Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

14. máj 201060650
  • Ahojte kočky, ja som sa na čas odmlčala, ale akosi nebolo času. V prvom rade chcem pogratulovať všetkým 5-vkám k manželstvu, prajem veľa veľa porozumenia, lásočky 😃 My sme tento víkend zapíjali slobodu, bolo super, aj keď sa výnimky našli 😐 Nám sa to tiež už kráti, dnes idem na poslednú skúšku šiat, pomaly už začínam pociťovať nervozitu. Skor som z drahého chorá, akosi bez mojho vedomia v piatok niakej známej požičal moju kabelku. Skoro som ho roztrhla, viete si predstaviť, večer keď som prišla z práce a pozerám že ktorú, neuveríte, ale moju savdobnú 😠 Ako tichá domácnosť. A včera sa mi vracala znehodnotená, špinavá od make-upu. Takže pekne krásne kočka mi ju zaplatila a ja 5 dní pred svadbou čo mám iné starosti, idem zháňať kabelku. Taak si viete aj včerajší večer u nás predstaviť. Čo VY na to, bybky?

• Ahojte. Vsetkym 5-kovym srdecne gratulujem. Julova, tebe tiez gratulujem a uz len drzim paste, nech vsetko dobre dopadne. 😉
    Musim sa vam postazovat aj ja. Pred chvílou sme sli zahlasit alkohol do hotela, kde bude svadba a co nevidim. Hotel, teda presnejsie bar prerabaju, vsetko rozbombardovane, vsade sama malta, prach,takze ma skoro porazilo. Zevraj to bude trvat len asi do stredy,ale mne je z toho do placu. Fakt ma porazi.... 😞

• Ahoj Mirka, tak to ti teda verím, neboj, určite to stihnú do sobotky 😉 Ale tiež lepšiu chvíľu na prerábky si nevedeli nájsť 😠 My ideme dnej jedlo zajednávať, tak som zvedavá 😃 Mňa už asi nič a nikto nerozhádže, pretože mne sa už hádam stalo všetko, aby ma porazilo. Snáď skúška šiat dopadne dnes OK. A čakám aj SPZ Mladomanželia 😃, aj podbradníky. Teškám sa na ne.

• Sponzor fóra
  • dani gratulujem k titulu...PANI 😃

• baby ste tu???

• som tuuuuuuu 😃

• aj jaaaaa 😃

• ja iba tak sporadicky kedze lehnim.... strasne vela chlastu a jedla nam ostalo a ja nemoooozeeeeem piiiiiit, koli tym antibiotikam 😠 ....a take drinky by som namiesala 🙂 😃

• dani ako panicka? 😃

Zuzi ja som z mmb objednala riflicky na traky...mam ich na Mk a este idem supravicku beneton...idem ju tam vlozit 😃

• heh aby sa to niekomu nestalo...by som sa voooobec nesmiala 😃 😃 🤔

• 😃 😃...to je tak, ked sa druzicky snazia byt krajsie od nevesty 😠 ...pomsta "zhora" 😃 😃

• ahooooooojteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.....hlási sa pani Görögovááááááááááááááááááááááááá 😃 😃

• Janiiiiiiii 😃 😃

srdecne blahozelaaaam...z celeho srdca prajem aj s mojim ušipleskom vela vela stastia, lasky a fazulku coskoro do bruska 😉

posielame virtualny cmukajz aj objatie 🙂...ja chcem fotky! ja chcem fotky! ja chcem fotky! 😃 😃

tak ako sa citis? 😉

• janiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii aj ja gratulujem a stale smejdim svadobne albumy kedy sa tam niektorá objavite 😃
    idem pridat konecne fotky z mojej sobotnej rozlucky 😛

• Sponzor fóra
  • inak mam celkom problem so svad. satami...dnes som nezapla cez brusko svadobny korzet 😶 ...tak este pozajtra idem na skusku, ked ho povolia na maximum a som zvedava...nakoniec mozno skoncim s uuuplne inymi satami 😃 😃...a este nemam korzet k popolnocnej sukni 😒

• ďakujeme, ďakujeme, ďakujeme... 🙂
    fotky určite dohodím....aj zajtra večer sa na dlhšie zastavím a pokeciame....bolo to všetko fantastické....večer mi babka povedala, že : vy ste sa celý čas usmievali a ja som plakala. a vtedy som trochu aj ja plakala. ale po celý deň sme boli ako dve slniečka, aj keď to ozajské bolo voľakde v prdeli 😃 😃 😃 😃 😃
    tkže za celý deň mi slzy len dvakrát vbehli do očí....toto pri babke a keď som zbadala moju najušku kamošku z nitry, ktorú som 8 mesiacov nevidela 😢
    a bolo veselo....zajtra popíšem
    pačko pačko

a všetkým ostatným *päťkám* blahoželáááááme obaja 😉 😉

p.s.: zajtra som tu ako na koni 😉

• Joooj...tesim sa na zajtra 🙂 😵 😵 ...sice ja budem ako besna behat po meste a nahanat nieco k mojej sukni, ale isto budem aj TU 🙂
    tak pozdrav opuchlinku 😉

pa pa Janulik 😉 :-*

• ale ja zasa nebudem do zajtra spat..som nedockava na Vase fotky moooc moooc moooc 🙂...a oddnes oficialne aj s fazulkou - vsetko je zatial OK, povedala teta Dr. 😉
    pa paaaaa

• zuz este si tu?

• hej, som luc...dobre puta si dostala 😃 😉

• jooooj sme ich hned vyskusali...drahý najprv ze ide hajat ale ked sa umýval rýchlo som hupsla do tej ruzovej kosielky priputala sa o postel.....no a ked ma zbadal.........nemusim pokracovat.... 😃 😃

• 😃 😃...druha fazulka? 😃 😃 😃

• 😃 dufam ze nie......a kosielky aj puta berieme do egypta 😃 😃 😃

• no urobite tam teda riadne rošambo 😃 😃

• jooooj uz nemozem chodit na ten MMB,,,,,by som vsetko objednala....som zvedava ked dojdu tie gatuse 😃

• ..ja som pre mrnuska zatial nic nekupovala 🙂...najprv pockam, co vyzbieram od kamosiek 😉

• niekto hovori ze by som nemala...ale ja musiiiim....ked to vydim.... 😃 😃

• Janiiii 😵 😵 😵 😵
    krasni ste...dakujem, ze si utisila moj hlad po vasich fotkach 😃 😃..hned sa mi bude lepsie hajat 🙂

no nadherny parik 😉

• JEEEEEEEEEEEEEJ......nádherní mladomanzelia....sup sup dalsie 😃 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    ...všetko čo na svadbu potrebujete vytlačiť
    NakupTo
    Košice
    Pre váš najdôležitejší deň pre vás každodenne pracujeme na originálnych tlačovinách, darčekoch pre hostí a drobnostiach.
    Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov