Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

14. máj 201060650
  • CAvte kočky no už konečne v pžamku a pres PC. Šaty boli súúúúúúper, som štastná ako blcha 😃

• ahoj lubu - tak to je skvele 🙂...a ja naopak...idem este v stredu, lebo dnes som uz nezapla moj svadobn ykorzet cez brusko 😶 😠 😃 ...nakoniec budem na poslednu chvilu menit svadobne saty 😃...ale nevadi...fazulka si zasluzi cokolvek 😉

• Jaj to je dobré znamenie že ti rastie brušinko, kvoli to´mu by som aj ja spokojne menila aj celý šatník

• Sponzor fóra
  • lubu - veru, pravdu pises 🙂...a saty bol so mnou vyberat drahy, tak to oznonakoniec dopadne tak, ze ma predsa len uvidi az v den D 😃 😃

• Aj so mnou bol prvý krát petino, a videl tie podobné a le boli v maslovom, ale moje budú čisto biele a vyzerajú ovela lepšie ako tie prvé.... V piatok idem na poslednú skúšku a už sa teším stááááášne, sú fakt super,a to som ja strááášne náročná, chudina teta krajčírka, ale čo už so mnou 😬

• Ahojte babule, ja som taka nestastna 😞 Ta svadba bude uplna katastrofa...

• ahoj jani...čo sa deje? 🤔

• ale janiii...to snad nie 😉 ..co sa udialo? 🤔 ...uvidis, ze to bude krasne 🙂...ja este mozno budem menit saty, nemam celkom jasne, co budem mat po polnoci a uz vobec neviem, ci do polnoci nezaspim od unavy 😃...ale napriek tomu sa straaaaasne tesim...

• 1. Vcera som bola na skuske siat - som ich uplne zmenila - komplet vsetko (aj bizu a do vlasov)
    2. Dusanov dedko mal porazku - nevieme ci prezije... ja ... no neviem ani co mam robit.

• och tak to je mi ľúto...to je nepríjemné.... 😐
    ale čo so šatami? boli ti malé, alebo čo?

• Jani - tak saty to sa da...budes krasna v akychkolvek...a toho druheho mi je moc luto 😴 ...ale snad vsetko dobre dopadne a dedko bude v poriadku..

• Nie, ja neviem, proste im dosli uplne nove a mamina ma nahovorila. Asi su krasne ... no neviem ci som urobila dobre...

• máš ich v albume? my ich hneď zhodnotíme....davááááj 🙂 🙂

• Jani - daj foto do albumu...poradime 🙂
    mna mozno tiez caka zajtra zmena...tri dni pred 😃

• no keby som mala so sebou fotak... to mi ani nenapadlo...

• Sponzor fóra
  • a nie sú ani nikde na webe? 🤔

*zizu* ty čo meníš? iba vrch, abo kompletko? 😬

• Jani - nevadi - urcite budes krasna..

• teda zuzi 😃 😃 😃 😃

• musim ich najst, neviem. Baby musim ist, ozvem sa neskor. drzte palce pa

• tak držím, pa 🙂

• Janinko - ja sa taaak na Vas neviem vynadivat 😵 😃
    no neviem...ta sukna by mi bez toho korzetu s cervenymi kamienkami a cipkou (nasili ju na spodok korzetu len predvcerom a vyzera to uzasne) prisla taka obycajna...tak mozno nakoniec kompletko 😃...ale este stale verim, ze urobia zazrak a povolia ho tak, aby sme mohli volne dychat 😃

• Jani - drzime moc, nech je vsetko v poriadku.. pa 🙂

• veď to je najdôležitejšie, ab yste mohli voľne dýchať. ja som mala také stavy, keď ma sestra navliekla do šiat, že sa v nich vôbec nenadýchnem, ale potom som sa uvoľnila a odišlo napätie, tak som už v pohode dýchala. tie šaty mi boli akurát 🙂

• veru - fazulka nejak za vcasu dava najavo, kto je panom situacie 😃 😃...ale nevadi...len nech dava 😉...satky su detail..mali tam kopec krasnych 😉

• veď to...len keď sa narodí, nech už nie je až taký pán, lebo vieš, komu sa dá zavčasu moc do rúk, ten sa nezmestí do kože 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
    zajtra beriem poslednú tabletku 😬 😬

• 😃 😃 😃...tak asi som pri narodeni mala vacsie ruky ako moj ušiplesk 😃 😃 😃

juuuj..fakt? 😉...tak drzim palceky veeeelmi, aby Ti vysadenie moc nerozhadzalo cyklus (ani mne vobec nerozhadzalo a to som brala HAK asi 6-7 rokov vkuse) a coskoro ste boli v pozehnanom stave tehulkovskom 😉...

• sa nezmestíš do kože? ani ja niekedy. 😉
    môj drahý povedal, že asi som už to manželstvo potrebovala,lebo som sa ukľudnila a normálne sme sa od soboty ešte nehádali 😃 😃 😃
    veď to, že ja to beriem tiež siedmy rok vkuse...tak som už hádam nastavená voľajako 😴

• ale snad ano - PB to zariadi 😉...hlavne to chce optimizmus a ten Vam nechyba 😉

a snad teda aj ja sa ukludnimPO TOM , aj ked teraz hormony si robia co chcu a niekedy som fakt "zla" 😃...ale vysvetlujem usipleskovi, ze on aspon vtedy sa moze od mna vzdialit, ale ja so sebou musim byt aj ked som na nevydrzanie 😃 😃

• presne....to je najhoršie...byť so sebou...ja sa veľa aj sama so sebou hádam 😃 😃 😃
    hľadala som foto so závojom, lebo som dostala do IP dotaz 😉

• aj ja si casto vravim "Zusa! Ty si taka klava..!" 😃 😃
    ved som si vsimla, ze si ho nemala 😃...ale krasny uces si mala 🙂...teda aj si ho potom mala a bola si kraaasna vo vsetkych podobach 😃 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    NakupTo
    Košice
    Pre váš najdôležitejší deň pre vás každodenne pracujeme na originálnych tlačovinách, darčekoch pre hostí a drobnostiach.
    Foto, video, fotokoutky a tisk fotek. Plánujete exotickou svatbu v zahraničí? Nafotím vás jen za cestovní náklady a ubytko! 🙂
    Celá SR..
    Svadobné foto - video
    Rodinné foto - video
    Letecké foto-video DRONOM
    Book,glamour
    Fotoatelier
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov