Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
CAvte kočky no už konečne v pžamku a pres PC. Šaty boli súúúúúúper, som štastná ako blcha :-D
Odpovedať
ahoj lubu - tak to je skvele :-)...a ja naopak...idem este v stredu, lebo dnes som uz nezapla moj svadobn ykorzet cez brusko :-x ]-( :-D ...nakoniec budem na poslednu chvilu menit svadobne saty :-D...ale nevadi...fazulka si zasluzi cokolvek ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jaj to je dobré znamenie že ti rastie brušinko, kvoli to´mu by som aj ja spokojne menila aj celý šatník
Odpovedať
lubu - veru, pravdu pises :-)...a saty bol so mnou vyberat drahy, tak to oznonakoniec dopadne tak, ze ma predsa len uvidi az v den D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Aj so mnou bol prvý krát petino, a videl tie podobné a le boli v maslovom, ale moje budú čisto biele a vyzerajú ovela lepšie ako tie prvé.... V piatok idem na poslednú skúšku a už sa teším stááááášne, sú fakt super,a to som ja strááášne náročná, chudina teta krajčírka, ale čo už so mnou :-N
Odpovedať
Ahojte babule, ja som taka nestastna :-( Ta svadba bude uplna katastrofa...
Odpovedať
ahoj jani...čo sa deje? =-)
Odpovedať
ale janiii...to snad nie ;-) ..co sa udialo? =-) ...uvidis, ze to bude krasne :-)...ja este mozno budem menit saty, nemam celkom jasne, co budem mat po polnoci a uz vobec neviem, ci do polnoci nezaspim od unavy :-D...ale napriek tomu sa straaaaasne tesim...
Odpovedať
1. Vcera som bola na skuske siat - som ich uplne zmenila - komplet vsetko (aj bizu a do vlasov) 2. Dusanov dedko mal porazku - nevieme ci prezije... ja ... no neviem ani co mam robit.
Odpovedať
och tak to je mi ľúto...to je nepríjemné.... :-| ale čo so šatami? boli ti malé, alebo čo?
Odpovedať
Jani - tak saty to sa da...budes krasna v akychkolvek...a toho druheho mi je moc luto |-| ...ale snad vsetko dobre dopadne a dedko bude v poriadku..
Odpovedať
Nie, ja neviem, proste im dosli uplne nove a mamina ma nahovorila. Asi su krasne ... no neviem ci som urobila dobre...
Odpovedať
Článok sa načítava...
máš ich v albume? my ich hneď zhodnotíme....davááááj :-) :-)
Odpovedať
Jani - daj foto do albumu...poradime :-) mna mozno tiez caka zajtra zmena...tri dni pred :-D
Odpovedať
no keby som mala so sebou fotak... to mi ani nenapadlo...
Odpovedať
a nie sú ani nikde na webe? =-) *zizu* ty čo meníš? iba vrch, abo kompletko? :-N
Odpovedať
Jani - nevadi - urcite budes krasna..
Odpovedať
teda zuzi :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
musim ich najst, neviem. Baby musim ist, ozvem sa neskor. drzte palce pa
Odpovedať
tak držím, pa :-)
Odpovedať
Janinko - ja sa taaak na Vas neviem vynadivat x-) :-D no neviem...ta sukna by mi bez toho korzetu s cervenymi kamienkami a cipkou (nasili ju na spodok korzetu len predvcerom a vyzera to uzasne) prisla taka obycajna...tak mozno nakoniec kompletko :-D...ale este stale verim, ze urobia zazrak a povolia ho tak, aby sme mohli volne dychat :-D
Odpovedať
Jani - drzime moc, nech je vsetko v poriadku.. pa :-)
Odpovedať
veď to je najdôležitejšie, ab yste mohli voľne dýchať. ja som mala také stavy, keď ma sestra navliekla do šiat, že sa v nich vôbec nenadýchnem, ale potom som sa uvoľnila a odišlo napätie, tak som už v pohode dýchala. tie šaty mi boli akurát :-)
Odpovedať
veru - fazulka nejak za vcasu dava najavo, kto je panom situacie :-D :-D...ale nevadi...len nech dava ;-)...satky su detail..mali tam kopec krasnych ;-)
Odpovedať
veď to...len keď sa narodí, nech už nie je až taký pán, lebo vieš, komu sa dá zavčasu moc do rúk, ten sa nezmestí do kože :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D zajtra beriem poslednú tabletku :-N :-N
Odpovedať
:-D :-D :-D...tak asi som pri narodeni mala vacsie ruky ako moj ušiplesk :-D :-D :-D juuuj..fakt? ;-)...tak drzim palceky veeeelmi, aby Ti vysadenie moc nerozhadzalo cyklus (ani mne vobec nerozhadzalo a to som brala HAK asi 6-7 rokov vkuse) a coskoro ste boli v pozehnanom stave tehulkovskom ;-)...
Odpovedať
sa nezmestíš do kože? ani ja niekedy. ;-) môj drahý povedal, že asi som už to manželstvo potrebovala,lebo som sa ukľudnila a normálne sme sa od soboty ešte nehádali :-D :-D :-D veď to, že ja to beriem tiež siedmy rok vkuse...tak som už hádam nastavená voľajako |-|
Odpovedať
ale snad ano - PB to zariadi ;-)...hlavne to chce optimizmus a ten Vam nechyba ;-) a snad teda aj ja sa ukludnimPO TOM , aj ked teraz hormony si robia co chcu a niekedy som fakt "zla" :-D...ale vysvetlujem usipleskovi, ze on aspon vtedy sa moze od mna vzdialit, ale ja so sebou musim byt aj ked som na nevydrzanie :-D :-D
Odpovedať
presne....to je najhoršie...byť so sebou...ja sa veľa aj sama so sebou hádam :-D :-D :-D hľadala som foto so závojom, lebo som dostala do IP dotaz ;-)
Odpovedať
aj ja si casto vravim "Zusa! Ty si taka klava..!" :-D :-D ved som si vsimla, ze si ho nemala :-D...ale krasny uces si mala :-)...teda aj si ho potom mala a bola si kraaasna vo vsetkych podobach :-D ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?