ... ale nenasla 🙂

• a suknu vsetci chvalia a to je len amaterske foto 😃...stale sa nou kocham 🙂

• U nás včera v LC pršal celý den dážd tak som na vás myslela že ako je u vás či prší. Julova potom napíš ako to dopadlo. O.K? 😉

• lubu - napisem 🙂...ked pridem do prace - dnes mam poslednu poobednu smenu...ale ako to tak vidim s mojou unavou za posledne dni, tak tam fakt zaspim na mojom stole pracovnom 😃

• Nevadí, šéfstvo ti to prepáči 😃 ved máš pred sebou velký den....JA ešte štyri smeny a už budem korimová 😃 ani sa mi veri nechce 😃 ..Aj ja sa ozvem večerm že ako to dopadlo, lebo minule bol hotový len korzet aj to tam bolo vic špendlíkov a viac zicheriek ako látky tak uvidíme 😒

• oZaj tá sukna je perfišná 🙂

• no na tej poobednej budem sefstvo najvyssie ja, takze si to urcite prepacim 😃...moja zamestnankyna sa tak vola 😉...ale Petra...

• Budem Dankina chodiaca reklama - jej a jej skvelej krajcirky 😃...

• No uvidím ako to celé dopadne. Ozaj pred rokom mala svadbu švagriná a mal 12 metrovú vlečku ktorá sa nedala ani vypnúť a ni zložiť, tak si vieš predstaviť ako to dopadlo, už pred kostolom bola dostúpaná a ked ancovala mladomanželský tak moj švagor jej na to stupil a tie gorálky sa rozutekali po celej sále. Dosť omické to bolo, ale aspoň máme na čo spomínať 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné fotografie, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a ešte máličko viac...
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Som lifestylová párová fotografka a špecializujem sa na nafotenie dokonalej fotky na Vaše svadobné oznamko. 🙂 🙂 🙂
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov