Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
Ahojte kočky, ja som sa na čas odmlčala, ale akosi nebolo času. V prvom rade chcem pogratulovať všetkým 5-vkám k manželstvu, prajem veľa veľa porozumenia, lásočky :-D My sme tento víkend zapíjali slobodu, bolo super, aj keď sa výnimky našli :-| Nám sa to tiež už kráti, dnes idem na poslednú skúšku šiat, pomaly už začínam pociťovať nervozitu. Skor som z drahého chorá, akosi bez mojho vedomia v piatok niakej známej požičal moju kabelku. Skoro som ho roztrhla, viete si predstaviť, večer keď som prišla z práce a pozerám že ktorú, neuveríte, ale moju savdobnú ]-( Ako tichá domácnosť. A včera sa mi vracala znehodnotená, špinavá od make-upu. Takže pekne krásne kočka mi ju zaplatila a ja 5 dní pred svadbou čo mám iné starosti, idem zháňať kabelku. Taak si viete aj včerajší večer u nás predstaviť. Čo VY na to, bybky?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Vsetkym 5-kovym srdecne gratulujem. Julova, tebe tiez gratulujem a uz len drzim paste, nech vsetko dobre dopadne. ;-) Musim sa vam postazovat aj ja. Pred chvílou sme sli zahlasit alkohol do hotela, kde bude svadba a co nevidim. Hotel, teda presnejsie bar prerabaju, vsetko rozbombardovane, vsade sama malta, prach,takze ma skoro porazilo. Zevraj to bude trvat len asi do stredy,ale mne je z toho do placu. Fakt ma porazi.... :-(
Odpovedať
Ahoj Mirka, tak to ti teda verím, neboj, určite to stihnú do sobotky ;-) Ale tiež lepšiu chvíľu na prerábky si nevedeli nájsť ]-( My ideme dnej jedlo zajednávať, tak som zvedavá :-D Mňa už asi nič a nikto nerozhádže, pretože mne sa už hádam stalo všetko, aby ma porazilo. Snáď skúška šiat dopadne dnes OK. A čakám aj SPZ Mladomanželia :-D, aj podbradníky. Teškám sa na ne.
Odpovedať
dani gratulujem k titulu...PANI :-D
Odpovedať
baby ste tu???
Odpovedať
som tuuuuuuu :-D
Odpovedať
aj jaaaaa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja iba tak sporadicky kedze lehnim.... strasne vela chlastu a jedla nam ostalo a ja nemoooozeeeeem piiiiiit, koli tym antibiotikam ]-( ....a take drinky by som namiesala :-) :-D
Odpovedať
dani ako panicka? :-D Zuzi ja som z mmb objednala riflicky na traky...mam ich na Mk a este idem supravicku beneton...idem ju tam vlozit :-D
Odpovedať
http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... :-D :-D :-D :-D...co ten moj drahy nenajde...mi to poslal mailom :-D
Odpovedať
heh aby sa to niekomu nestalo...by som sa voooobec nesmiala :-D :-D =-)
Odpovedať
:-D :-D...to je tak, ked sa druzicky snazia byt krajsie od nevesty ]-( ...pomsta "zhora" :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahooooooojteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.....hlási sa pani Görögovááááááááááááááááááááááááá :-D :-D
Odpovedať
Janiiiiiiii :-D :-D srdecne blahozelaaaam...z celeho srdca prajem aj s mojim ušipleskom vela vela stastia, lasky a fazulku coskoro do bruska ;-) posielame virtualny cmukajz aj objatie :-)...ja chcem fotky! ja chcem fotky! ja chcem fotky! :-D :-D tak ako sa citis? ;-)
Odpovedať
janiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii aj ja gratulujem a stale smejdim svadobne albumy kedy sa tam niektorá objavite :-D idem pridat konecne fotky z mojej sobotnej rozlucky :-p
Odpovedať
inak mam celkom problem so svad. satami...dnes som nezapla cez brusko svadobny korzet :-x ...tak este pozajtra idem na skusku, ked ho povolia na maximum a som zvedava...nakoniec mozno skoncim s uuuplne inymi satami :-D :-D...a este nemam korzet k popolnocnej sukni :-S
Odpovedať
ďakujeme, ďakujeme, ďakujeme... :-) fotky určite dohodím....aj zajtra večer sa na dlhšie zastavím a pokeciame....bolo to všetko fantastické....večer mi babka povedala, že : vy ste sa celý čas usmievali a ja som plakala. a vtedy som trochu aj ja plakala. ale po celý deň sme boli ako dve slniečka, aj keď to ozajské bolo voľakde v prdeli :-D :-D :-D :-D :-D tkže za celý deň mi slzy len dvakrát vbehli do očí....toto pri babke a keď som zbadala moju najušku kamošku z nitry, ktorú som 8 mesiacov nevidela ;-( a bolo veselo....zajtra popíšem pačko pačko a všetkým ostatným *päťkám* blahoželáááááme obaja ;-) ;-) p.s.: zajtra som tu ako na koni ;-)
Odpovedať
Joooj...tesim sa na zajtra :-) x-) x-) ...sice ja budem ako besna behat po meste a nahanat nieco k mojej sukni, ale isto budem aj TU :-) tak pozdrav opuchlinku ;-) pa pa Janulik ;-) :-*
Odpovedať
ale ja zasa nebudem do zajtra spat..som nedockava na Vase fotky moooc moooc moooc :-)...a oddnes oficialne aj s fazulkou - vsetko je zatial OK, povedala teta Dr. ;-) pa paaaaa
Odpovedať
zuz este si tu?
Odpovedať
hej, som luc...dobre puta si dostala :-D ;-)
Odpovedať
jooooj sme ich hned vyskusali...drahý najprv ze ide hajat ale ked sa umýval rýchlo som hupsla do tej ruzovej kosielky priputala sa o postel.....no a ked ma zbadal.........nemusim pokracovat.... :-D :-D
Odpovedať
:-D :-D...druha fazulka? :-D :-D :-D
Odpovedať
:-D dufam ze nie......a kosielky aj puta berieme do egypta :-D :-D :-D
Odpovedať
no urobite tam teda riadne rošambo :-D :-D
Odpovedať
jooooj uz nemozem chodit na ten MMB,,,,,by som vsetko objednala....som zvedava ked dojdu tie gatuse :-D
Odpovedať
..ja som pre mrnuska zatial nic nekupovala :-)...najprv pockam, co vyzbieram od kamosiek ;-)
Odpovedať
niekto hovori ze by som nemala...ale ja musiiiim....ked to vydim.... :-D :-D
Odpovedať
Janiiii x-) x-) x-) x-) krasni ste...dakujem, ze si utisila moj hlad po vasich fotkach :-D :-D..hned sa mi bude lepsie hajat :-) no nadherny parik ;-)
Odpovedať
JEEEEEEEEEEEEEJ......nádherní mladomanzelia....sup sup dalsie :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?